آشنایی با ابزار نمونه سازی در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

ایجاد یک طراحی سایت یا برنامه محدود به تصمیم گیری در مورد آنچه که در صفحه اصلی قرار می گیرد یا عکس هایی که باید برای مطابقت با موضوع طراحی سایت محدود شوند محدود نمی شود. طرح های بصری برای جذب جستجوگران و کاربر پسند ضروری هستند. بنابراین، توسعه دهندگان پروژه ابتدا باید بتوانند یک خروجی خوب را تصور کنند و ببینند که چگونه می تواند منافع مردم را به دست آورد. خوب، این نیاز به خلاقیت زیادی دارد.

مدیران پروژه طراحی سایت، طراحان وب و توسعه دهندگان نیاز به ابزارهای سرپوشیده و پیش نمونه سازی دارند تا نقشه های ارائه شده و جریان برنامه را در طراحی سایت ارائه دهند. از آنجایی که در سال  آخرین ابزارهای مدلسازی و سرفیسم که می تواند طراحان و توسعه دهندگان را در جریان کار و طرح های طراحی سایت خود به سطح بعدی کمک کند، آخرین ابزارها هستند البته، تکنولوژی پیشرفت را متوقف نمی کند.

 

 

 

ژنراتور در طراحی سایت

یک ابزار جدید و جالب که به شما در ایجاد یک نمونه اولیه از طراحی سایت آینده خود با استفاده از بلوک های موجود در چارچوب کمک می کند. در حال حاضر، ایجاد طراحی سایت شما با چارچوب راه اندازی حتی بیشتر سرگرم کننده خواهد بود. بنابراین واقعا ابزارهای جدید وجود دارد و در اینجا برخی از آنها جهت طراحی سایت وجود دارد اینویشن در طراحی سایت باعث می شود که نمونه اولیه سریع و در عین حال قابل توجه برای طراحی سایت سطح بالاتری باشد.

با استفاده از این ابزار، کاربران می توانند طرح های یو ایکس، طرح ها و قاب های خود را در یک زمان کوتاه پیوند دهند و حتی با بقیه تیم خود آنها را در طراحی سایت به اشتراک بگذارند. اینویشن همچنین طرح ساده تر را ارائه می دهد، زیرا کاربران فقط می توانند پروژه خود را در نسخه ی نمایشی واقعی، آن را در مرورگر بارگذاری کنند یا حتی به طور مستقیم به یک دستگاه تلفن همراه پیام کوتاه در طراحی سایت ارسال کنند. آشنایی با خدمات طراحی سایت که از جدید ترین و بهترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

محصولات در طراحی سایت

یکی دیگر از محصول زورب، سولیدیفی به کاربر اجازه می دهد تا نمونه های قابل کلیک را از قالب، قالب یا طرح ها در طراحی سایت ایجاد کند. از طریق آن، صفحه نمایش های رابط را می توان به سرعت نمونه اولیه. علاوه بر این، این نمونه ها را می توان به راحتی آزمایش کرد اگر آنها در قرص، کامپیوتر و یا تلفن کار می کنند. بدون سرمایه گذاری زمان زیادی، آنها همچنین می توانند با آزمایش کنندگان به اشتراک بگذارند تا ببینند.

آیا جریان های هدایت شده به اندازه کافی در طراحی سایت قابل فهم هستند و در هر زمان می توانند بازخورد را دریافت کنند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! این ابزار همچنین اجازه می دهد.

 

 

 

پاورمک اپ در طراحی سایت

یکی دیگر از ابزارهایی که طراحان تماشا می کنند، آن ها است که قالب هایی را برای ساخت قالب در پاورپوینت را در طراحی سایت فراهم می کند. این یک کتابخانه استنسیل که قالب های متنوعی برای هر عنصر برنامه یا طراحی سایت مانند منوها، جداول، جعبه متن، دکمه ها و زبانه ها دارد. این قالب ها آسان برای استفاده هستند، زیرا آنها فقط می توانند به اسلاید پاورپوینت کشیدن. علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند.

