دسترسی به نسخه های رایگان طراحی سایت

اچ تی ام ال یک عنصر وب است که براساس نسخه رایگان بسته عناصر یو آی در طراحی سایت ایجاد شده است. ما واقعا خوشحال هستیم که یو آی  بسیار موفق بوده و فقط در ماه ما حدود هزار توییت جمع آوری کرده ایم! این چیزی است که واقعا برای ما بزرگ است و ما می خواهیم از پشتیبانی شما تشکر کنیم و بسته ی اچ تی ام ال را در طراحی سایت راه اندازی کنیم این بسته آماده برای استفاده از اجزای اچ تی ام ال برای طراحان و طراحان طراحی سایت ایجاد شده است.

نیازی نیست که چرخ چرخاندن چنین بسته بزرگ را خودتان بسازید. هر جزء در تمام مرورگرهای اصلی از جمله آی ای و نسخه جدیدتر آن، در طراحی سایت ست شده است. تمام اجزای آن فضای موجود را مناسب می دانند. این به این معنی است که شما می توانید عرض را با استفاده از یک شبکه تنظیم کنید، هر یک از اجزای را به شبکه بگذارید و به تنظیم دستی در عرض پیکسل ها در طراحی سایت توجه نکنید.

 

اچ تی ام ال در طراحی سایت

طراحی سایت اچ تی ام ال با استفاده از اس ای اس اس در طراحی سایت نوشته شده است. اگر شما با اس ای اس اس آشنا نیستید، می توانید از نسخه سی اس اس استفاده کنید. این بسته بدون داشتن معماری جامع و سبک کلاسیک می تواند در طراحی سایت بسیار سخت باشد. استفاده از راهنماهای اسکافی کمک به سازماندهی تمام اجزای با سبک های مدولار کوچک است که به محل بستگی ندارد و در میان یکدیگر در طراحی سایت اختلاف نظر ندارند.

استایل شتس ها ساختار یافته اند تا شما بتوانید به راحتی آنها را حذف یا اضافه کنید. تمام اجزاء ماژول ها نامیده می شوند و می توانند در پوشه طراحی سایت یافت شوند. تمام گروه های اجزای مانند دکمه ها، ورودی های متن و غیره در کتابخانه واقع شده اند. ساختار چنین پوشه، جدایی جدی بین گروه ها از اشیاء و ماژول ها را در طراحی سایت فراهم می آورد. همچنین می توانید طرح های مختلف دیگری داشته باشید: به عنوان مثال صفحه اصلی، برنامه، مدیریت و استفاده مجدد از کل کتابخانه، اما تنها با اشیاء در طراحی سایت مورد نیاز است معرفی چند ابزار برتر در زمینه ی سئو و طراحی سایت در سال 2019 از کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 
 

انیمیشن در طراحی سایت

اس وی جی یک برنامه کاربردی ایکس ام ال برای ارائه اطلاعات گرافیکی بردار در فرم سبک طراحی سایت است. بر خلاف دیگر فرمت تصویر از قبیل پی ان جی و جی پی ای جی، اس وی جی می تواند بدون از دست دادن کیفیت تصویر در طراحی سایت کوچک شده است. ایجاد اس وی جی گرافیک را می توان با استفاده از ادوبی و سایر نرم افزارهای ویرایش گرافیکی طراحی کرد یا از طریق استفاده از برچسب ها و تنظیمات اس وی جی/ ایکس ام ال به منظور ایجاد عناصر، اشکال و مسیرها در طراحی سایت می باشد.

اگر چه اینها گرافیک های ایکس ام ال هستند، ممکن است برخی از انیمیشن ها بر روی آنها قرار گیرد که می توانند از طریق روش های مختلفی مانند سی اس اس زبان ادغام چندرسانه ای همگام سازی شده در طراحی وب سایت اجرا شوند. در آموزش امروز، من می خواهم به شما نشان دهد چگونه شما می توانید انیمیشن اس وی جی با استفاده از سی اس اس و جاوا اسکریپت با استفاده از آیکون ها، گرافیک متن و گرافیک در طراحی سایت می باشد.

 

منابع مورد نیاز جهت طراحی سایت

اس وی جی آیکن ها اس وی جی اس وی جی بردار و گلدان دانش درباره اچ تی ام ال و سی اس اس زمان و صبر صادرات فایل در طراحی سایت یکی از بهترین روش های صادرات تصویر به فرمت اس وی جی با استفاده از ادوبی در طراحی سایت است. من در حال حاضر آیکون اس وی جی نهایی، متن و تصویرگر را که در این آموزش استفاده می کنیم، ایجاد کردیم. برای صادرات فایل های ادوبی به اس وی جی به فایل بروید

سپس نام دلخواه خود را از فرمت اس وی جی که می خواهید برای صادرات در طراخی سایت قرار دهید. در این مثال من از گیاه استفاده می کنم و برای نوع قالب اس وی جی را انتخاب کنید. ذخیره اس وی جی در طراحی سایت بعد پنجره گزینه اس وی جی ظاهر می شود. اطمینان حاصل کنید که نسخه اس وی جی تحت پروفایل انتخاب شده است و سپس دکمه رادیویی لینک بر روی تصاویر در طراحی سایت انتخاب شده است. برای خواص سی اس اس، عناصر سبک را انتخاب کنید.

