آشنایی با پلاگین جی کوئری در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

با یک شعار کاملا نوید دهنده نوشتن کمتر، انجام کارهای بیشتر تبدیل به اولین انتخاب بین توسعه دهندگان طراحی سایت شده و احتمالا یکی از محبوب ترین کتابخانه های جاوااسکریپت است. تعجب آور نیست چون این کاملا شعار را توجیه می کند و دارای یک پتانسیل عظیم است که می تواند به راحتی توسط هر شخص تکنولوژیک هوشمند در طراحی سایت باز شود. در اینجا چند پلاگین جی کوئری رایگان است که محبوب ترین و موثرترین آنها در طراحی سایت هستند.

تنهایی از راه حل های سریع، همه کاره و ویژگی های غنی است که توسط آن در وحشی در طراحی سایت ایجاد شده است. پلاگین های ارزشمند جهانی هستند و می توانند برای پروژه های طراحی سایت و پوسته های مختلف مزایایی ایجاد کنند. به عنوان یک قاعده، ما به دنبال لغات کد است که به صورت منظم و حرفه ای به پلاگین هایی که مستندات و کتابچه راهنمای بصری دارند تبدیل شده است. بررسی روند آموزشی طراحی سایت که از مقالات کاربردی وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

بهترین پلاگین های جی کوئری در طراحی سایت

دیت ریپر پلاگین جی کوئری سبک وزن برای کار با تاریخهایی است که فرمها را در طراحی سایت پر می کند. این تنظیمات را برای سفارشی کردن رنگ، اثر انیمیشن، زبان، فرمت، پس زمینه، رنگ مرز و برخی دیگر تنظیم می کند. طراحی سایت رسمی شامل نسخه های نمایشی و تمام اسناد لازم است. با استفاده از دو سبک سنتی گالری، کامل و حداقل، با هدف نمایش یک سری از تصاویر در بهترین نور ممکن است.

این یک بازی مناسب برای طراحی سایت های پاسخگو مدرن است که باید یک تجربه بهینه برای دستگاه های مختلف ارائه دهد. این افزونه از تمام حرکات لمسی استاندارد را در طراحی سایت پشتیبانی می کند. ناوبری نیز از طریق صفحه کلید و رابط بصری با گرافیک کامل پیکسل در دسترس طراحی سایت است. این پیشرفت های کوچک و سبک، پروژه های طراحی سایت را از لحاظ طراحی، تعامل، تجربه کاربر، قابلیت خواندن و دیگر جنبه های قابل توجه و یکپارچه در طراحی سایت بهبود می بخشد.

 

 

پلاگین چارتیست در طراحی سایت

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! نمایش های خسته کننده را به یک چشم انداز فریبنده، جذاب و دیدنی جالب در طراحی سایت تبدیل می کند. این کتابخانه مبتنی بر اس وی جی کوچک، پاسخگو اجازه می دهد.

تا صفحات پر جنب و جوش و پویا را در طراحی سایت ایجاد کنید تنها نکته این است که افزونه توسط مرورگرهای مدرن و بالاتر را در طراحی سایت پشتیبانی می شود. هدف اصلی آن بهبود تجارب کاربران است که انتقال بین صفحات یک رویداد خوشایند در طراحی سایت است. این پلاگین کوچک جی کوئری اجازه می دهد تا ایجاد انیمیشن صاف و چشم خیره کننده اس سی سی که همراه با تغییر در طراحی سایت است.

 

 

 

پلاگین انیمیشن در طراحی سایت

این تقریبا 60 عالمت مختلف را شامل سری استاندارد ، سری فشرده سازی، سری چرخش، فلیپ ، سری زوم را در طراحی سایت پوشش می دهد. پلاگین نوار در طراحی سایت نوار یک راه حل مدرن برای افزودن سبد ظریف به طراحی سایت شما است. این صاف، براق و هوشمند است. از آنجا که صفحه مرورگر تمام نشده است، کاربران با فضای آزاد و برخی دیگر از طرح ها برای تعامل بهتر و کمتر نفوذی در طراحی سایت باقی می مانند.

علاوه بر این، توسط جی کوئری هدایت می شود، به طوری که تمام مرورگرهای مدرن آن را به طراحی سایت مدیریت می کنند. سقوط کاغذ یک آکاردئون معمولی است که یک ظاهر زیبا و ظریف و چندین ویژگی دارد. طراحی سایت الماس طراحی شده توسط گوگل الهام گرفته از این ابزار، آیکون را به کار می برد تا رابط کاربری بصری تر و هماهنگ تر و شیک تر در طراحی سایت باشد.

 

 

 

پلاگین هشدار در طراحی سایت

غرق پنجره های منظم و خسته کننده پاپ آپ می شود که وقتی چیزی اشتباه رخ می دهد یا زمانی که شما نیاز به تعامل با بازدید کننده دارید در طراحی سایت ظاهر می شود. این پلاگین به طور خودکار یک جعبه هشدار را مرکب می کند و یک صفحه نمایش همراه با تیره نیمه شفاف را فراهم می کند که به راحتی همه مطالب را به طراحی سایت محور می کند. این بسیار قابل تنظیم از نظر طراحی و اثرات مکمل است.

