بررسی کلمات کلیدی در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

میدانیم که انتخاب و استفاده صحیح از کلمات کلیدی در طراحی سایت اهمیت ویژه ای دارد به طوری که روش درست استفاده از کلمات کلیدی می تواند بر روی رتبه وگرفتن جایگاه بهتر سایت ما تاثیر بسزایی داشته باشد با انتخاب استراتژی مناسب در تولید محتوا و به کارگیری صحیح کلمات کلیدی میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن مخاطبان بسیاری را جذب سایت خود نمایید. برای انتخاب کلمات کلیدی در طراحی سایت لازم است استراتژی مناسب به کار برید .

برای مثال اگر میخواهیم روی کلمه طراحی سایت فوکوس کنیم در ابتدا باید اولین صفحه یا اولین مقاله را به آن اختصاص دهیم و پس ازآن با اضافه کردن عبارات طولانی تر مثل طراحی شرکت صنعتی و غیره به آن، صفحات دیگری ساخته و به صفحه اصلی خود که طراحی سایت است لینک دهیم .

 

رتبه بندی کلمات کلیدی در طراحی سایت

رتبه بندی سایت شما در گوگل یکی از عوامل مهم برای سایت شماست بیایید ببینم برای اینکه جزو لینک های برتر باشیم چه باید بکنیم آیا لازم است مقاله مرتبط بنوسید یا بک لینک بسازید خیر ما به شما میگوییم فقط لازم است مطالب مرتبط با کلمات کلیدی وب سایت خود را به طور منظم مثلا هر روز و در زمانی مشخص روی سایت خود قراردهید . اهمیت طراحی سایت در رشد کسب و کار که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

برای بهینه سازی کلمات کلیدی در طراحی سایت لازم است بدانیم انها را کجا قرار دهیم :

 

  • عنوان در هر صفحه طراحی سایت 

مهمترین و اصلی ترین بخش برای قرار گیری کلمات کیلدی در طراحی سایت ذکر کلمه و عبارت مربوط به آن در عنوان صفحه ی مربوطه است به این شیوه است که میتوان مخاطب را جذب کرد و در جهت اهداف بهینه سایت خود پیش برد.

 

  • در تگ توضیحات طراحی سایت 

این بخش شامل توضیحاتی است که در موتور جست جو نیز نمایش داده میشود این توضیحات برای کابر نوشته میشود و باید به گونه ای باشد که جاربر با دیدن ان جذب شود.

 

  • استفاده از کلمات کلیدی در آدرس صفحه طراحی سایت 

میتوان کلمات کلیدی را در نام صفحه نیز نام برد استفاده از کلمات کلیدی در نام صفحه ی مورد نظر باعث جست و جوی بهتر موتور های جست و جو به خاطر ماندن بهتر توسط کاربران میشود.

 

  • در بدنه متن اصلی طراحی سایت

متن شما باید حداقل شامل 300 کلمه باشد پس تلاش کنید کلمه اصلی را در متن جایگذاری کنید و همچنین از مترادف های آن استفاده نمایید این کار در طراحی سایت نقش بسزایی دارد همچنین در رابطه با انتخاب کلمات کلیدی در طراحی سایت می توان به مواری همچون ابزارهای انتخاب کلمات کلیدی، انتخاب کلمات طولانی تر و استفاده از کلماتی که فهم آن برای مخاطب ساده تر باشد اشاره کرد.

 

 

نتیجه گیری

در قدم اول باید فهرست مناسب و دقیقی از آنچه قصد دارید در طراحی سایت خود قرار دهید، تهیه کنید خود را جای مخاطب قرار دهید و نیاز واقعی او را بسنجید سپس باید موضوعات مهم را با کلمات کلیدی تغذیه کنید در واقع با استفاده از کلمات کلیدی است که می توانید مخاطب را جذب کنید عبارات جست و جو گر مناسب به کار گیرید کمی خلاق باشید می توانید پیشنهادات گوگل را نیز در این زمینه به کار برید.

حتما هم از کلمات کلیدی و هم کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید مخاطبانی که از کلمات کلیدی طولانی استفاده می کنند احتمالا حرفه ای ترند ولی این بدین معنا نیست که کلمات کلیدی کوتاه نداشته باشید  بررسی رقبا یکی از نکات مهم در طراحی سایت می باشد حتما رقبا را زیر نظر بگیرید در عین حال نیازی نیست هر انچه آن ها انجام می دهند شما نیز انجام دهید بهره گیری از گوگل ادوردز یا ابزار های مشابه در جهت رسیدن به کلمات کلیدی بهتر مفید می باشد.. از طریق این ابزار می توانید کلمات کلیدی را بررسی کنید و بهترین ها را انتخاب کنید.