اهمیت اسکرول در طراحی سایت

بیایید نگاهی به اقدامات پایان دادن به ما برای انیمیشن اسکرول طراحی سایت شنا به بازی نوک طرفدار آیا می خواهید اقدامات متعدد را در جدول زمانی ما انتخاب کنید دو راه فشار داده و از کلید های برای انتخاب هر دو اقدام و هر چیزی در میان طراحی سایت را نگه دارید، و یا استفاده از در مک و یا بر روی ویندوز برای انتخاب چندین، نقاط غیر متوالی طراحی سایت در جدول زمانی ما است. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، در هر زمان، ما می توانیم.

یک عمل با فشار دادن در بالا سمت راست طراحی سایت پانل تداخلات اضافه کنید یا ما به سادگی می توانید را فشار دهید در داخل جدول زمانی قبل در بین یا بعد از اقدامات موجود برای اضافه کردن اقدامات درون خطی شنا به بازی اهداف اقدامات به طور پیشفرض طراحی سایت هر اقداماتی که به جدول زمانی انیمیشن اضافه می کنید، عنصر طراحی سایت انتخاب شده را تحت تاثیر قرار می دهد. با این حال، شما می توانید هدف اقدام را به دو روش تغییر دهید. آشنایی با عملکرد فتوشاپ در طراحی سایت که جدید ترین و بروز ترین مقاله وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

عناصر پیشرفته طراحی سایت

عنصر طراحی سایت عمل را تحت تاثیر قرار می دهد را انتخاب کنید که آیا این عمل تنها بر روی عنصر انتخاب شده، عناصر با همان کلاس و یا خود باعث تعامل می شود جایگزینی یک عنصر هدف برای جایگزینی عنصر طراحی سایت عمل، با کلیک راست بر روی عمل در جدول زمانی انیمیشن، تغییر هدف را انتخاب کنید، سپس یک عنصر دیگر در بوم را انتخاب کنید باید بدانید تغییر هر تنظیمات در جدول زمانی انیمیشن روی همه تعاملاتی طراحی سایت است.

باعث این دنباله انیمیشن طراحی سایت می شود تاثیر می گذارد تاثیر عناصر فردی، کلاس عنصر یا عامل تعامل پس از ایجاد یک عمل، می توانید انتخاب کنید که آیا این عمل تاثیر می گذارد فقط عنصر انتخاب شد همه عناصر با همان کلاس به عنوان عنصر طراحی سایت انتخاب شده تداخل تعامل خود هدف قرار دادن عنصر انتخاب شده این هدف پیش فرض هر اقدام انیمیشن است که شما ایجاد می کنید هر عملیه ای که بر روی عنصر طراحی سایت انتخاب شده تاثیر می گذارد.

 

بارگذاری صفحات طراحی سایت

همیشه روی آن عنصر طراحی سایت خاص تاثیر می گذارد بنابراین، هنگامی که شما به استفاده مجدد از هر گونه اقدام یک انیمیشن طراحی سایت با عنصر انتخاب شده تاثیر می گذارد که، بدون توجه به آنچه باعث عنصر تعامل، عمل هنوز هم تاثیر این عنصر خاص هدف قرار دادن یک کلاس شما می توانید انتخاب کنید که کلاس از عنصر انتخاب شده را به جای آن قرار دهید. این گزینه تضمین می کند که یک عمل انیمیشن خاص با تمام عناصر طراحی سایت با همان کلاس به عنوان عنصر انتخاب شده تاثیر می گذارد.

شما همچنین می توانید عناصر آسیب دیده طراحی سایت را به فرزندان، خواهران و برادران و یا والدین عامل تعامل محدود کنید باید بدانید قبل از ایجاد انیمیشن مبتنی بر کلاس، اطمینان حاصل کنید که کلاس را به عناصر خود اعمال کنید. گزینه کلاس برای اعمال اعمال شده برای عناصر بدون یک کلاس در دسترس خواهد بود هدف قرار دادن تمام عناصر طراحی سایت در یک صفحه با همان کلاس بگذارید بگوییم شما تعدادی از عناصر را در هنگام بارگذاری صفحات طراحی سایت در الگوی مشابه حرکت می دهید.

