بهینه سازی در طراحی سایت

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

سئو یا بهینه سازی طراحی سایت چیست؟

سئو در واقع بهینه سازی موتورهای جستجوگر گوگل برای طراحی سایت می باشد که این امر موجب افزایش رتبه ی طراحی سایت در گوگل می گردد. سئوی طراحی سایت تهران می بایست با روشی صحیح و بر اساس استانداردهای گوگل انجام پذیرد و هر گونه فریب گوگل، به سرعت توسط آنالیزگرها و ربات های گوگل شناسایی شده و طراحی سایت متخلف جریمه می شود.

سئو یا بهینه سازی طراحی سایت به صورت کلی به سه روش زیر انجام می گیرد:

1. سئو کلاه سفید
2. سئو کلاه سیاه
3. سئو کلاه خاکستری

در این بین تنها سئو کلاه سفید حائز اهمیت است. سئو کلاه خاکستری و کلاه سیاه ممکن است در بادی امر، موفق به نظر برسد و رتبه ی طراحی سایت را ارتقاء داده و حتی به رتبه ی یک گوگل برساند اما به دلیل تخلفات انجام شده پس از چندی، جریمه خواهد شد و علاوه بر اینکه رتبه ی طراحی سایت تهران به پایین نزول خواهد کرد، در صورت تکرار سئوی نادرست، طراحی سایت ممکن است از دسترس خارج شود و آسیب های جدی به آن وارد شود. در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما را با سئوی کلاه خاکستری آشنا نماییم تا از روش های انجام شده در این سئو که بر خلاف استانداردهای گوگل می باشد، خودداری نمایید و از روش صحیح سئو در طراحی سایت استفاده کنید.

سئو کلاه خاکستری چیست؟

سئو خاکستری در واقع سئو و بهینه سازی می باشد که در حالت کلی نه تنها برای طراحی سایت تهران ثمر بخش نخواهد بود بلکه به طراحی سایت به دلیل جریمه هایی که بر آن وارد می شود، آسیب نیز می رساند اما اگر توسط افراد متخصص سئو انجام گیرد ممکن است حتی ثمر بخش نیز باشد بدین صورت که این افراد همواره اطلاعات خود را در زمینه ی سئو به روز نگه می دارند تا از جریمه ها در امان بمانند. به صورت کلی روش هایی که در این سئو انجام می شود غیر اصولی و برخلاف قوانین گوگل می باشد و افرادی که پایبند به اصول اخلاقی و قانونی می باشند هرگز از آن استفاده نمی نمایند.

تکنیک ها و روش های سئوی خاکستری در طراحی سایت

1. خرید دامین برای طراحی سایت
2. ایجاد حساب کاربری جعلی در شبکه های اجتماعی
3. طراحی سایت مجدد و تغییر کد های آن
4. کامنت گذاری در سایر طراحی سایت ها
5. لینک دهی در ایمیل طراحی سایت های خبری
6. استفاده از کلمات کلیدی تنها در عنوان مقالات طراحی سایت
7. بک لینک دادن به طراحی سایت خود
8. کلیک بر روی لینک های خود در شبکه های اجتماعی برای ورود به طراحی سایت و افزایش بازدید

نتیجه گیری 

سئوی کلاه خاکستری، به اندازه ی سئو کلاه سیاه غیر قانونی نمی باشد و اگر توسط افراد متخصص انجام شود می تواند برای طراحی سایت مفید نیز باشد اما در کل بهینه سازی طراحی سایت با این روش، کمی ریسک می باشد و استفاده از سئو کلاه سفید، قانونی تر و دارای ریسک کمتر و نتیجه ی بهتری نیز خواهد داشت.