نکات لازم در لینک سازی برای طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

لینک چیست و چه اهمیتی در طراحی سایت دارد ؟ لینک در زبان فارسی به معنای پیوند و زنجیر می باشد و در طراحی سایت نیز لینک وظیفه ی پیوند میان سایت های مختلف را دارد ، در واقع لینک ها وظیفه ی هدایت کاربران اینترنتی به سوی سایت ها و صفحات مختلف اینترنت را دارند . لینک ها شامل یک یا چند کلمه می باشند که گاه آنها را همراه با آدرس سایت و یو آر آل و گاه به صورت کلمه یا عبارت مشاهده می کنیم .

 

در هر طراحی سایتی دو نوع لینک وجود دارد :

 1. لینک داخلی که صفحات داخلی طراحی سایت را به یکدیگر متصل می کنند .
 2. لینک خارجی که در موتورهای جستجو و همچنین به عنوان لینک دعوت کننده در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی قرار داده می شود تا کاربران با کلیک بر روی آن وارد طراحی سایت مذکور بشوند .

 

 

اهمیت بک لینک در سئو و بهینه سازی طراحی سایت

بک لینک مهم ترین فاکتور در سئوی طراحی سایت می باشد ، طراحی سایت های بسیاری در گوگل وجود دارند که تنها با بک لینک موفق توانسته اند در رتبه ی اول گوگل قرار بگیرند و در مقابل طراحی سایت اگربک لینک اشتباه و نا درستی داشته باشد نه تنها رتبه ی بالایی در گوگل کسب نمی نماید که امکان دارد نتیجه ی عکس نیز داشته باشد و توسط گوگل بلاک گردد. در این مقاله سعی بر آن داریم شما را با نکات لازم در لینک سازی آشنا نماییم تا با رعایت آنها ، از لطمه خوردن طراحی سایت خود جلوگیری نمایید .

 

 

در لینک سازی برای طراحی سایت خود به نکات زیر توجه داشته باشید :

 1. برای لینک سازی به موضوع اصلی طراحی سایت خود توجه داشته و برای کلمات کلیدی طراحی سایت از واژه های مرتبط با مضمون طراحی سایت خود استفاده نمایید .
 2. در لینک سازی داخلی توجه داشته باشید که لینک از نوع نوفالواینگ نسازید .
 3. اگر لینک شکسته ای در طراحی سایت خود دارید آن را اصلاح نمایید .
 4. در لینک سازی کیفیت مهم تر از کمیت می باشد ، لینک های کم ولی با کیفیت بیشتر داشته باشید برای طراحی سایت شما مفید تر می باشند .
 5. لینک ها زمانی می توانند موفق عمل نمایند که محتواهای طراحی سایت شما دارای کمیت و کیفیت استاندارد باشند و برای کاربران جذاب و خوانا بوده و پیوسته به روز رسانی گردند .
 6. در لینک سازی برای طراحی سایت خود تنوع داشته باشید .
 7. از بک لینک خودکار اجتناب نمایید .
 8. بک لینک دادن در سایت های نامعتبر و غیر مرتبط با مضمون طراحی سایت شما ، به سایت شما لطمه وارد می نماید لذا توجه داشته باشید که در چه سایتی لینک های خود را به اشتراک می گذارید .
 9. لینک طراحی سایت خود را به صورت مخفی در فروم سایر سایت ها قرار ندهید زیرا به عنوان لینک بد توسط گوگل شناسایی شده و به طراحی سایت شما لطمه وارد می نماید .
 10. طراحی سایت آژانس ها را نیز مطالعه نمایید.