آشنایی با ابزارهای مدیریتی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

به عنوان طراحان آزاد، ما بر روی بسیاری از ابزارها و منابع تکیه می کنیم تا در فعالیت های روزمره ما کمک کنیم و ساده و ساده قرار دهیم و زندگی را با طراحی سایت ساده تر کنیم. از نرم افزاری که ما در سایت های مختلف استفاده می کنیم که به ما اجازه می دهد که اوراق بهادار را میزبانی کنیم، چیزی برای هر طراح آزاد است که برای صرفه جویی در وقت در طراحی سایت استفاده می کند. طراحی بی نظیر شامل بیش از یک طراحی بی عیب و نقص برای یک مشتری می شود.

این یک کسب و کار است و شما باید بهترین ابزار را برای کمک به شما در موفقیتی که می خواهید در طراحی سایت به دست آورید. در زیر مجموعه ای از ابزار و منابع مورد علاقه ما است که هر طراح آزاد می تواند در طراحی سایت بسیار مفید باشد. آیا از فشرده سازی فتوشاپ فایل های دستی خود خسته شده اید زمان و مشکلات خود را صرفه جویی کنید و اجازه دهید سلیشی تمام کارهای خسته کننده را انجام دهد.

 

 

ابزار سلیشی در طراحی سایت

بنابراین می توانید بر روی ایجاد بهترین طرح در طراحی سایت تمرکز کنید. نام لایه هایی را که می خواهید برای صادرات نام ببرید، سپس فایل پی اس دی خود را به سلیشی بکشید و به عنوان فایل پی اس دی خود را به عناصر جداگانه در طراحی سایت تجزیه کنید. سلیشی همچنین به صورت خودکار عکس های شبکیه چشم را از فایل های پی اس دی استاندارد خود ایجاد می کند، و بیشتر کار شما را در طراحی سایت مجبور می کند. بهینه سازی طراحی سایت از بروز ترین و جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

اسکتیج به عنوان اسنپ چت برای طراحان فکر کنید، به جز اینکه شما همچنین می توانید تصاویر را ویرایش کنید و حاشیه نویسی در طراحی سایت ایجاد کنید. با استفاده از اسکتیج و ویژگی های مختلف آن، با استفاده از تصاویر، به روشنی و سریعتر ارتباط برقرار کنید. این نه یک پلت فرم رسانه های اجتماعی است، بلکه یک ابزار بهره وری است که به کاربران اجازه می دهد ارتباطات موثر بصری را با یکدیگر در طراحی سایت برقرار کنند.

 

 

بوت استرپ در طراحی سایت

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! بوت استرپ یک چارچوب قدرتمند جلویی است که به توسعه دهندگان و طراحان اجازه می دهد تا به راحتی و به سرعت طراحی سایت های پاسخگو را ایجاد کنند.

بوت استرپ دارای توانایی منحصر به فردی است که به شما اجازه می دهد چارچوب خود را سفارشی کنید، با اختصاص اندازه شبکه مورد نظر خود. چارچوب سپس محاسبات لازم را انجام خواهد داد تا شما بتوانید یک طراحی سایت با اندازه شبکه دلخواه خود را بسازید و سپس یک فایل برای دانلود با تمام فایلهای اچ تی ام ال و سی اس اس لازم را در طراحی سایت تولید کنید. ابزار کوک در طراحی سایت آنها می گویند یک تصویر ارزش هزار کلمه دارد.

 

 

 

چارچوب در طراحی سایت

چارچوب طراحي دیزاین مودو براي شرکتهايي که ميخواهند يک راه حل حرفه اي و با قيمت مناسب براي طراحی سايت طراحي شوند، ساخته شده است. راه اندازی ویژگی های تمرکز سنگین بر روی طراحی، با توانایی تغییر چارچوب به میل خود. چارچوب راه اندازی همچنین با انیمیشن های براق و تصاویر اچ کیو همراه است که می تواند به عنوان مدل های مورد استفاده در صورت استفاده از تصاویر خود را در طراحی سایت تهیه کند.

دیزاین مودو نیاز به چارچوب طراحی سایت مقرون به صرفه اما حرفه ای را درک می کند و ابزار و مواد لازم برای هر شرکت برای ساخت طراحی سایت خود را فراهم کرده است. بنابراین به جای نوشتن نامه های طولانی، فقط عکس هایی با اسکتیج در طراحی سایت ارسال می کنند. یک پلت فرم همکاری با تمرکز سنگین بر مدیریت پروژه طراحی سایت است. در حالی که اکثر فارغالتحصیلان ممکن است به عنوان معامله گران تنها کار کنند.

 

 

 

جعبه پیام در طراحی سایت

ممکن است زمانیکه شما نیاز به کار با شخص دیگری دارید یا شما یک گروه را تشکیل می دهید تشکیل دهید. آن ها به شما می دهد نرم افزار مدیریتی که شما نیاز دارید که یک تجربه ی یکپارچه را به همکاری تبدیل کنید، بنابراین کاهش زمان و انرژی مورد نیاز برای مدیریت کار گروهی در طراحی سایت است. بلومبرگ در طراحی سایت بهره وری برای بسیاری از فارغ التحصیلان، به ویژه برای کسانی که در گروه ها کار می کنند، مشکل است.