 

 

منو تاثیر گذار طراحی سایت

شما می توانید همان کلاس طراحی سایت را به تمام این عناصر اختصاص دهید. سپس، کلاس های دسته کوچک موسیقی جاز برای تغییر موقعیت اولیه خود استفاده کنید. این به شما این امکان را می دهد که همان عمل را به کلاس پایه اعمال کنید و هر عنصر را با همان الگوی از موقعیت های طراحی سایت مختلف حرکت دهید هدف تنها بچه ها، خواهران و برادران، و یا والدین شما می توانید انتخاب کنید که کلاس هایی را که توسط یک عمل تحت تاثیر قرار می گیرند مشخص کنید که آیا آنها فرزندان، خواهران و برادران یا والدین عنصر ماشه طراحی وب سایت هستند.

حالا، برگشت به مثال دکمه طراحی سایت شما می توانید از کلاس هدف برای تحریک همه دکمه های دکمه هنگامی که شما بیش از یک دکمه شناور استفاده کنید. با این حال، در اینجا متوجه خواهید شد که حرکت روی بیش از یک دکمه تمام دکمه های دکمه در همه دکمه های آن صفحه طراحی سایت را تحریک می کند برای محدود کردن عمل به دکمه ای که روی آن قرار دارید، اطمینان حاصل کنید تنها کودکان با این گزینه در زیر منو تاثیر گذار طراحی سایت تهران انتخاب می شوند.

 

صفحه فعال طراحی سایت

شما می توانید تنها خواهر و برادر با این گزینه کلاس طراحی سایت در همان راه که می خواهید هنگامی که عنصر به تحریک و تشجیع خواهر و برادر از عنصر طراحی سایت ماشه خود را، مانند یک منوی کشویی یا یک پنجره مودال استفاده کنید. شما همچنین می توانید از والدین این عنصر استفاده کنید وقتی که عنصر مورد نظر برای تحریک و تشجیع شدن، پدر و مادر از عنصر طراحی سایت ماشه است هدف قرار دادن اثر تعامل گزینه است.

 به شما این امکان را می دهد که اقداماتی طراحی سایت را ایجاد کنید که تنها بر اثر تعامل باعث می شود. استفاده مجدد از این انیمیشن در هر تعامل دیگر عناصر عمل را با عنصر ماشه و یا جایگزین می کند تعامل جدید. این به شما کمک می کند تا سریعا همان انیمیشن را به هر عنصر طراحی سایت بدون نیاز به ایجاد انیمیشن های جدید اعمال کنید. گزینه تنها زمانی در دسترس است که عمل به عنصر تعامل باشد. به همین دلیل، این گزینه در انیمیشن هایی که توسط یک ماشه صفحه فعال طراحی سایت می شود در دسترس نیست.

 

 

 

عناصر پروژه طراحی سایت

منابع مثال را ببینید و در مورد استفاده مجدد طراحی سایت از تعاملات بیشتر بخوانید یادگیری در مورد تداخل، تسریع و صاف کردن پرش به راست به عنوان نمونه استفاده مجدد از تعاملات این ویدیو دارای یک رابط کاربری طراحی سایت قدیمی است به روز رسانی نسخه به زودی! ایجاد یک تعامل برای یک عنصر در پروژه شما یک مشکل نسبتا ساده است. اما در مورد زمانی که میخواهید همان تعامل را با مجموعه ای از عناصر در پروژه طراحی سایت خود اعمال کنید.

به ویژه هنگامی که شما یک الگوی تکرار اجزا یا عناصر با همان ساختار دارید این جایی است که تعاملات مجدد طراحی سایت به بازی می انجامد در تعاملات دو کنترل اصلی وجود دارد که به شما کمک می کند تا از تعاملات مجدد طراحی سایت تهران استفاده کنید تنظیمات انتخاب کنید که آیا ماشه فقط برای یک عنصر خاص عنصر طراحی سایت انتخاب شده یا عناصر با یک کلاس خاص اعمال می شود اهداف اقدامات انتخاب کنید که آیا اعمال در انیمیشن ها است.

