آشنایی با چند روش کدنویسی موثر در سئوی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

تأثیر کد نویسی در بهینه سازی و سئوی طراحی سایت بسیاری از برنامه نویسان و طراحان سایت بر این باور هستند که برای داشتن سئوی موفق در طراحی سایت ، بهتر است از همان ابتدا سایت را مطابق با استاندارد ها و اصول سئو طراحی نماییم و در بخش کد نویسی طراحی سایت تهران نیز ، از روش هایی استفاده نماییم که طراحی سایت هم در بخش اجرا و هم سئو موفق تر عمل نماید . در این مقاله سعی بر آن داریم شما را با روش های رایج کد نویسی برای بهبود بهینه سازی طراحی سایت آشنا نماییم جاسازی عناصر مهم طراحی سایت که از بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

معرفی روش های کد نویسی موثر در سئوی طراحی سایت :

 1. قالب طراحی سایت خود را ولید و استاندارد سازی نمایید .
 2. کد های طراحی سایت شما می بایست به صورتی نوشته شوند که موتورهای جستجوگر به آسانی آن را پیدا نمایند و در دسترس آنها باشد .
 3. برای طراحی سایت خود یو آر ال های اس ای اف تولید نمایید تا طراحی سایت تهران شما هم برای موتورهای جستجو گر بهتر بهینه سازی شود و هم تجربه ی کاربری بهتری برای طراحی سایت شما ایجاد گردد . این یو آر ال ها را می توانید از پلاگین های مخصوص سیستم مدیریت محتوای طراحی سایت تهران خود پیدا نمایید .
 4. در هنگام کد نویسی حتما خطاهای ایجاد شده را بر طرف نمایید ، بخصوص برای لینک سازی ، لینک های شکسته شده را شناسایی نمایید و آنها را بر طرف نمایید و لینک ها نامعتبر را از بین ببرید . بهبود مشکلات در حین کدنویسی موجب می شود سرعت طراحی سایت شما افزایش یافته و در نتیجه سئو و بهینه سازی موثر تری داشته باشید .
 5. در کنار اسکریپت های داخلی طراحی سایت خود ، از نسخه های متنی آن نیز استفاده نمایید این کار باعث می شود موتورهای جستجوگر ، طراحی سایت تهران شما را آسان تر پیدا نمایند .
 6. برای صفحاتی از طراحی سایت تهران که نمی خواهید آنها را ایندکس نمایید از " تگ نویندکس " در قسمت هد استفاده نمایید .
 7. از تگ " رل کنونیکال " برای جلوگیری از ایجاد محتواهای تکراری استفاده نمایید .
 8. اعتبار صفحات پاک شده طراحی سایت خود را با استفاده از ریدایرکت 301 مجددا بدست آورید .
 9. استفاده از میکرو دیتاها به بهبود وضوح داده های شما کمک می کند و تأثیر بسیار مثبتی در ایندکس و ارتقای رتبه ی طراحی سایت تهران شما دارد .
 10. فایل های جاوا اسکریپت حجم زیادی از طراحی سایت شما اشغال می نمایند ، با ادغام نمودن آنها با یکدیگر ، حجم کمتری در طراحی سایت تهران شما اشغال می شود و سرعت طراحی سایت افزایش می یابد .
 11. برای کاهش منابع مورد نیاز در طراحی سایت تهران خود از شبکه توزیع محتوای سی دی ان استفاده نمایید .
 12. در قسمت هدر صفحات طراحی سایت خود از تکست بیس التر ناتیو استفاده نمایید . تا موتورهای جستجوگر فایل های شما را آسان تر پیدا نمایند .