گاهی اوقات می توان گفت که بحث های بی پایان در اسکایپ می تواند به چند جمله در طراحی سایت محدود شود. بلیمپ به شما اجازه می دهد تا وظایف خود را اعطا کنید، بحث ها، چت و پروژه های طراحی سایت متعدد را در پلت فرم فوق العاده آن مدیریت کنید. زمان کمتری را برای انجام وظایف مختلف و صرف زمان بیشتری بر روی آنچه که بیشترین کار را انجام می دهید، در طراحی سایت صرف کنید.

 

 

مدیریت ارتباط با مشتری در طراحی سایت

آیا رسیدن به نقطه ای که نیاز به کمک دارید برای مدیریت مشتریان و مخاطبین در طراحی سایت خود دارید اگر شما هستید، باید سعی کنید از هایریز استفاده کنید. با توانایی صرفه جویی در مکالمات با بیش از مشتری و مخاطبین، همیشه می توانید ایمیل های قدیمی خود را در طراحی سایت ردیابی کنید و همه چیزهایی را که لازم دارید به خاطر بسپارید. با استفاده از آن ها برای کمک به مدیریت مشتریان و مخاطبین از زمان اشتباه و اشتباه ناخوشایند در طراحی سایت اجتناب کنید.

ردیابی صورتحساب در طراحی سایت فرش بوک یک صورت حساب حرفه ای و ابزار ردیابی زمان است. ردیابی زمان مناسب به شما امکان می دهد تا میزان بهره وری خود را پیگیری کنید و مطمئن شوید مبلغ درستی را در طراحی سایت پرداخت می کنید. همانطور که شما در زمینه آزادسازی و کسب و کارتان بیشتر تجربه می کنید، شما در نهایت باید یک سیستم فاکتور و سیستم پرداخت حرفه ای را در طراحی سایت اتخاذ کنید.

 

 

محصولات در طراحی سایت

هروست یکی دیگر از ابزارهای حسابدهی و زمان ردیابی است که تاکید بر ردیابی زمان است. این موضوع به سهولت استفاده از آن اهمیت می دهد، تا آنجا که اجازه می دهد زمان خود را با برنامه تلفن همراه هروست در طراحی سایت پیگیری کنید. هیچ نیازی به نصب نرم افزار وجود ندارد و چند ثانیه برای شروع ردیابی پیشرفت و زمان شما نیاز دارد. برداشت نیز با صورتحساب و برآورد نرم افزار ایجاد می شود.

اقامت در سازمان و پرداخت به موقع با برداشت در طراحی سایت است. فرش بوک توسط بسیاری از شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد و به شدت توسط شرکت های با تجربه بالا در طراحی سایت توصیه می شود. موتیف در طراحی سایت یک برنامه قرارداد، پیشنهاد و صورتحساب اختصاص داده شده به ارائه بهترین پیشنهاد و ایجاد قرارداد برای همه طراحان طراحی سایت آزاد است. این می تواند خسته کننده و وقت گیر باشد.

 

 

کیج در طراحی سایت

یک پلت فرم همکاری برای خلاقیت است کیج به طراحان می دهد که ابزارهای لازم برای همکاری بدون جلسه روبرو هستند. با ابزارهای ارتباطی عالی که به شما اجازه می دهند نظرات خود را در مورد کار تیم خود در طراحی سایت ارائه دهید، می توانید به طور موثر با یکدیگر صحبت کنید تا کار سریعتر در طراحی سایت انجام شود. برای نوشتن و آماده سازی پرونده های لازم برای هر کار. به جای این که خودتان هر بار آن را انجام دهید.

از موتیف استفاده کنید تا روند را ساده کرده و آن را به آسانی و سریع در طراحی سایت انجام دهید. ردیابی زمان نیز در آینده در موتیف در طراحی سایت در دسترس خواهد بود. درایو گوگل یک برنامه به اشتراک گذاری فایل رایگان است که به شما امکان میزبانی و اشتراک فایلهای طراحی سایت شما را میدهد. با آن میتوانید فردی که فایل را به اشتراک میگذارد را اختصاص دهد یا آن را به عنوان یک فایل خصوصی تنظیم کنید.

 

 

اورنوت در طراحی سایت

یک برنامه به اشتراک گذاری فایل با پشتیبانی و ویژگی های اضافی برای به اشتراک گذاری اسناد است. این برنامه به عنوان یک پلت فرم عالی برای به اشتراک گذاشتن اسناد مانند فایل های پی دی اف با خواننده ساخته شده خود عمل می کند و همچنین برای ضبط و به اشتراک گذاری یادداشت ها، با استفاده از قابلیت های سند آن در طراحی سایت عالی است. هنگامی که یک سند را در اورنوت آپلود یا تغییر دهید، به طور خودکار همگام سازی می شود و در آینده می توانید.

توسط هر کامپیوتری که اورنوت در طراحی سایت نصب شده است دسترسی پیدا کنید. درایو گوگل در طراحی سایت گوگل درایو همچنین می تواند به عنوان پشتیبان دیجیتالی فایل های خود عمل کند که می تواند از دستگاه تلفن همراه و هر کامپیوتر شما در طراحی سایت قابل دسترسی باشد. گوگل درایو نیز به حساب گوگل شما متصل است، یعنی به اشتراک گذاری فایل ها با مخاطبین گوگل بسیار آسان است و می تواند به سایر سرویس های گوگل در طراحی سایت توزیع شود.