آیتم های خود را به این کتابخانه اضافه کنند. فقط با انتخاب یک شکل در اسلاید پاورپوینت، سپس با کلیک بر روی زبانه افزودن استنسیل یک اسکنر سفارشی را می توان از قبل در طراحی سایت ایجاد کرد. این اسانس ها همچنین می توانند با دیگران در طراحی سایت به اشتراک گذاشته شوند ردیابی بقیه فعالیت های تیم برای بررسی پیشرفت پروژه طراحی سایت.

 

 

 

آنتتایپ در طراحی سایت

برای افرادی که پروژه های طراحی سایت بزرگ و پیوسته ای دارند، مناسب است، زیرا به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا مجموعه ای از ویجت های خود را ایجاد کنند. کتابخانه ویجت آن دارای مجموعه وسیعی از ویجت است که می تواند به راحتی در نمونه سازی اولیه مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این، هر ویجت دارای تعدادی از حالت های سفارشی سازی و پیش فرض است که می تواند به صورت جداگانه یا به طور همزمان در طراحی سایت ویرایش شود.

 بنابراین، کاربر مجبور نیست که از نسخه های مختلف استفاده کند، در صورتی که او باید وضعیت را ویرایش کند. همچنین مطمئنا سودمند است زیرا ویجتها می توانند با نیازهای هر پروژه طراحی سایت سازگار شوند. ساخته شده است ساخت طراحی سایت ساده تر و آسان تر است. آنها برنامه های کاربردی وب را ایجاد می کنند که می توانند به کاربران خود کمک کنند. نمونه ای از آثار آنها وایرز است که برنامه ای است که می تواند به ایجاد جعبه ابزار در رایانه لوحی، تلفن همراه یا دسکتاپ کمک کند.

 

 

یوایکس پین در طراحی سایت

مناسب برای کسانی است که در طراحی یوایکس در طراحی سایت ماهر نیستند. طراحان یوایکس با تجربه یوایکس پین با ارائه مجموعه ای کامل از عناصر طراحی و الگوهای طراحی مفید، به طور کامل در طراحی سایت کمک می کنند. در یوایکس پین همه چیزهایی که یک کاربر نیاز دارد تا بهترین طرح برای پروژه خود را ارائه دهد. آنها قالب های مورد نیاز برای آپلود پرونده های یوایکس و پروژه، و بسیاری دیگر را در طراحی سایت دریافت نمودند.

همچنین کاربران مجبور نیستند فایل های خود را به ایمیل ها ارسال کنند زیرا در اینجا همه چیز را می توان در کل کار کرد. هدف طراحی سایت این است که برای کمک به مدیران پروژه، قابهای پیشنهادی و نمونه های پیشنهادی را برای هر نوع رزولوشن و دستگاه طراحی کنند. کوریک تولز در طراحی سایت برنامه های آن ها به توسعه دهندگان اجازه می دهد همکاری با همکاران و مشتریان خود را نیز در طراحی سایت داشته باشند.

 

 

 

وایرفرم در طراحی سایت

ساختن قاب های چوبی با این ابزار بسیار کم، وایرفرم ساده تر شده است. چه چیزی باعث می شود که آن را مورد استفاده قرار گیرد این است که بر خلاف ابزارهای دیگر بوم با آیکون های متعدد و نوارهای ابزار در طراحی سایت اختلافی ندارد. آنها بر این باورند که این می تواند به کاربران کمک کند تا ایده های خود را طراحی کنند. آنها با ارائه گزینه های محدودی از پالت رنگ و تکه های سفارشی، فرمت های ساده را در طراحی سایت نگه می دارند.

علاوه بر این، آنها همچنین دو قالب را انتخاب می کنند یک تلفن همراه و یک پنجره مرورگر. نسخه اول دارای جهت گیری های افقی و عمودی است، در حالی که دومی در قالب های افقی در طراحی سایت قرار دارد. با وایرفرم، کاربران می توانند قادر به تولید خروجی های واضح در طراحی سایت باشند. ابزارهای آنها همه جلا و موثر در ایجاد طرح های مناسب برای برنامه ها و طراحی سایت ها هستند.

