طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

 

طراحی سایت پویا یا داینامیک سایتی است که کارفرما لیستی از خواسته ها و نیاز های خود را به طراح وب در طراحی سایت تهران ارائه می دهد و مطابق با آن ها سایت خود را دریافت می کند و از آن جایی که سایت های داینامیک انعطاف پذیر هستند در صورت تمایل مدیر سایت امکانن ایجاد تغییرات دلخواه را از قسمت پنل مدیریتی دارد.امروزه اکثر سایت ها به صورت داینامیک طراحی می شوند که با زبان برنامه نویسی راه اندازی می شوند و به همین دلیل مدیر سایت به آسانی امکان اضافه نمودن یا حذف محتوا را بدون هیچ گونه محدودیتی دارند. االبته بد نیست بدانید که تلفظ صحیح طراحی سایت داینامیک , داینمیک می باشد و عموما به صورت داینامیک بیان می شود.

مزایای طراحی سایت داینامیک عبارتند از :

• به روز رسانی طراحی سایت

برای طراحی سایت های داینامیک در طراحی سایت تهران از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می شود که قالبی آماده دارند و نیاز نیست تمام صفحات به صورت جدا گانه کد گذاری شوند. بنابراین مدیر سایت از قسمت کنترل پنل مدیریت محتوای سایت این امکان را دارد تا در هر زمان از شبانه روز محتواهای خود را به روز رسانی یا اضافه کند. همچنین می تواند بنر تبلیغاتی بگذارد یا منو ها فهرست را بدون نیاز به داشتن دانش فنی خاصی تغییر دهد.

• سئو طراحی سایت

از آن جایی که بر خلاف سایت های استاتیک امکان آپدیت مطالب را در سایت های داینامیک دارید همین امر باعث می شود تا در بالا بردن رنکینگ سایت موفق تر باشید.

• صرفه جویی در زمان برای ایجاد تغییرات در طراحی سایت 

در سایت های داینامیک هنگام ویرایش قسمتی خاص تنها کافی است وارد پنل مدیریت شوید که این امر خیلی سریع تر از سایت های استاتیک که امروزه تقریبا منسوخ شده اند انجام می گیرند چرا که دیگر نیاز به تغییر را در تک تک صفحات ایجاد کنید.

• هزینه طراحی سایت 

با توجه به این که امروزه سیستم های مدیریت محتوی رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته هزینه طراحی سایت های داینامیک بسیار پایین تر آمده است. در طراحی سایت تهران برخی از عملیات ساخت پروژه در اختیار مدیر سایت قرار می گیرد تا هزینه پایانی کمتر محاسبه شود.

• پشتیبانی و نگهداری طراحی سایت

در سایت های داینامیک پشتیبانی به چند زبان انجام می شود و علاوه بر این هزینه های پشتیبانی و نگهداری از آن به طور قابل ملاحضه ای کاهش می یابد.

• امنیت طراحی سایت 

اگر سایت شما به صورت اصولی و استاندارد کد نویسی و راه اندازی شود به مراتب امنیت بالا تری خواهد داشت. 

نتیجه گیری 

با توجه به مزایای سایت های داینامیک در طراحی سایت تهران و برتری آن ها به سایت های استاتیک بهتر است که برای داشتن سایتی ایده آل و پویا سایت خود را به صورت داینامیک طراحی نمایید.