لینک سازی خارجی در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

سئو و بهینه سازی طراحی سایت اگر جزء آن دسته از کسب و کارها و طراحی سایت هایی هستید که در فضای مجازی فعالیت دارید از اهمیت محتوا قطعا آگاه هستید .به وسیله محتوای خوب و طراحی سایت شما و هماهنگ بودن با موتورهای جستجو گوگل است که در صفحات اول گوگل قرار می گیرید نتیجه آن هم در نهایت بازدید بیشتر صفحتان است که منجر به محبوبیت وفروش بیشتر طراحی سایت می شود .ما در این مقاله از پاراپلاس می خواهیم.

در ارتباط با مهمترین عامل تاثیر گذار دیگر یعنی لینک سازی خارجی درطراحی سایت  صحبت کنیم  لینک سازی خارجی به ارتباطی که بین صفحات در فضای مجازی وطراحی سایت ایجاد می شود لینک سازی می گویند به بیان بهتر اتصال طراحی سایت شما به صفحات طراحی سایت های دیگر لینک سازی گفته می شود .دونوع لینک سازی خارجی وداخلی وجود دارد بوت استرپ درطراحی سایت چیست را نیز مطالعه نمایید.

  

 

لینک سازی داخلی در طراحی سایت

همان ارتباط بین صفحات مختلف طراحی سایت است ولینک سازی خارجی ارتباط بین صفحات طراحی سایت شما با صفحات دیگر طراحی سایت دیگر است .همیشه می گوییم محتوا پادشاه سئو است اما در مقابل محتوا لینک سازی هم ملکه سئو است .از جمله مهمترین راهکارهایی است که بر اساس آن موتور های جست وجو طراحی سایت را رتبه بندی می کنند. نکته ای که باید در نظر بگیرید این موضوع است همانطور که لینک سازی باعث بهبود رتبه طراحی سایت شما می شود.

 برعکس نیز می تواند عمل کند به این معنی که اگر به درستی مورد استفاده قرار نگیرد باعث پایین آوردن طراحی سایت شما می شود . لینک سازی خارجی شاید قسمت سخت ماجرا در لینک سازی ساختن لینک های خارجی در طراحی سایت  باشد .چرا که باید بسیار با دقت عمل کنید در واقع انتخاب طراحی سایت که به آن لینک می دهید همیشه از مهمترین مباحث است برخی می گویند لینک سازی خارجی مانند گذشته دیگر تاثیر و نفوذ ندارد.

 

 

بک لینک سازی در طراحی سایت

زیرا که الگوریتم گوگل تغیرات زیادی پیدا کرده اند .با وجود تمام این حرفا  این را در نظر داشته باشید حتی اگر نفوذ آنها کم شده باشد اما هنوز هم مانند گذشته تاثیر زیادی در سئو ورتبه بندی طراحی سایت دارند پس از اهمیت آنها غافل نشوید. چگونه بدون لینک سازی خارجی انجام دهیم لینک بلینک سازی یعنی چه لینک سازی خارجییکی از مسائلی ک در بحث لینک سازی خارجی در طراحی سایت وجود دارد.

این است که تاکید گوگل بر آن است که به طراحی سایت های معتبر وبا بازدید بالا وهمچنین طراحی سایت با رتبه بالا لینک دهید .این موضوع مشکلی را برای شما رقم زده است .شما باید برای لینک زدن به این گونه طراحی سایت ها معتبر هزینه پرداخت کنید پنالتی گوگل وراههای خروج از آن  آموزش سئو وپنالتی گوگل  پنالتی دراین جا یعنی خارج شدن طراحی سایت شما از گوگل یا از دست دادن رتبه طراحی سایت در گوگل اگر به تازگی ترافیک وبازدید طراحی سایت خود را از دست داده اید.

 

 

افزایش رنکینگ طراحی سایت 

با ما در خواندن این مقاله همراه باشید الا بودن رنکینگ طراحی سایت  در گوگل یکی از مهمترین چیزهایی است که یک کسب وکارباید داشته باشد اگر شما در تعداد زیادی از کلمات کلیدی در جستجوی های اول گوگل نمایش داده می شوید یعنی قدرت کسب وکار شما بالا است . اگر کلمات کلیدی را می توانید با خود نشان دهید کم هستنداصلا نگران نباشید شما باید به دنبال تولید محتوای مناسب و همچنین سئو مناسب در طراحی سایت باشید.

