محتوای طراحی سایت خود را فراموش نکنیم

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

غفلت از اهمیت محتوا و مساحمه در قبال آن تبدیل به امری عادی در طراحی سایت شده است. در حالی که صاحبان طراحی سایت باید نسبت به شناخت هر چه بیشتر این عنصر گران بها ، همت گمارده و آن را به طور اثر بخش به کار گیرند. مشتری بر این باور است که طراح نیازی به دانستن محتوا طراحی سایت نداشته و بر اساس حدس و گمان کار خود را پیش می برد .

می توان فهمید که صاحبان طراحی سایت ارزشی برای محصولاتی که از طریق طراحی سایت به فروش خواهند رسید قائل نیستند می توان به فرضیه ای دست یافت که بر اساس آن بازدیدکنندگان طراحی سایت ،فقط کافی است ظاهر جذاب آن را دیده واز جلوه های بصری آن لذت ببرند. بر این اساس محتوا عنصری مازاد تلقی می شود محتوا را نه تنها بایستی به نحوه مطلوبی نگاشت بلکه ساختار آن نیز دارای اهمیت است چرا که وظیفه اصلی فروش در طراحی سایت برعهده محتوا می باشد.

 

 

نکاتی در مورد بکارگیری محتوا در طراحی سایت

محتوا درطراحی سایت همچون یک تماس تلفنی باید کوتاه دارای روح ارتباطی و خالی از تکلف بوده و با هدفی خاص شکل گیرد تفکر قبل از نگارش از دیگر موارد مهم است که علی رغم اهمیت ،مورد توجه قرار نمی گیرد نوشتن فرصتی است که برای ارائه توضیح های مورد نیاز در مورد محصولات ، دراختیار شما قرار گرفته است آن را به سادگی از دست ندهید کاربران را در طراحی سایت به سویی هدایت کنید که مایلید انتظارات آنان را پاسخگو باشید و به تبیین دقیق شرایط بپردازید نوشته باید دور از هر گونه پیچ و تاب به بیان دقیق و روشن موضوع  بپردازد .

در هنگام نوشتن خود را در جایگاه کاربران قرار دهید و از دیدگاه آنان به موضوع  بنگرید آیا نوشتن های طراحی سایت ارزش خواندن دارند آیا از جذابیت لازم بهره مند هستند آیا لحن استفاده شده درآن به لحن اکثریت جامعه نزدیک است آیا درعین ساده بودن ،تخصصی و غیر عام است در آخر آیا شما حاضرید این محتوا را در طراحی سایت فروش خود منتشر کنید.

 

 

نتیجه گیری

آنچه می نویسیم بایستی به متون مورد علاقه وخواندنی شباهت داشته باشد .از مرور مجدد نوشته های خود در طراحی سایت دست بر ندارید . بسیاری از طراحی سایت ها به دلیل تلاش برای استفاده از کلمات کلیدی هر چه بیشتربرای استفاده گوگل و هم خوانی محتوا درطراحی سایت با اصول سئو ،متنی ارائه می دهند که خالی از اصول وفنون نوشتار بوده و بعضا مشابه نوشته های کودکانه به نظر می رسد. طراحی سایت و کاربرد آن در رشد مشاغل که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.