نکاتی مهم در زمینه طراحی سایت دو زبانه

 

طراحی سایت   طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در بسیاری از کشورها در سراسر جهان ،برای طراحی سایت پتانسیل بالا ونیاز زیادی برای ساخت وطراحی سایت های دو زبانه وجود دارد هر صاحب طراحی سایتی می تواند در هر کجای دنیا تلاش کند تا مخاطبان خود را بدین وسیله گسترش دهد و در غیر این صورت طراحی سایت دوزبانه بیشتر در کشورهایی مورد استفاده قرار می گیرد که بیش از یک زبان رسمی در ان وجود دارد. ممکن است لازم بدانید که طراحی سایت انگلسی  وفرانسوی ایجاد نمایید و یا هر ترکیب دیگری از زبان های مختلف نیاز کار شما باشد همچنین لزوما نباید زبان انگلیسی نباید نیاز اولیه برای طراحی سایت شما باشد به عنوان مثال می توانید در طراحی سایت خود چیدمان و ترتیب فرانسه و انگلیسی داشته باشید .

 

 

چگونگی طراحی سایت دوزبانه

در حال حاضر سوال از اینجا شروع می شود که ساختار طراحی سایت در طراحی سایت های چند زبانه به منظور کشف توسط موتورهای جستجو باید چگونه باشد تا شناخت مناسبی از طراحی سایت برای رتبه بندی مناسب در موتور جستجو قرار بگیرد در این مقاله چند مورد مقررات عمومی در مورد ساخت وطراحی سایت های چند زبانه وجود دارد .

  • سعی نکنید که زبان ها را در طراحی سایت در کنار هم ترکیب نمایید ودر قسمت بالا وپایین هم جای داده وترجمه کنید .
  • صفحات خاص زبان های ارائه شده را مشخص نمایید .
  • لزوم استفاده از متا تگ ها برای زبان ها تا به موتورهای جستجو اعلام نمایید که در طراحی سایت چه زبان هایی ارائه شده است .
  • ارائه لینک از یک زبان به زبان دیگر که به سادگی قابل پیگیری ودنبال کردن باشد .
  • درنظر گرفتنن صفحه ورودی به عنوان صفحه ایندکس برای طراحی سایت هایی که دارای زبان های مختلف هستند تا لیستی از تمامی زبان های موجود ارائه شود به طوری که بازدید کننده بتواند تصمیم بگیرد که از کدام یک از صفحات در طراحی سایت با زبان مورد نظر دیدن نماید .
  • الزامات خاص در طراحی سایت های دوزبانه هنگام ساخت طراحی سایت های چند زبانه باید از یک زبان به زبان دیگر را گسترش دهید.باید حتما چند گزینه در دسترس افراد لینک کینگ باشد .
  • دیجیتال مارکتینگ در طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

شما می توانید لینکی در طراحی سایت ارائه کنید که بازدید کننده را از صفحاتی که در آن حضور دارند به صفحه دیگر با زبان جایگزین انتقال دهد یا کافی است آنها را به صفحه فهرست هدایت کرده تا افراد بتوانند در صفحه معادل با زبان های جایگزین حرکت نمایند .بدیهی است که این راه ها بسیار ساده ودارای برخی مزایا می باشد که بازدید کننده را کشانده به صورتی که قبل از حرکت به سمت جزئیات لیدینگ پیج را به صفحه اصلی پیغام طراحی سایت دریافت نماید .