 

طراحی سایت مجدد

یک عنصر خاص طراحی سایت یک کلاس از عناصر، و یا خود را عامل تعامل است بیشتر بدانید درباره تنظیمات ماشه و اهداف عمل قبل از اینکه شروع کنید در حال حاضر امکان استفاده مجدد از تعاملات صفحه وجود ندارد. شما باید هر یک از صفحات طراحی سایت خود را به کار بردهاید. با این حال، شما می توانید انیمیشن ها را برای هدف قرار دادن کلاس یک عنصر، بنابراین شما می توانید آنها را در هر صفحه دوباره طراحی سایت استفاده کنید.

ماشه صفحات طراحی سایت را در صفحه اول تنظیم کنید و انیمیشن خود را ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که کلاس و نه عنصر انتخاب شده را هدف قرار دهید. به هر صفحه بروید، ماشه صفحه را اضافه کنید و انیمیشن های که قبلا ایجاد کرده اید را انتخاب کنید. در این درس در طراحی سایت ، شما خواهید آموختید چگونه تعاملات مشابهی طراحی سایت را روی تمام دکمه های یک کلاس ایجاد کنید، و چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید

 

 

تعاملات مجدد طراحی سایت

طراحی سایت که انیمیشن تنها روی دکمه ای که در حال چرخش است تاثیر می گذارد شروع کار برای شروع، ابتدا دکمه سفارشی خود را ایجاد کنید یک بلوک لینک را بر روی بوم خود بکشید. درون این بلوک لینک، به بلوک متن و فلش یک تصویر طراحی سایت از مدیر دارایی رها کنید. یک کلاس برای هر یک از این عناصر اضافه کنید تا بتوانید آنها را سبک کنید. این کلاس ها همچنین به شما اجازه می دهد تا تعاملات مجدد طراحی سایت را دوباره استفاده کنید.

در مثال ما در این ویدیو طراحی سایت کلاس جعبه دکمه را ایجاد کردیم تا بلوک پیوند را سبک کند. ما تنظیمات صفحه نمایش طراحی سایت را به انعطاف پذیری تغییر دادیم، حاشیه ها اضافه شده  مرزها و حتی حالت شناور را تغییر دادیم. شما می توانید دکمه سفارشی خود را به طوری که دوست دارید سبک کنید ما همچنین بلوک پیوند را تکرار کردیم تا بتوانیم تست کنیم که تعامل ما به تمام دکمه ها اعمال شده و به درستی کار می کند ایجاد تعامل تعامل را در چهار مرحله طراحی سایت تنظیم کنید.

 

تنظیمات صفحه نمایش طراحی سایت

ماشه طراحی سایت را ایجاد کنید یک ماشه بر روی شناور برای دکمه انیمیشن را برای حرکت پیکان روی شناور ایجاد کنید ایجاد انیمیشن برای حرکت فلش به عقب بر روی شناور ماشه را به همه عناصر با همان کلاس به عنوان دکمه اعمال کنید ایجاد ماشه بلوک پیوند طراحی سایت را انتخاب کنید بیش از پانل تعامل، ماشه را انتخاب کنید: ماوس شناور انیمیشن را برای حرکت پیکان روی شناور ایجاد کنید با گزینه های هدف گیری برای اقدامات در انیمیشن طراحی سایت است.

ما می توانیم حرکت اعمال شده طراحی سایت به این فلش را برای تأثیر بر کلاس پیکان و محدود کردن عناصر آسیب دیده به کودکان مشخص کنیم. ابتدا اجازه دهید انیمیشن را ایجاد کنیم یک انیمیشن جدید ایجاد کنید و آن را نام ببرید دکمه فلش طراحی سایت را انتخاب کنید، یک عمل انیمیشن حرکت اضافه کنید، سپس پیکان را در امتداد محور حرکت دهید، به طوری که هنگام حرکت روی دکمه، فلش به سمت راست حرکت می کند اگر دوست دارید، تنظیم و کاهش زمان طراحی سایت را تنظیم کنید.