طراحی سایت چیست

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

طراحی سایت یا وب دیزاین یک پایگاه اینترنتی است که شامل فروش محصولات, ارائه خدمات و اطلاع رسانی می باشد. طراحی سایت از لایه سازی صفحات وب, محتوا, طراحی گرافیکی و سئو تشکیل می شود. برای این که طراحی سایت در مرورگر جایگاه بالایی داشته باشد باید به اصول فنی و طراحی سایت توجه کنیم. متخصص طراحی سایت شخصی است که با استفاده از کد ها ساختار اصلی طراحی سایت را شکل می دهد. بخش کد برای کاربران دیده نشده و در ارتباط با عملکرد و ساختار طراحی سایت استفاده می شود. بنابراین چیزی که کاربران میبینند نتیجه ی عملکرد متخصص طراحی سایت است. نحوه کسب درآمد از طراحی سایت را مطالعه نمایید و به درآمدزایی آسان در فضای مجازی بپردازید.

 

ابزار طراحی سایت

برای طراحی سایت به یک کامپیوتر خوب با سیستم عامل به روز نیاز داریم. ابزار های طراحی سایت با توجه به کابرد آن شکل میگیرد مانند زبان برنامه نویسی و نرم افزارهای مرتبط و... طراحی سایت استاتیک با بالا رفتن تکنولوژی طراحی سایت پویا جایگزین طراحی سایت استاتیک شد. متخصص طراحی سایت درکنار طراحی سایت پویا یک بخشی از طراحی سایت استاتیک نیز قرار میدهند. در این نوع طراحی سایت یک فایل به ازای هر صفحه طراحی سایت روی سرور ذخیره می شود و هرزمان که لازم باشد از روی سرور بازخوانی شده و برای کاربر نمایش داده میشود.

 

 

 

فعالان طراحی سایت

گرافیست که ساخت لوگو و طراحی سایت را انجام می دهد. طراح رابط کاربری که معماری و طراحی سایت ظاهری و کاربری را انجام می دهد. متخصص رایتینگ که تولید محتوا و سئوی طراحی سایت را انجام می دهد. هدف از طراحی سایت هدف طراحی سایت فروش محصولات یا ارائه ی خدمات مانند فروش نوعی کالا یا پایگاه اطلاع رسانی و... است. برای این هدف طراحی سایت باید از ساختار و سئوی خوبی برخوردار باشد.

 

اهمیت محتوا در طراحی سایت

اگر کسب و کار آنلاین در طراحی سایت داشته باشیم باید نوشتن به صورت آنلاین را بیاموزیم. محتوای سایت باید ترکیبی از توضیحات کافی و تصاویر مربوط به آن باشد. در بخش نوشتاری در مورد کالا یا خدمات باید نکات درست و منطقی بیان شود. در طراحی سایت باید خواسته های مشتریان را بدانیم. محتوا در طراحی سایت شامل طراحی سایت گرافیکی و طراحی سایر المان های طراحی سایت می باشد. در طراحی سایت باید مطالب مورد توجه کابران را بدانیم و با توجه به خواسته های مشتری مطالب و توضیحات را به صورت ساده و قابل درک بیان کنیم.

 

 

مراحل یادگیری طراحی سایت

برای طراحی سایت باید اصول اولیه و تخصصی طراحی سایت را به صورت آنلاین یا با حضور در کلاس های طراحی سایت یاد گرفت. عامل مهم برای انجام طراحی سایت حرفه ‌ای توجه به مفاهیم اولیه از یک مرجع مورد اعتماد و کسب تجربه ی کافی در طراحی سایت است. مناسب ترین مرجع برای یادگیری طراحی سایت آموزش‌های پروژه محور در بخش طراحی سایت و سئو می باشد. انجام پروژه‌های مختلف در زمان آموزش راه مناسبی برای کسب تجربه های اولیه در بخش توسعه و آنلاین کردن طراحی سایت است. بعد از انجام آموزش با طراحی سایت در دنیای واقعی تجربه ی اصلی در زمینه ی طراحی سایت کسب می شود.