روش های جلب اعتماد کاربران برای خرید اینترنتی در طراحی سایت

 

وقتی کاربری وارد طراحی سایت شما می شود برای اینکه از محصولات شما دیدن و خرید کند و به دلایل مختلفی از جمله ندیدن فروشنده قابل لمس نبودن اجناس صحبت نکردن از نزدیک با فروشنده و عدم امکان تست محصول و... اعتماد کامل را به طراحی سایت شما نخواهند کرد به همین منظور اولین و مهمترین بخش قابل اعتماد بودن طراحی سایت شماست که کاربر با خیال راحت اعتماد کرده و اقدام به خرید خود کند. حالا این اعتماد و به چه صورت در شرکت طراحی سایت به کاربرمان انتقال دهیم ما به روش های مختلف برای شما اشاره خواهیم کرد. انتخاب تصاویر پس زمینه طراحی سایت پروسه مهمی می باشد که برای کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به مطالعه آن بپردازید.

 

 

روش های مختلف برای جلب اعتماد مشتری هب طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

 

  • امکان رجوع کالا و دریافت پول در صورت عدم رضایتی

وقتی شما در تبلیغات خود ذکر می کنید که درصورت نارضایتی جنس مورد نظر پس گرفته می شود و حتی پولشان عودت داده می شود باعث می شود مشتری خیلی بیش تر به طراحی وب سایت شما اعتماد کند و با خیال راحت خرید کند.

 

  • با پست قرار ببندید

هنگامی که شما با پست قرار می بندید دارای چند مزایا است

  1. مشتری با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی از عدم تحویل کالا خرید خواهد کرد.
  2. مشتری می تواند پس از تحویل کالا وجه خود را پرداخت کند.
  3. کالا خیلی راحت به دست مشتری در محل کار یا منزل می رسد.

 

  • در اختیار قرار دادن چند روش پرداخت برای مشتری در طراحی سایت

شما باید به این موضوع توجه داشته بشید که کاربران با طرز تفکرهای مختلف و سلایق مختلفی به طراحی سایت شما مراجعه می کنند برای بعضی از مشتریان امکان پرداخت آنلاین به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد و تمایل داشته باشد پس از تحویل کالا وجه خود را پرداخت کند و یا از طریق کارت به کارت اقدام به پرداخت کنند پس شما باید برای این روش های مختلف آمادگی لازم داشته و این امکانات را به مشتری بدهید.

 

  • پشتیبانی 24 ساعته در طراحی سایت

یکی دیگر از کارهایی که برای جلب نظر مشتری باید انجام دهید قرار دادن پشتیبانی 24 ساعته در طراحی سایتتان است به این صورت که از اولین قدم که نسبت به ابهامات موجود آن ها را راهنمایی کنید و همچنین در مراحل خرید و تا تحویل کالا همراه آن ها باشید و گزارش مربوطه را برایشان ارسال کنید تا در جریان روند کاری باشد.

 

 استفاده از نمادهایی که تجارت و محصول شما را تضمین کند مانند نماد اعتماد الکترونیک و گارانتی باشد و در تمام صفحات به نحوی باشد که جلو دید باشد که مشتری بیش تر به طراحی سایتتان اعتماد کند.