 

 

 

استفاده از اس وی جی در طراحی سایت

اس وی جی همانطور که در بالا ذکر شد یک فایل مبتنی بر ایکس ام ال است و برخی از مرورگرها به شما اجازه می دهد تا یک تصویر اس وی جی را در اچ تی ام ال در طراحی سایت وارد کنید. راه های مختلفی برای افزودن اس وی جی در اسناد اچ تی ام ال در طراحی سایت وجود دارد. اگر می خواهید کدهای اس وی جی را بررسی کنید، می توانید به سادگی بر روی دکمه اس وی جی در بخش پایین در طراحی سایت کلیک کنید.

برای پایان دادن به فرآیند صادرات، روی دکمه اوکی کلیک کنید. نحوه قرار دادن کدها در طراحی سایت این سریعترین راه برای وارد کردن تصاویر اس وی جی در اسناد اچ تی ام ال در طراحی سایت است. کدهای ایکس ام ال را در داخل برچسب اس وی جی کپی کنید. اگر شما بیش از یک تصویر اس وی جی داشته باشید که می خواهید این را وارد کنید ممکن است کمی گیج کننده باشد، در طراحی سایت به خصوص اگر فقط شروع به کار کنید.

 

استفاده از برچسب تصویر در طراحی سایت

راه دیگری برای افزودن اس وی جی در اسناد اچ تی ام ال شما با استفاده از برچسب ایمیج از طریق ویژگی اس آر سی در طراحی سایت است. این همان روند وارد کردن فرمت تصویر معمولی در تگ اچ تی ام ال شما است. با این حال، گاهی اوقات کار نمی کند و از طریق سی اس اس در طراحی سایت دستکاری می شود. استفاده از برچسب آبجکت در طراحی سایت این روش ترجیحی برای وارد کردن تصاویر اس وی جی است.

با استفاده از این برچسب همراه با ایمید، تصویر را در یک فرمت بردار در مرورگرهای مختلف در طراحی سایت ارائه می دهد. برای بقیه این آموزش، از این روش برای استفاده از اس وی جی های ما در اسناد اچ تی ام ال در طراحی سایت استفاده می شود.  متن انیمیشن در طراحی سایت انیمیشن بعدی اس وی جی که ما به آن نگاه خواهیم کرد، درباره ساخت متن طراحی سایت است. فایل تکست حاوی کلمات اس وی جی درون جعبه است.

 

 

 

انیمیشن برداری در طراحی سایت

برای آخرین بخش این آموزش، من دو عنصر بردار را ایجاد کردم اولین گلدان است و دوم تصویر گیاهی است. هدف این است که برای رسیدن به یک انیمیشن به طوری که زمانی که موس را بر روی گلدان قرار می دهیم گیاه در بالای عنصر پایه جهت طراحی سایت تهران رشد می کند. در حال حاضر برای سی اس اس ما، ما باید ظرف آی دی را به موقعیت و نسبی تنظیم کنیم و ارتفاع و عرض خاصی را در طراحی سایت به آن اضافه کنیم.

بعد، اجازه دهید سبک ها را در پلنت او پی جی در طراحی سایت اضافه کنیم. اساسا، سبک هایی که ما در اینجا اضافه خواهیم کرد، موقعیتی است که از عناصر ما تشکیل شده است. سپس بر روی عنصر گیاهی ما یک ویژگی تبدیل سی اس اس را برای مقیاس ایجاد می کنیم و سپس بعضی از تغییرات را برای ایجاد یک اثر صاف در طراحی سایت ایجاد می کنیم. بنابراین اساسا آنچه که ما در تلاش برای دستیابی به آن هستیم این است که ما مرز را با یک شکل تار نشان می دهیم و سپس قبل از رسم متن، یک تاخیر انیمیشن در طراحی سایت اضافه می کنیم.

 

 

جاوا اسکریپت در طراحی سایت

در حالی که شما می توانید اس وی جی را با استفاده از سی اس اس و جاوا اسکریپت تحریک کنید، برخی از کتابخانه های خوب آنلاین به شما کمک می کنند که اس وی جی را در طراحی سایت متحرک سازی کنید. اس وی جی یکی از بهترین روش های قرار دادن گرافیک آنلاین ایکس ام ال در طراحی سایت است که اسناد اچ تی ام ال شما را کوچکتر، سریع تر و تعاملی تر می کند. با استفاده از این ایده های ساده در مورد چگونگی ایجاد تصاویر اس وی جی، می توانید از دستورالعمل اس وی جی موزیلا برای روش های بیشتر برای تحریک اسناد اس وی جی در طراحی سایت استفاده کنید.

در نهایت، اجازه دهید برخی عناصر بردار ما را با استفاده از جاوا اسکریپت برای ایجاد اثر رو به رشد اضافه کنیم. اول، ما یک تابع برای گرفتن سند اس وی جی در طراحی سایت ایجاد می کنیم. این همچنین آزمون خواهد کرد که آیا عنصر سند تولید شده توسط یک سند قاب را باز می کند در غیر این صورت مقدار صفر خواهد بود. این نیز اطمینان حاصل می کند که ما می توانیم نشانگر مکان نما را هنگامی که ما بر روی عنصر گلدان حرکت می کنیم، در طراحی سایت تهران نشان می دهیم.