سرمایه گذاری مستمر در بازاریابی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بیش از نود درصد از بازار یابی هایی طراحی سایت  که استراتژی بازاریابی تاثیر گذار را د ر اداره کسب و کار خود دارند و موفق هستند شرکت های مشهورمانند رولکس و غیره از شبکه های اجتماعی مبتنی بر استراتژی بازاریابی تاثیر گذار برای ارتباط با مخاطبان  جدید استفاده می کنند و تعامل با مشتریان موجود را بهبود می بخشند بنابراین  بازاریابی تاثیر گذار درطراحی سایت در افزایش فروش برند اثبات شده است که بسیار موثر می باشد در سال جدید تعداد برندهایی که از بازاریابی تاثیر گذار استفاده می کنند افزایش پیدا خواهد کرد.

درسال گذشته شاهد آن بوده ایم  برندهایی که استراتژی تبلیغات سنتی را در طراحی سایت انتخاب کرده و از آن استفاده کرده اند برای ارتباط با مخاطبانی که روش سنتی بازار را نادیده گرفته اند در نظر بگیرند بنابراین بازار یابی تاثیر گذار یکی از امیدوار کننده ترین تکنیک های بازار یابی طراحی سایت در سال جدیداست. اهمیت طراحی سایت برای فروشگاه اینترنتی که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

افزایش میزان مشارکت برندها در پلیتفرم های پیام رسان

بالای دومیلیون نفر از پلیتفرم پیام رسان در طراحی سایت  در سراسر جهان استفاده می کنند اما هنوز هم برندهایی در طراحی سایت وجوددارند که برای ارتباط با مشتریان خود فقط از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند .درسال 2018 انتظار می رفت برندها وهزینه های بیشتری را برای ارتباط با مشتریان بر پلیتفرم های پیام  رسان بگذارند .هوش مصنوعی در طراحی سایت در  دستیارهای صدا وچت بات ها این امکان را فراهم خواهند کرد تا برند ها تجربه شخصی خود را با پلیتفرم های پیام رسان مانند واتس آپ وغیره ارائه دهند .

در واقع برای کسب وکارهاوطراحی سایت  بسیار مهم است که با فالورهای خود ارتباط برقرار کنند وبنابراین از چت باتها بروی پلیتفرم های پیام رسان به عنوان راهی برای تعامل بیشتر بامخاطبان خود استفاده می کنند .چت بات های طراحی سایت  نرم افزاری کاربردی هستند که به عنوان شبیه ساز به پیام های اجتماعی اتوماتیک عمل می کنند و برای مکالمات یک به یک شخصی طراحی می شوند .بناراین چت بات ها می توانند توسط کسب و کار ها به کار برده شوند تا بتوانند مخاطبان با انها به طور مستقیم ارتباط برقرار کنند وبه تقویت رابطه بین برند ومخاطب در طراحی سایت کمک می کند .

 

 

گسترش ویدئو در طراحی سایت

ویدئو پخش زنده در طراحی سایت در سال 2018 مهم تر وگسترده تر خواهد شد .ویدئو های زنده بهتر از انواع دیگر محتوا هم از نظر درگیر شدن مخاطبان وهم از نظر دسترسی بهتر هستند واجرای خوب می تواند برند طراحی سایت  شما را در صدر قرار دهد . امروزه برندهای بزرگ وکوچک بااستفاده از ویدئو پخش زنده  توجه مخاطبان را در طراحی سایت جذب می کند به عنوان مثال می توان مراسم قرعه کشی رابه صورت پخش زنده برای مخاطبان خودانجام دهند که این کار بسیار جذاب خواهد بود . دریک نظر سنجی اکثر کاربران تایید کرده اند تماشای پخش زنده بروی شبکه های اجتماعی را بیشتر ترجیح می دهند تا اینکه متنی را بخواهنددر طراحی سایت  بخوانند .