تغییرات در ابزارهای طراحی سایت | طراحی سایت

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

استراتژی جالب وجود دارد که ابزارهای ایده آل برای طراحان، دستگاه های اپل با آی او اس در طراحی سایت هستند. با توجه به یو ال/ یو ایکس طراحی سایت قابل توضیح است. محصولاتی مانند اسکتچ و پرینسیپل دارای مزایای زیادی در طراحی سایت هستند: مصرف کم منابع، رابط بصری، قیمت پایین. هنگامی که به دستگاه ها، لپ تاپ ها و تبلت ها می آید، اقلام از سوپرتینو عالی عمل می کنند. اما با توجه به رویدادهای اخیر، از جمله راه اندازی محصولات جدید مایکروسافت و کنفرانس ، این کلیشه ممکن است در طراحی سایت تغییر کند. یک گروه جدید از محصولات در مورد بازار طراحی سایت توسط طوفان است.

لومیا در طراحی سایت

مایکروسافت یک مزیت بزرگ دارد و این یک پلت فرم برای چندین دستگاه در طراحی سایت است. و رقیب اصلی آنها، اپل، آن را ندارد. با توجه به مصاحبه تیم کوک، باید دو سیستم عامل در طراحی سایت متفاوت داشته باشد. مشخصات فنی این دستگاه ها را لیست نخواهم کرد. آنها به عنوان تجربه استفاده از لومبیا، به ویژه ویژگی کانتینیوم در طراحی سایت، جالب نیستند.

این اجازه می دهد تا یک گوشی هوشمند ویندوز 10 را به یک اسکنر و مانیتور نمایش دهد و یک تجربه کامل از کامپیوتر را به دست آورد. با توجه به بهره وری دستگاه های مدرن، می توانیم به راحتی با گرافیک برداری در طراحی سایت کار کنیم. امیدوارم ادوب ادعا کند که سازگاری پروژه کامت در طراحی سایت را داشته باشد.

عملکرد کانتینیوم در طراحی سایت

اگر ما در مورد کانتیمیوم در استفاده شرکتی صحبت کنیم، این عملکرد یک عظیم است. کاربران فقط یک دستگاه و چندین پروفایل در طراحی سایت دارند. بسته به موقعیت مکانی (خانه یا دفتر) دستگاه را به اسکله متصل می کند و مشخصات مناسب فعال خواهد شد و کاربر به تمام ابزار و خدمات لازم دسترسی خواهد داشت. تنها یک سوال وجود دارد: ما با تماس های دریافتی در طراحی سایت چه کار میکنیم؟ هدست بلوتوث یا گوشی؟ بسیاری از ما دوست نداریم در محل کار صحبت کنیم، ما دوست داریم خارج از دفتر و یا نزدیکترین کافی نت برویم. ما نمی خواهیم افراد دیگر مکالمات را بشنوند. به هر حال، من فکر می کنم مایکروسافت راه حل های جالبی را در طراحی سایت پیشنهاد می کند.

سطح نرم افزارها در طراحی سایت

این تبلت دارای تنظیمات مختلف است و می تواند به عنوان قرص و یا لپ تاپ در طراحی سایت استفاده شود، به علاوه با یک قلم مجهز است که به پنسل از شرکت کاپرتینو در طراحی سایت اجازه نمی دهد. من فکر می کنم که این دستگاه می تواند به طور مستقیم با چندین دستگاه از اپل آخرین نسل از آیپد و مک بوک ایر در طراحی سایت رقابت کند. مزایای واضح:

• تجربه کامل کامپیوتر

• لپ تاپ یا رایانه لوحی

• انعطاف پذیری

• کتاب سطح

کتاب سورفیس اولین نوت بوک مایکروسافت در طراحی سایت است. با نگاهی به قابلیتها و مشخصات فنی، مک بوک را پشت سر گذاشته و پد و قلم را در طراحی سایت اضافه می کند. لپ تاپ قدرتمند با طراحی با شکوه میتواند نه تنها برای طراحان یوآی / یو ایکس ، بلکه برای هر کسی که بخواهد از روند کار راحت شود، در طراحی سایت تبدیل شود. این یک تبلت و یک ترانسفورماتور قدرتمند است. "اما هیچ اسکچ و اصل در ویندوز وجود ندارد" و شما می گویند. بله، همه چیز درست است و در ابتدای سال 2016 ادوبی برای ما در طراحی سایت تعجب خواهد داشت.

