کاربرد گیت هاب در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

گیت هاب یکی از شناخته شده ترین و تاثیر گذار ترین سرویس های برنامه نویسی بر ای طراحی سایت می باشد که در طول چند سال اخیر توانسته کد نویسی را آسان تر کند و طرفداران زیادی جذب کند. سرویس گیت هاب به صورت متن باز می باشد و در برای طراحان سایت بسیار شناخته شده است. کاربرد گیت هاب به این صورت می باشد که هنگامی که طراحی سایت به پایان می رسد. توانایی کسب درآمد از طراحی سایت که از کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

قبل انتشار یک نسخه رسمی یا بعد از آن نیاز به اعمال تغییراتی در کد ها داشته باشید گیت هاب برای شما این امکان را فراهم می کند و این تغییرات اعمال شده بر طراحی سایت را درون خود ذخیره می کند. حتی این ویژگی باعث شده تا بسیاری از طراحان سایت گیت هاب را انتخاب کنند و علاوه بر این کسانی که در زمینه طراحی سایت فعالیت ندارند امکان دانلود فایل های آپلود شده را در گیت هاب دارند.

 

 

ویژگی های گیت هاب در طراحی سایت عبارتند از :

 

  • امکان ویرایش و ایجاد پروژه های طراحی سایت

شما امکان اعمال تغییرات در پروژه های قدیمی تر را دارید تا پروژه ی جدیدی ایجاد کنید.

 

  • امکان به اشتراک گذاری مطالب طراحی سایت

به این ترتیب بین شما و توسعه دهندگان وب ارتباط ایجاد می شود.

 

  • امکان ارسال درخواست در طراحی سایت

امکان نمایش و درخواست مشارکت برای تغییراتی که ایجاد کرده اید از سایر برنامه نویسان را فراهم می کند.

 

  • امکان نمایش تغییرات اعمال شده در طراحی سایت

از آن جا که در پروژه های تیمی چند نفر در حال ایجاد تغییرات در پروژه هستند بررسی روند فعالیت تک تک آن ها دشوار است که گیت هاب این امر را آسان کرده است.

 

  • امکان ذخیره سازی تغییرات و فایل های طراحی سایت

امکان ذخیره سازی تمام تغییرات در قسمتی به نام مخزن وجود دارد که برای کاربران قابل دسترسی می باشد.

 

 

تاثیر گیت هاب در طراحی سایت

به کمک گیت هاب امکان مدیریت پروژه های خود را از راه دور دارید. بیشترین و چشمگیر ترین مزیتی که گیت هاب دارد این مسئله است که هنگامی که پروژه های طراحی سایت به صورت تیمی در حال اجرا می باشد مدیر پروژه امکان بررسی تمامی فعالیت های اعضای تیم را دارد. حتی با افزودن ویژگی مخزن هر یک از برنامه نویسان شما تا هر قسمنی که کار کرده باشند امکان نمایش آن را به سایر اعضای تیم دارند. همچنین هر جا که با مشکل مواجه شوید یا اشتباهی کرده باشید می توانید به مرحله قبل برگردید. در واقع گیت هاب یک سیستم کنترل ورژن است که نسبت به سایر سیستم ها برتر هایی دارد. گیت هاب باعث می شود تا از تداخل فعالیت ها در انجام پروژه جلوگیری شود و همچنین هر تیم به صورت شخصی یک سرور دریافت کند و از آن استفاده کند.