چگونه وارد سی پنل طراحی سایت شویم 

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بعد از اینکه هاست مورد نظر خود را در طراحی سایت خریداری کردید .شرکت ارائه دهنده هاست یک آدرس که باید آن را در مرورگر خود تایپ کنید تا وارد سی پنل شوید را به شما می دهد. در هنگام دسترسی به سی پنل حواستان باشد که حتما از httpsبرای اتصال امن در طراحی سایت استفاده کنید بعد ار این که وارد سی پنل شدید .

خودتان متوجه خواهید شد که دسترسی به قسمت های مختلف آن چقدر آسان است .قسمت های مختلفی در سی پنل در طراحی سایت وجود دارد که با ورود به آنها امکانات زیادی به راحتی برای شما به نمایش گذاشته می شود. یکی دیگر از کنترل پنل هایی که معروف است ولی به اندازه سی پنل کاربردی نیست دایرکت ادمین در طراحی سایت می باشد. این کنترل پنل امنیت خوبی در طراحی سایت دارد این پنل قابلیت ضد راش می باشد که باعث افزایش پایداری در سیستم می شود.

یکی از مزیت هایی که دایرکت ادمین نسبت به سی پنل در طراحی سایت دارد این است که پشتیبانی فنی به صورت نامحدود دارد. در صورتیکه در سی پنل برای  تمامی  مشکلات باید پکیجی مربوط به پشتیبانی خریداری کنید. در طراحی سایت بعد از خرید هاست و دامنه نویت به تنظیم Dns رسیده است.

 

 

دی ان اس در طراحی سایت چیست

برای فهم عمیق تر از DNSابتدا باید با IPآشنا شوید. آی پی در طراحی سایت به آدرس یا کدی گفته می شود که به دستگاه های متصل به اینترنت اطلاق می شود. آی پی در طراحی سایت در واقع یک کد شناسایی منحصر به فرد است با این کد منحصر به فرد است که دستگاههای مختلف را می توان از یکدیگر شناسایی کرد حال به تعریف dnsمی پردازیم .

در طراحی سایت در واقع برقرار کننده ی ارتباط بین هاست و دامنه ماست دقیقا مثل یک دفترچه تلفن زمانی که اسم شخصی را می دانید اما شماره تلفن آن را ندارید به دفتر چه رجوع می کنید DNSهم دقیقا همینگونه است اگر دی ان اس نبود تنها قادر بودید طراحی سایت را با استفاده از ip آن مشاهده کنید.

 

 چگونگی تنظیم دی ان اس بروی دامنه طراحی سایت

بعد از خرید هاست در طراحی سایت  دی ان اس مربوط به شما داده می شود با رفتن در قسمت مدیریت دی ان اس در هاست در طراحی سایت می توانید آن هارا ذخیره کنید تا دی ان اس های شما پس از زمان کوتاهی ذخیره شوند .برای تنظیم دی ان اس در دامنه های آی ار هم می توانید به طراحی سایت ایرنیک مراجعه کنید اهمیت پیوند های طراحی سایت که از کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.