 

ویژگی های کلیدی در طراحی سایت

این محیط کامل برای طراحان یو آی/ یو ایکس (البته مبتنی بر بردار) است و دارای ویژگی های کلیدی در طراحی سایت زیر است:

• به طور مستقیم ساده و بسیار سریع در طراحی سایت است.

• ایجاد نمونه های تعاملی در طراحی سایت.

• مشاهده طراحی سایت و نمونه اولیه بر روی دستگاه های واقعی

• روند کار تنگ با محصولات خلاق ابر در طراحی سایت.

• همکاری، توضیح و مشخصات برای توسعه دهندگان در طراحی سایت.

• گسترش یک قابلیت توسط پلاگین ها در طراحی سایت.

 

محصولات در طراحی سایت

همچنین جرأت می کنم فرض کنم این ابزار فوق العاده ای در طراحی سایت خواهد بود. در حال حاضر از سه محصول من در فرآیند کار من در طراحی سایت استفاده می شود، یعنی:

• طرح برای طراحی سایت

• اصل برای نمونه های تعاملی در طراحی سایت 

• زپلین برای مشخصات در طراحی سایت

کامت قطعه پروژه طراحی سایت قادر خواهد بود همه آنها را جایگزین کند و همچنین در محیط های بومی با فتوشاپ در طراحی سایت کار کند.

 

بررسی مزایای محیط ویندوز در طراحی سایت

• یک سیستم عامل در چندین دستگاه در طراحی سایت

• دستگاه های قدرتمند، همراه، ترکیبی بدون نیاز به هر دو، لپ تاپ و تبلت، از مایکروسافت در طراحی سایت وجود دارد.

• یک ابزار در همه دستگاه ها، بدون کاهش قابلیت در طراحی سایت

• یک ابزار تحت نیاز طراحان یو آی/ یو ایکس در طراحی سایت

• دستگاه ها و سیستم عامل از یک شرکت که حداکثر سازگاری و بهینه سازی را در طراحی سایت نشان می دهد. به هر حال، این یکی از بهترین کارت های شرکت اپل است.

 

معایب محیط ویندوز در طراحی سایت

• هیبریدیسم پس از همه، قرص و لپ تاپ دستگاه های مختلفی در طراحی سایت هستند. و در صورت اتصال سشوار و یخچال و فریزر، امکان دریافت چیزی در طراحی سایت مفید است.

• ایمنی قطعا، ویندوز 10 از این معیار از پیشینیان برتر است، اما سیستم عامل اپل در حال حاضر به لطف معماری یونیکس و فناوری روتلس بیشتر در طراحی سایت محافظت می شود. اگر ارائه دهد که در بازار سیستم عامل های دسکتاپ او اس ایکس بسیار محبوب است، وضعیت می تواند در طراحی سایت معکوس باشد.

بررسی قطعه های محبوب در طراحی سایت

چیز زیادی در مورد قطعه کد توانایی آنها برای صرفه جویی در وقت شما در هنگام ایجاد یک طراحی سایت است. کدپستی دارای بسیاری از قطعه های محبوب محبوب ایجاد شده توسط چندین توسعه دهنده است که ممکن است بخواهید آنها را چک کنید و ممکن است در پروژه های طراحی سایت روزمره شما مفید باشد.

برای مشاهده تمام جملات کد محبوب در انجمن کدپن به سادگی بر روی لوگوی کدپن در طراحی سایت کلیک کنید. از آنجا شما می توانید جستجوی خود را با کلیک کردن بر روی آیکون همبرگر و انتخاب گزینه هایی مانند محبوب ترین، جدیدترین گزینه زمان و زبان های برنامه نویسی در طراحی سایت فیلتر کنید.