 نیمه شب یک راه حل ساده و در عین حال مناسب برای بهبود و ارتقاء میله های ثابت در طراحی سایت ارائه می دهد که معمولا به عنوان مراکز هدایت اولیه یا پانل تبلیغات اطلاعات در طراحی سایت های مبتنی بر وب یا طراحی سایت های مبتنی بر پارالاکس استفاده می شود. این اجازه می دهد تا بین چندین متغیر در حالی که کاربر در حال حرکت است را در طراحی سایت تغییر دهید.

 

 

 

بررسی بلوک اسکرول در طراحی سایت

بلوک اسکرول برای بهبود خوانایی و تجربه کاربر ایجاد شده است. پروژه های طراحی سایت سنگین و متنوع اطلاعاتی، کل توانایی این محصول را احساس خواهند کرد. این صفحه را به بخش های قابل هضم تبدیل می کند که در یک زمان نمایش داده می شوند، به خوانندگان اجازه می دهد آزادانه و زمان برای لذت بردن از داده ها در طراحی سایت. تکست تایلور در نظر گرفته شده است تا با کارکرد متن بهتر کار کند.

این افزونه محتوا را پاسخگو تر و دوستانه تر می کند تابع اولیه آن است که متن را مجبور به پر کردن ارتفاع کانتین و به این ترتیب به شکل کلی و زیبایی شناسی طراحی سایت کمک کند. ابزارهای ساده و در عین حال مفید برای برداشتن ظاهر تصویر انعطاف پذیر را در طراحی سایت ارائه می دهد که این روند را هوشمندتر و بدون دردسر می کند. این مناسب برای تصاویر تمام صفحه است.

 

 

 

نقطه تمرکز در طراحی سایت

به راحتی با ابعاد مختلف و دو حالت، مانند پرتره و منظره، به منظور حفظ سازگاری در سبک و ارائه تجربه بهتر در دستگاه های کوچکتر، با ابعاد مختلف و دو حالت در طراحی سایت متفاوت است. پلاگین جی اس در طراحی سایت جی اس پی دی اف یک راه حل مبتنی بر اچ تی ام ال برای ایجاد فایل های پی دی اف است. کتابخانه بسیار قدرتمند است که می تواند آن را انجام دهد به طوری که برای احساس توان بالقوه آن شما باید از طراحی سایت رسمی دیدن کنید.

 این سیستم با تعداد زیادی توابع داخلی ساخته شده و از جی کوئری در طراحی سایت استفاده می کند. همانطور که برای سازگاری مرورگر، آن را به خوبی در فایرفاکس 3+، کروم، سافاری اپرا با برخی از ترفندها در طراحی سایت کار می کند. فونت فلکس با هدف ایجاد فونت اصلی طراحی سایت پاسخگو و کاملا سازگار است. افزونه به صورت پویا اندازه ای مناسب را انتخاب می کند که باید محتوای را در یک کانتینر یا صفحه مرورگر مناسب تر کند و خوانایی را در طراحی سایت بهبود بخشد.

 

 

نوار کشویی جی کوئری در طراحی سایت

این یکی دیگر از نوار لغزنده جی کوئری انعطاف پذیر است که به طرز ماهرانه ای به یک دسته از دستگاه ها در طراحی سایت پاسخ می دهد. ظاهر مینیمالیستی و تصفیه شده آن، زیبایی شناخته شده با زیبایی های سبک صاف، خلق و خو را در طراحی سایت تنظیم می کند و تصاویر شما را در طراحی می کند. اگر به دنبال ویژگی هایی مانند پشتیبانی از صفحه کلید فلش تغییرات شیک عرض کامل صفحه فال بک های صاف برای نسخه های مرورگر قدیمی در طراحی سایت.

سپس باید این جزء را انتخاب کنید. آن را به هر طراحی سایت مدرن ترکیب می کند و آن را بارگیری نمی کند. نوار کشویی عمودی در طراحی سایت یک نوار لغزنده ساده تمام صفحه است که از سی اس اس انتقال در طراحی سایت استفاده می کند که توسط یک جایگزین جی کوئری را در طراحی سایت دنبال می شود. این اغلب به عنوان بخشی از مجموعه دیگری از پلاگین ها برای افزایش قابلیت در طراحی سایت استفاده می شود.

 

 

 

افزونه نایو در طراحی سایت

لغزان یکی از بهترین نوار لغزنده وردپرس در طراحی سایت است. این نوار لغزنده دارای یک تن از گزینه ها است و آماده تنظیمات سخت است. به عنوان مثال آن دارای 16 اثر گذار از جمله برش و کشویی، به محو شدن و تاشو. یکی از جنبه های مهم این لغزنده پاسخگو و همراه آماده در طراحی سایت است افزونه بی ایکس در طراحی سایت انتخاب خوبی برای نشان دادن محتوای چند رسانه ای خود را به شیوه ای غلط در طراحی سایت است.

با تعدادی گزینه های پیکربندی که به شما امکان کنترل جنبه هایی مانند سرعت، حلقه بی نهایت و غیره را می دهد و با ویژگی های اساسی مانند پشتیبانی از ضربه تند وشدید زدن برای صفحه نمایش لمسی در طراحی سایت پشتیبانی از مرورگر، از جمله یک عملکرد نجات برای جایگزینی ظریف انتقال چند حالت برای اثرات محو شدن سازگاری کامل شما فقط با قرار دادن لغزنده در عمل، به موفقیت آمدید. افزونه کشویی چرخ فلک در طراحی سایت یک چرخ فلک هوشمند جی کوئری کشویی در طراحی سایت است.