اصول طراحی landing page  در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

لندینگ پیج landing page صفحات فرودی هستند که بازدید کننده و کاربران سایت ها به عنوان اولین صفحه از طریق تبلیغات وارد آن می شوند. این صفحات که هدف بازاریابی دارند از قسمت های اختصاصی هر طراحی سایت به شمار می روند تا کاربران را به مشتری تبدیل کنند. به این ترتیب landing page  ها در بازاریابی اینترنتی نقش به سزایی دارند چرا که کاربران توسط بنر های تبلیغاتی که توسط شما در صفحات وب سایت ها منتشر می شوند.

وارد این بخش از طراحی سایت شما می شوند اما با این وجود بسیاری از افراد اهمیت این قسمت از طراحی سایت را جدی نمی گیرند. در واقع کاربران پس از مشاهده بنرهای تبلیغاتی شما با کلیک کردن روی آن وارد طراحی سایت شما می شوند و این امر از نظربازرایابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی یکی جنبه ی تبدیل بازدید کنندگان به مشتری و دیگری معرفی محصولات جدید می باشد که باعث افزایش فروش و سودآوری کسب و کار شما می شود.

 

 

استاندارهای طراحی لندینگ پیج در طراحی سایت شامل موارد زیر می شوند :

 

  • ارائه لینک ثبت نام در طراحی سایت

کاربرانی که به این صفحه از طراحی سایت شما وارد می شوند در واقع به دنبال خدمات و محصولات شما هستند بنابراین کاری که می بایست انجام دهید ارائه لینک برای ثبت نام و ارائه لینک برای فروش محصولات است. جلوگیری از فیلترینگ طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

  • کنترل بنر های تبلیغاتی و تبلیغات اینترنتی برای طراحی سایت

شما می بایست کاربران و تبلیغات اینترنتی خود را به صورتی کنترل شده هدایت کنید که کاربران علاقه مند به کلیک کردن روی بنر های تبلیغاتی سایت شما شوند. پس بنابراین مخاطب خود را بشناسید و به خوبی به آنالیز آن ها بپردازید تا از علایق و میزان دانایی و رده سنی آن ها آگاه شوید.

 

  • هدف خود را مشخص کنید

قبل از هر اقدامی هدف خود را مشخص کنید و تنها روی آن تمرکز کنید تا لینک هایی که ارائه می دهید بازدید کنندگان را دقیقا به آن چه در نظر دارید برساند.

 

  • بازدید کنندگان طراحی سایت را فریب ندهید

برای جذب مخاطبان بیشتر برای طراحی سایت خود هرگز به سمت دروغ و فریب نروید. با کاربران رو راست باشید و وعده های دروغین و بزرگنمایی های کذب نکنید. تیتری بزنید که توانایی عمل کردن به آن را داشته باشید.

 

  • طراحی ساده لندینگ پیج

برای طراحی صفحات فرود یا همان لیندینگ پیج ها نیازی به طراحی پیچیده و سخت ندارید. طراحی ساده و مفید داشته باشید که کاربران را به سرعت و مستقیما به هدف شما برساند. تصاویر جذاب و استفده از نوشته های کمتر تاثیر بیشتری خواهند داشت.

 

  • عدم استفاده از پاپ در طراحی سایت

پاپ آپ ها همیشه برای کاربران آزاردهنده بوده پس از طراحی پاپ آپ به تبلیغات اینترنتی نپردازید تا کاربران را به لندینگ پیج خود هدایت کنید. اما اگر تمایل به ارائه تبلیغات از طریق پاپ آپ ها در طراحی سایت خود دارید بهترین زمان برای این کار هنگامی است که کاربر قصد خروج از طراحی سایت را دارد.