آشنایی با تعرفه های طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در طراحی سایت اگر از قالب های آماده ی رایگان استفاده کنید هزینه ی کمتری خواهید داشت. در قالب های آماده امکان دارد قالب طراحی سایت شما شبیه به چندین قالب دیگر باشد که ممکن است به کسب و کار شما لطمه وارد کند. برای داشتن قالب شخصی، فروشگاه های قالب طراحی سایت وجود دارند که آنجا قالب طراحی سایت خود را از بین قالب های موجود انتخاب می کنیم و هزینه ی خرید آن را پرداخت می کنیم. در صورت خرید قالب طراحی سایت، سایت های شبیه به سایت شما بسیار اندک خواهد بود. اگر قالب طراحی سایت را به صورت اختصاصی و توسط گرافیست طراحی کنیم هزینه ی نهایی و زمان ساخت نسبت به سایر روش ها بیشتر خواهد بود.

 

 

 

هزینه قالب در سیستم مدیریت محتوای طراحی سایت

بعد از طراحی یا خرید قالب توسعه دهنده طراحی سایت باید قالب سایت را در سیستم مدیریت محتوا پیاده سازی کنیم که برنامه نویس باید قالب مورد نظر را بدون تغییر در سیستم مدیریت محتوا پیاده سازی کند. اگر از قالب های طراحی سایت آماده و رایگان استفاده کنیم پیاده سازی در سیستم مدیریت محتوا نیز هزینه ای نخواهد داشت. طراحی سایت چیست را مطالعه نمایید و نسبت به اصول و قوانین حرفه ای آن آشنایی کامل پیدا کنید.

 

هزینه ایمن سازی طراحی سایت

هزینه ی ایمن سازی طراحی سایت بسیار کم است اما اگر خدمات امنیتی بر روی سایت انجام نگیرد طراحی سایت در آینده دچار مشکلات امنیتی زیادی می شود. امنیت طراحی سایت یکی از مهم ترین بخش های سایت می باشد و از دسترسی های غیر مجاز جلوگیری می کند. هزینه ی ایمن سازی سایت های معمولی و شرکتی با تفاوت کمی انجام می گیرد.

 

 

 

هزینه درج مطالب طراحی سایت

با توجه به آموزشی که شرکت طراحی سایت به کارفرما می دهد مالک سایت، خود می تواند مطالب طراحی سایت را در سایت بارگذاری نماید. در صورت نیاز به اضافه ی اطلاعات توسط شرکت طراحی سایت هزینه درج اطلاعات به تعرفه طراحی سایت اضافه می شود که در این صورت کارفرما مطالب و محتوای مورد نظر خود را برای شرکت طراحی سایت ارسال می نماید و شرکت طراحی سایت مطالب را در سایت قرار می دهد.

 

هزینه پشتیبانی طراحی سایت

بعد از تحویل طراحی سایت و راه اندازی پایانی آن باید طراحی سایت توسط برنامه نویس و متخصص  مربوطه پشتیبانی گردد تا زمانی که مشکلی در طراحی سایت ایجاد شد به موقع مشکل را رفع کنیم و هماهنگی های لازم جهت استفاده و تغییر اطلاعات را انجام دهیم. برای تغییر طراحی سایت و دامنه ی مورد نیاز از پشتیبان آموزش های لازم گرفته می شود.

 

سئو و بهینه سازی طراحی سایت

سئو و بهینه سازی طراحی سایت باعث بالا رفتن رتبه ی سایت در موتورهای جستجو می شود. در سئو از کلمات کلیدی مرتبط با طراحی سایت استفاده شده و با استفاده از فرمول های مربوطه نتیجه ی جستجو را برای طراحی سایت ما رضایت بخش می کند و در نتیجه فروش سایت بیشتر خواهد شد.