اما این موضوع برای بالا بردن پاراپلاس ورنکنیگ گوگل نیست بلکه درمورد نگهداشتن جستجو های اول در گوگل است. عملیات پنالتی گوگل اگر به درستی طراحی سایت شما را سئو کرده باشد وبه حق رتبه اول گوگل ر ابدست آوره باشید با شماکاری ندارد. اما اگر با استفاده از سئو کلاه سیاه رتبه طراحی سایت خود را بالا ببرید باید مراقب پنالتی شدن در گوگل باشید آیا پنالتی گوگل شامل شما نیز شده است اگر که در طراجی سایت شما یک سری کلمات کلیدی دررتبه های برتر بوده است.

 

 

لینک سازی با پاراپلاس در طراحی سایت

و با سرج اون هامی توانید کاربران زیادی رادر طراحی سایت برای خودتان جذب کنید ولی بعداز چند مدت به صورت ناگهانی دیگر در صفحه اول نبودید شما پنالتی شده اید .گوگل تمایل دارد تا مطالب بهتر ومناسب تر را برای کاربران طراحی سایت  که درحال جستجو هستند به نمایش بگذارد وحاضره برای رسیدن به این هدف دست به هر کاری بزند اگر محتوای طراحی سایت شما ازالگوریتم گوگل پیروی نکند شما به صورت ناگهانی از جستجو ها حذف می شوید.

ممکن است کیفیت محتوای طراحی سایت شما مشکلی نداشته باشد وهمچنین سئو طراحی سایت شما نیز مشکلی نداشته باشد وحذف شدن شما از جستجو های اول تنها به دلیل تغیر الگوریتم ها باشد .همانطور که می دانید گوگل هر چند وقت یکبار الگوریتم خودش را آپدیت می کند تا بتواند صافی های قدرتمند تری را برای پیدا کردن محتواهای بهتری داشته باشد بااین حال گاهی ممکن است در انتخاب وساخت صافی هایش مشکل داشته باشد .

 

 

جلوگیری از پنالتی طراحی سایت

به چه صورت از دست پنالتی گوگل فرار کنیم ممکن است جواب این سوال این باشد که طراحی سایت شما هیچ راه فراری ندارید اگر به دستورات وقوانین گوگل درباره موضوعات مختلف مثل بک لینک ها مناسب بودن برای موبایل ها وغیره گوش نکنید در نهایت مطلب وبعد از چند بار خطا طراحی سایت شما پنالتی می شود .ممکن است زمان پنالتی شدن شما در مورد موضوعات مختلف متفاوت باشد.

اما در نهایت نمی تواند از پنالتی گوگل فرار کنید اشتباهات رایج سئو در طراحی سایت با توجه به بروز رسانی مدام الگوریتم گوگل در طراحی سایت گاهی ممکن است کلمات کلیدی منتخب شما رتبه شان را در گوگل از دست بدهند و در عوض طراحی سایت دیگر با کلمات دیگر جایگزین شما بشوند پس بهینه سازی و به روز رسانی متداوم طراحی سایت از مهمترین کارهای مدیران طراحی سایت می باشد.

 

 

اشتباهات رایج سئو در طراحی سایت 

در این مقاله سعی داریم اشتباهاتی را مرور کنیم که به سئو طراحی سایت شما ضرر می زند چه اشتباهات سهوی وچه اشتباهات عمدی استفاده بیش از حد ازکلمات کلیدی در طراح یسایت وگاها استفاده از آن در جای نامناسب کلماتی که کاربران در باکس های موتور جستجو وارد می کنند همان کلمات کلیدی هستند که درنتیجه این جستجو موتورهای جستجوگر مانند گوگل محتوای طراحی سایت را گشته وطراحی سایت و صفحه را که عبارات یا کلمه کلیدی نوشته شده کاربر در آن باشد.