توسعه دهندگان استخدام در طراحی سایت

این که آیا شما در حال تلاش برای ساخت طراحی سایت ها، برنامه های تلفن همراه، تجربه کاربری مجدد در طراحی سایت عمومی خود و یا ساخت نرم افزار پیچیده، هر کس نیاز به کد و پیدا کردن یک برنامه نویسی عالی همیشه آسان نیست. این یک چیز خوب است. کدپن یک ویژگی ارائه می دهد که شما می توانید یک توسعه دهنده خاص را که می خواهید با آن کار کنید یا با آن همکاری کنید در طراحی سایت استخدام کنید. برای استخدام یک توسعه دهنده به مشخصات توسعه دهنده بروید و روی دکمه «موجود برای استخدام» در طراحی سایت کلیک کنید. یک جعبه محاوره ظاهر خواهد شد که در آن شما می توانید با توسعه دهنده تماس بگیرید. به طور پیش فرض توسعه دهنده ایمیل شما را به عنوان پاسخ به آدرس در طراحی سایت مشاهده می کند.

توجه: اگر این پیوند نمایش داده نشود، بدان معنی است که توسعه دهنده برای فرصت های شغلی در طراحی سایت در دسترس نیست.

نحوه استخدام توسعه دهنده در طراحی سایت

• من می خواهم بسیار واضح بگویم که اگر شما یک نفر نیستید، یک توسعه دهنده بزرگ را در طراحی سایت پیدا کنید. با این حال، برخی از عوامل وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند قفل راز را برای استخدام یا همکاری با بهترین توسعه دهندگان موجود در کدپن در طراحی سایت فراهم کنید.

• در زیر من چند راهنمایی ارائه دادم که ممکن است به شما در پیدا کردن یک خوب، اگر نه بهترین توسعه دهنده است که میتوانید با آن در طراحی سایت کار کنید. لطفا توجه داشته باشید که راهنمایی ممکن است بسته به آنچه شما دنبال آن هستید در طراحی سایت متفاوت باشد. 

• توسعه دهنده دارای تعداد زیادی قطعه کد مفید است که مردم در تعامل و ستایش در طراحی سایت کار می کنند.

• توسعه دهنده دارای بسیاری از دوستداران و پیروان است. این به یکپارچگی توسعه دهنده با کار توسعه در طراحی سایت کمک میکند.

• طراحی سایت توسعه دهنده را بررسی کنید. بررسی نمونه کارها و کار فعلی توسعه دهنده، یک روش سریع برای تعیین اینکه چه چیزی برای سلیقه و نیازهای شما در طراحی سایت مناسب است.

• بررسی کنید که آیا توسعه دهنده حساب گیت هوب دارد و ببینید کدام نرم افزار در طراحی سایت به اشتراک گذاشته شده است.

• استخدام یک توسعه دهنده که با کددهی کار کرده یا کمک کرده اید. زمان هایی وجود دارد که سایر توسعه دهندگان با دادن نظرات در بخش های کد به دیگران در طراحی سایت کمک می کنند. این یک نشانه خوب است که توسعه دهنده می داند که چه کاری انجام می دهد.

• بپرسید و مراجعه کنید. مراجعه به سایر افراد یا همکاران کسب و کار یکی از عواملی است که باید در طراحی سایت در نظر بگیرید.

• بررسی کنید که آیا توسعه دهنده مناسب است و یک بازیکن تیم. یکی از بزرگترین مشکلی که هر کارمند با آن مواجه است، کارمند است که در طراحی سایت نمیتواند بازخورد بگیرد. 

 

نتیجه گیری

کدپستی در طراحی سایت ابزار بسیار مفید و مفید است. با ویژگی های آن شما می توانید مقدار زیادی از کد که شما ممکن است بخواهید برای پروژه طراحی سایت استفاده کنید. داشتن یک جامعه از توسعه دهندگان که می توانند کد شما را ببینند، فرصتی برای بهبود بخش های کد شما را در طراحی سایت فراهم می کند.

کدپستی در نظر گرفته نشده است که یک ویرایشگر طراحی سایت تمام عیار باشد، اما این یک ابزار ذخیره و به اشتراک گذاری عالی است که برای استفاده ساده و ارزش افزوده است. به زودی به عنوان پیشرفت نرم افزار، ویژگی های بیشتری وجود دارد. آیا هنوز از کدپن در طراحی سایت استفاده می کنید؟ تجربه شما با استفاده از آن چیست؟ به اشتراک گذاشتن آن در بخش زیر نظر دهید.