آشنایی با خدمات طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

سایت مکانی از اینترنت است که تعداد زیادی از صفحات مختلف برای هدف خاصی را در بر می گیرد. داشتن سایت به معنی داشتن یک جایگاه در دنیای اینترنت نیست بلکه طراحی سایت افزایش چشمگیری در افزایش مشتری و به دنبال آن افزایش در آمد را در پی دارد. طراحی سایت به مخاطبین شما کمک می کند که هر چی سریع تر و بدون اتلاف وقت با شما آشنا شوند و به شما دسترسی داشته باشند به علاوه مهم نیست که مکان کاری شما کجاست با داشتن سایت همه جای دنیا مکان کاری شما خواهد بود.

دوره دوره ی اینترنت و تکنولوژی است که اکثر مردم با تحقیق و خواندن مطالب و دیدن طراحی سایت و نمونه کارها تصمیم می گیرند که کدام شرکت یا فروشگاه مناسب است و می توانند راحت به آن اعتماد کنند پس وقت گذاشتن روی این موضوع یکی از عواملی است که نباید نادیده گرفت و از آن به راحتی گذشت و ارزش آن را دارد که زمان و هزینه ای برای آن بپردازید چون شک نکنید که هزینه شما بر می گردد.اگر شما می خواهید بازدید کننده های زیادی داشته باشید باید به بخش مهم سایت که صفحه اصلی آن می باشد توجه ویژه کنید طراحی سایت بدون کدنویسی را نیز مطالعه نمایید.

 

 

یک طراحی سایت در کل از چند بخش تشکیل شده است که ما به معرفی بخش های کلی آن می پردازیم:

 

  • لوگو در طراحی سایت : اولین چیزی که به چشم بازدید کننده می آید لوگو است که برای سایت های فارسی در بالای صفحه در سمت راست و طراحی سایت های خارجی در بالا سمت چپ قرار می گیرد.

 

  • منوی طراحی سایت : ساخت یک منو بسیار حائز اهمیت است و باعث می شود سایت از نظم خاصی برخوردار باشد و بازدید کننده به هر قسمتی که می خواهد به راحتی دست می یابد.

 

  • عنوان طراحی سایت : مهمترین قسمت سایت شما منوی آن است که سایت شما در عرض 3 ثانیه باید بیان کند که چه محصول یا خدمتی را ارائه می دهد.

 

  • عکس زمینه در طراحی سایت : بیشتر افراد از نظر بصری جذب می شوند انتخاب عکس زمینه نیز مانند هر بخشی مهم است عکس زمینه باید حتما مربوط به زمینه کاری شما باشد و حتی در حدی باشد که بر روی احساسات افراد اثر بگذارد برای اینکه عکس ها را برای کاربران موبایل بهینه کنید عکس هایی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن سایز بزرگ، سایز کوچک هم داشته باشند.

 

  • نمونه کار در طراحی سایت : نمونه کار یکی دیگر از عواملی است که برای هر مشتری قابل اهمیت است که نمونه کارهای شما را ببینند اگر در زمینه ای فعالیت می کنید که از نمونه کارتان عکس فیلم یا مطالبی دارید حتما در سایتتان قرار دهید.

 

  • قابلیت جستجو در طراحی سایت : اگر تعداد صفحات سایت شما زیاد باشد قرار دادن یک فیلد جستجو بسیار کار را برای بازدید کننده راحت میکند که می تواند سریع به قسمتی که می خواهد دسترسی پیدا کند.