را برای او به نمایش در می آورد  انتخاب کلمات کلیدی به شدت می تواند ورودی طراحی سایت شما را افزایش دهد ولی در عوض بی توجهی به کلمات کلیدی وانتخاب نادرست آن ورودی طراحی سایت را کاهش می دهد برای انتخاب کلمات کلیدی می توانید از از ابزار رایگان گوگل مانند گوگل کیبورد استفاده کنید استفاده از لینک های مخرب درطراحی سایت استفاده از بک لینک های بد و مخرب توسط الگوریتم پنگوئن گوگل قابل شناسایی هستند.

 

 

بک لینک سازی صحیح در طراحی سایت

بک لینک خراب یا بد یعنی شما محتوای طراحی سایت خود را به صفحات طراحی سایت به رتبه های پایین گوگل لینک دهید لینک صفحات طراحی سایت هایی که از دسترس خارج شده اند خرید وفروش بک لینک های وازاین قبیل موارد عدم محتوا گذاری منظم ومدام در طراحی سایت یکی از مواردی که خیلی برای جستجو گر گوگل حائز اهمیت است این که شما به طور منظم ومدام محتوا گذاری در طراحی سایت داشته باشید این تداوم محتواگذاری باعث می شود.

که جستجوگر گوگل متوجه شود که طراحی سایت شما فعال هستند و این امر در نمره گذاری طراحی سایت شما بسیار موثر استعدم توجه به خواسته کاربران متاسفانه برخی از مدیران طراحی سایت فقط به این فکر می کنند که چگونه محتوایی تولید کنند که توسط گوگل رتبه خوبی به دست بیاورد وسئو خوبی داشته باشد واصلا به خواسته ونیازهای کاربران توجهی ندارند این کار باعث خروج سریع کاربر از طراحی سایت می شود.

 

 

رعایت الگوریتم های طراحی سایت

در نظر داشته باشید باشید که این موارد توسط الگوریتم های گوگل مورد برسی قرار می گیرد وممکن است که طراحی سایت از طرف گوگل پنالی شود استفاده از کلمات کلیدی در طراحی سایت در برچسب ها باید بدانید که برچسب ربطی به کلمات کلیدی ندارد ونباید از کلمه کلیدی در بر چسب استفاده کرد قوانین افزایش ترافیک از یک کشور خاص همانطور که می دانیم کشورهای فارسی زبان زیادی در دنیا وجود ندارد.

ولی زمانی که طراحی سایتی را به زبان فارسی بار گذاری می کنیم یکی از این کشورها را مد نظر خود قرار می دهید  کشور ایران به دلیل آنکه مردم از توان مالی بالاتری نسبت به سایر کشورها ی فارسی زبان برخوردار هستند اغلب هدف شرکت های طراحی سایت فارسی زبان می باشد. در مورد طراحی سایت زبان انگلیسی هم به همین ترتیب است .شما نمی توانید صد در صد ترافیک خود را تنها از یک کشور دریافت کنید .

 

 

هدفمندی طراحی سایت

هدف ما در این مقاله نحوه هدف قرار دادن مردم یک کشور خاص است تامیزان ترافیک طراحی سایت خود را از آن کشور بالاتر ببریم .یکی از مواردی که هنگام هدف قرار دادن یک کشور برای بازاریابی وابسته باید مد نظر قرار داشت تعداد رقبای صنعت شما در آن کشور است .اگر کشوری که در آن هستید بازار بزرگ واشباع نشده ای در زمینه صنعت شما دارد می توانید با هدف قرار دادن کشور خود سود بیشتری بدست آورید .

همه می دانید که امکان خرید ترافیک برای یک طراحی سایت شدنی است راهکار جذب ترافیک از یک کشور خاص نام دامنه  همه ما می دانیم که دامنه های بین المللی در طراحی سایت مانند .COMوORG ساده تر از دامنه های محلی مانند IRرتبه دریافت می کنند اما اگر بخواهید مردم ایران را هدف تبلیغات طراحی سایت خود قرار دهید دامنه IRمی تواند برای رسیدن به هدف شما در این زمینه کمک کند .