پلاگین های بهینه سازی سرعت طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بهینه سازی سرعت طراحی سایت چه اهمیتی دارد ؟ هنگامی که شما طراحی سایتی را راه اندازی می نمایید ، علاوه بر جوانب ظاهری طراحی سایت تهران می بایست به امکانات ، خدمات و رضایت کاربران طراحی سایت خود نیز توجه داشته باشید . سرعت لود شدن صفحات ، دانلود فایل ها ، ویدیوها ، تصاویر و ... همگی بر روی میزان رضایت کاربران طراحی سایت شما تأثیر گذار می باشند و اکثر کاربران اینترنتی وقتی وارد طراحی سایت تهران بشوند و صفحات برای آنها با معطلی لود شود ، آن سایت را ترک کرده و وارد طراحی سایت مشابه آن می شوند . انتخاب نام تجاری مناسب برای طراحی سایت که از کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

به طور کلی بهینه سازی سرعت طراحی سایت به دلایل زیر حائز اهمیت می باشد :

 1. بهبود رتبه ی طراحی سایت در گوگل
 2. کاهش نرخ برگشتی کاربران طراحی سایت تهران ( منصرف شدن از بازدید طراحی سایت و مراجعه به طراحی سایت دیگر
 3. افزایش نرخ تبدیل در طراحی سایت
 4. افزایش رضایت بازدید کنندگان طراحی سایت

 

 

روش های افزایش سرعت طراحی سایت

برای آنکه سرعت طراحی سایت خود را افزایش بدهید می توانید از پلاگین ها یا افزونه های رایج برای بهینه سازی سرعت طراحی سایت استفاده نمایید . در این مقاله شما را با چند افزونه و روش متداول برای بهینه سازی سرعت طراحی سایت آشنا می نماییم . برای آن که سرعت طراحی سایت خود را افزایش بدهید مراحل زیر را انجام دهید :

 1. پلاگین بهینه سازی کد های اچ تی ام ال برای افزایش سرعت لود شدن قسمت های مختلف طراحی سایت نصب نمایید .
 2. پلاگین مدیریت کش به پردازنده های طراحی سایت شما کمک می نماید با سرعت بیشتری وظایف خود را انجام دهند و با نصب این پلاگین می توانید طراحی سایت خود را مدیریت نموده و سرعت آن را افزایش دهید .
 3. تصاویر نقش بسزایی در افزایش میزان رضایت کاربران از طراحی سایت شما دارند اما می بایست آنها را بهینه سازی نمایید تا حجم کمتری از طراحی سایت شما اشغال نمایند و همچنین به سرعت و بدون معطلی برای کاربران لود بشوند .
 4. طراحی سایت خود را همواره به روز نگه دارید و از خطاها و باگ های آن همواره مطلع باشید تا در صورت مشاهده به سرعت آنها را بر طرف نمایید .
 5. خلاصه ی مطالب خود را در صفحه ی اصلی و بایگانی طراحی سایت خود نمایش بدهید .
 6. کامنت های طراحی سایت خود را در چند صفحه تقسیم بندی نمایید ، زیرا ازدیاد کامنت در یک صفحه موجب کاهش سرعت طراحی سایت می گردد .
 7. همچنین در بخش تولید محتوا نیز ، اگر مطلب شما طولانی تر از حد معمول می باشد آن را در چند صفحه قرار بدهید .
 8. اگر مخاطبان طراحی سایت شما از کشورهای مختلف دنیا می باشند حتما از شبکه های توزیع محتوا در طراحی سایت تهران خود استفاده نمایید تا مشکلات فاصله ی بین سرور و کلاینت را در طراحی سایت شما بر طرف سازد .
 9. دیتا بیس طراحی سایت تهران خود را همواره بهینه سازی نمایید و اطلاعات غیر ضروری آن را پاک نمایید تا حجم بیشتری در طراحی سایت خود داشته باشید . برای بهینه سازی سرعت طراحی سایت تهران ، ده ها روش و نکته ی دیگر وجود دارد که در مقالات بعدی حتما به آنها خواهیم پرداخت .

 

در پایان چند افزونه و پلاگین را برای بهینه سازی سرعت طراحی سایت به شما معرفی خواهیم کرد :

 1. پلاگین دبیلو پی اپتیمیز
 2. پلاگین دبیلو تری توتال کش
 3. پلاگین دبیلو تری اسموشیت
 4. پلاگین پی تری پروفایلر
 5. پلاگین بی جی لیزی لود