اشتباهات رایج طراحان سایت هنگام طراحی اپلیکیشن موبایل

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

استفاده از اینترنت وتلفن های همراه روز به روز در حال افزایش است .دنیای طراحی سایت باید همچنان به اکتشافات جدید ادامه دهد طراحان سایت باید طراحی سایت خود  را با نسخه موبایل سازگار کنند .جمله بازدید کنندگان موبایل نمی تواند طراحی سایت مرا ببینندبزرگترین اشتباه است.هیچ کس نمی تواند جلوی افزایش روزمره استفاده از موبایل و بازدید کنندگان روزانه طراحی سایت با دستگاه تلفن همراه را بگیرد.

پس بهترین راهبرد ممکن این است که تا می توانید خود را آماده کنید . تنها فکر کردن به کاربران موبایلی نمی تواند حلال مشکلات باشد هنوز اشتباهات زیادی در خلال پردازش رخ می دهد وشناخت مشکلات قدم اول در اجتناب موثر از این اشتباهات در پروژه های پیش رو می باشد در ادامه تعداد یاز این مشکلات رایج را با هم مرور می کنیم عوامل موفقیت و عدم موفقیت در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید

 

 

در نظر نگرفتن عرض دستگاه در طراحی سایت

به نظر واضح می آید ولی هنوز هم تعداد بسیار زیادی از طراح سایت ها با این مشکل در هنگام مرور صفحات با دستگاه های تلفن همراه مواجه هستند .البته این مشکل می تواند با یک خط کد اچ تی ام ال ساده در قسمت هر سند اطلاعاتی به سادگی حل شود .این جزئیات کوچک همراه با المان های فرمت شده می تواند تجربه بسیار خوبی از مرور صفحات طراحی سایت با موبایل برای شما بسازند .

مجبور کردن کاربران به پر کردن فرم های بلند و طولانی در طراحی سایت پر کردن فرم های طولانی طراحی سایت حتی در کامپیوترها و در نسخه دستکتاپ هم آزار دهنده است چه برسد که از کاربر بخواهیم همچین فرم طویلی را با گوشی تلفن همراه تکمیل نماید .طراحی یک فرم برای گوشی های تلفن همراه وظیفه پیچیده ای است بر ساختن فرم های کوچک که سوالات زیادی  از کاربران در طراحی سایت نمی پرسد تمرکز کنی .

 

 

عدم باز نگری محتوا طراحی سایت

منتقل کردن مطالب درطراحی سایت در  محیط هایی با صفحه نمایش های بزرگ استراتژی های مخصوص به خود را دارد درست مانند زمانی که یک محتوا باید از حالت پرینت به حالت وب در طراحی سایت تبدیل شود ساختار های فا صله ای وتمرکزی در دستگاه های موبایل تفاوت چشمگیری  با نسخه  کامپبیوتری دارند .

 

حذف کردن محتوا و عملکرد و قابلیت طراحی سایت بدون هیچ دلیل خاصی

باز نگری محتوا در طراحی سایت می تواند متقلبانه باشد و یک برنامه زمانبندی فشرده وکوتاه می تواند آن را مجبور کند تا سریعتر از زمان معمول همیشگی اتفاق بیافتد .این امر اغلب با حذف اشتباهی محتوا یا عملکرد در طراحی سایت  اتفاق می افتد در واقع اکثرا به صورت اتفاقی ورندوم حذف می شوند . فراموش کردن اندازه و محدودیت انگشت طراحی سایت هنگام استفاده از کامپیوتردر طراحی سایت  ما از کلیک های دقیق ماوس استفاده می کنیم وقادریم به راحتی بروی آیکن ها کلیک کنیم این فرآیند هیچ دشواری را برای ما در پی ندارد .