استانداردهای سئو و طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

طراحی معماری مناسب محتوای طراحی سایت ها معمولا ازطریق ورد پرس ،دروپال ویا جوملا مدیریت می شوند. بنابراین به لحاظ طراحی سایت کد نویسی دراین cmsها نقصی وجود ندارد و استاندارد هستند. هر کدام از سیستم های مدیریتی محتوا مزایا و معایبی دارند اما باید بدانید که ورد پرس محبوبیت بیشتری دارد زیرا این طراحی سایت ها تولید محتوا و مقالات دارند ومحتوای بروز تهیه می کنند اما در جوملا ممکن است تا مدت ها اطلاعات به روز شوند ودر وردپرس به طور پیش فرض استانداردهای سئو رعایت شده اند ومحتوا بر اساس این استانداردها تولید ومدیریت می شود آشنایی با قوانین گوگل برای نمایش طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

 

انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای طراحی سایت

اولین قدم در استانداردهای سئو استفاده از کلمات کلیدی مناسب در طراحی سایت است. باید در انتخاب کلمات کلیدی پر کاربرد توسط کاربران توجه داشت زیرا انتخاب کلمات کلیدی ای که کاربران بیشتری آنها را درطراحی سایت جستجو می کنند باعث می شوند که افراد بیشتری به طراحی سایت شما سر بزنند و می توانید آن کاربران را به عنوان کاربر هدف جذب کنید. جهت انتخاب کلمات کلیدی مناسب باید تحقیقات تخصصی ای در موتورهای جستجو صورت گیرد که این کار با کمک ابزار گوگل که معروف است صورت می گیرد.

 در این ابزار انواع کلمات کلیدی به شما معرفی می شوند ورقابتی بودن آنها در موتورهای جستجو مشخص خواهد شد .این ابزار برای کسانی که می خواهند تبلیغاتی بر اساس کلمات کلیدی در طراحی سایت انجام دهند نیز مهم است وبا استفاده از این ابزار می توانید تعداد دفعات جستجوی کلمات را درطراحی سایت اندازه گیری کنید وبا کلمات مشابه مقایسه کنید وسپس بر اساس این مقیاس ها کلمات کلیدی را انتخاب کنید.البته برای یادگیری کار با این ابزارها می توانید مقالات متعددی را خواند ویا توسط شخصی که در این زمینه حرفه ای است آموزش ببینید زیرا کار با این ابزار تخصص خاص خود را می طلبد.

 

 

تولید محتوا جذاب در طراحی سایت

مقالاتی که از نظر محتوا در طراحی سایت قوی هستند اما خشک و کسل کننده هستند خواننده رابه خود جذب نمی کنند.محتوا می بایست برای خواننده جذاب و گیرا باشد و خواننده به محض خواندن آن ،آن را بادوستای خود به اشتراک می گذارد یا به اشتراک گذاشتن محتوا در فضاهای مجازی ودیگر طراحی سایت ها توسط کاربران تبلیغات گسترده ای برای طراحی سایت شما صورت می گیرد. و افراد زیادی به طراحی سایت شما سر می زنند و بعضی از این افراد به کاربران هدف تبدیل خواهند شد و اعتبار طراحی سایت شما بالا خواهد رفت وطراحی سایت شما از دید کاربران مورد اعتماد واقع می شود  سرعت بالای طراحی سایت سرعت بالای طراحی سایت تاثیر بسزایی در بالا بردن ترافیک طراحی سایت دارد و یکی از استانداردهای سئو به حساب می آید و باید سعی در بالا بردن سرعت طراحی سایت خود داشته باشید .