 

 

 

سللت در طراحی سایت

یک ابزار طراحی وبسایت در مرورگر، اسل به کاربران آن اجازه می دهد که مدل های خود را به راحتی قالب بندی کنند و طرح های خود را طراحی کنند. استفاده از عناصر مانند دکمه ها، جداول و جعبه های متن در طراحی سایت مفید و آسان است. این ابزار همچنین کتابخانه بوت استرپ توییتر را در بین سایر آیکون ها و عناصر اضافی قرار می دهد. علاوه بر این، اسل اجازه می دهد تا کاربران در وب طراحی کنند تا تضمین اجرای کامل پیکسل را در طراحی سایت تضمین کنند.

آنها می توانند از ابزارهای پیشرفته مانند سی اس اس و فضاهای وب استفاده کنند بدون نیاز به رفتن به عقب و جلو بین مرورگر و ویرایشگر متن مقبره همچنین امکان دریافت عناصر از سایر طراحی سایت ها یا برنامه ها، ایجاد نمونه های قابل کلیک و ایجاد آنها حتی بدون مهندس را نیز آزمایش می کند. که در سال ابزار پیشرفته ای برای آینده وجود داشته باشد و شاید در آن زمان همه چیز در طراحی سایت سریعتر و پیچیده تر شود.

 

 

 

پروتو در طراحی سایت

یک ابزار مناسب برای طراحان است که تمرکز بر ابزارهای صفحه لمسی است. از سبکهای لمسی و حرکات اصلی تلفن همراه مانند کش رفتن، خرج کردن، ضربه زدن، زوم و ضربه زدن در طراحی سایت پشتیبانی می کند. علاوه بر این، آنها همچنین می توانند انتقال تصاویر متحرک مانند محو شدن، اسلاید، روشن، جریان و تلنگر را در طراحی سایت ادغام کنند. با این حال، این ابزار فقط به تولید تغییرات صفحه نمایش پیشرفته محدود نمی شود.

همچنین به کاربر اجازه می دهد که در ایجاد نمونه اولیه خود، مهارت های انیمیشن سازی اولیه مانند محو شدن، حرکت، مقیاس و چرخش را در طراحی سایت فرا بگیرد. در این مورد سرگرم کننده این است که کاربران فقط در چند دقیقه می توانند نمونه اولیه تعاملی خود را با یکدیگر در طراحی سایت به پایان برسانند. طراحی سایت یا برنامه خود را با استفاده از این برنامه طراحی کنند. خوب، انتظار داشته باشید.

 

 

نمونه سازی بر روی کاغذ در طراحی سایت

نمونه سازی بر روی کاغذ ابزاری است که باعث می شود ساده سازی نمونه اولیه ی آیفون بهتری در طراحی سایت باشد. این یک تکنیک وایرفرامینگ سنتی ساخته شده با سلام فن آوری را ارائه می دهد. بدون نرم افزار پیچیده، تمام کاربر باید انجام شود این است که قرص های کاغذی یا نوت بوک را قرعه کشی یا طراحی سایت کنیم. سپس، قاب عکس با استفاده از یک دوربین وارد می شود، بله، فقط یک عکس از آن است پی او پی اطمینان حاصل می کند.

طرح ها با تنظیم کنتراست و روشنایی به صورت خودکار روشن می شوند. پس از آن، در طراحی سایت کاربران می توانند با استفاده از نقاط لینک برای اتصال طرح ها، قصه های خود را طراحی کنند. برای اطمینان از همه چیز کامل است، آنها فقط باید بازی را کلیک کنید و رابط کاربری را در طراحی سایت شبیه سازی کنید با استفاده از این ابزارها، نمونه سازی و سیم بندی ساده تر شده و ساده تر شده است. حتی مبتدیان هم اکنون می توانند.