اصول انتخاب رنگ برای طراحی سایت

 

طراحی سایت   طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

برای شروع به کار، من به موضوعات طراحی سایت می زنم واژگان از رنگ تا اشباع به گرما و بیشتر، ما طراحان لنگ را هنگام صحبت کردن با رنگ استفاده می کنیم چرخ رنگ یک ابزار قدرتمند طراحی سایت برای تجسم روابط بین رنگ ها است طرح های رنگی نحوه استفاده از چرخ رنگ برای انتخاب طرح های رنگی روانشناسی رنگ طراحی سایت احساسات و معانی افراد اغلب با رنگ های خاص ارتباط دارند ابزارها و منابع برنامه ها و راهنماهایی برای کمک به شما در طراحی رنگ با رنگ است چرا شما باید در مورد رنگ مراقب باشید. آموزش آنلاین جی کوئری در طراحی سایت بروز ترین مقاله وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

اگر کسی به شما ماشین های رویای طراحی سایت شما را به شما تحویل دهد سر خود را با هیجان منفجر کنید درست است البته اما اگر خودروی رنگی ترین رنگ خود را رنگ آمیزی کرد چه یا هر پانل کاملا رنگی بود یا اگر داخلی مخلوط آهک سبز و ساخت و ساز زرد طراحی سایت شما ممکن است کمی کمتر هیجان زده، درست است رنگ ها معنی دارن آنها یک اثر تن و تاثیرات احساسی مانند فونت ها را به ارمغان می آورند و این ابزار آنها را یک ابزار قدرتمند طراحی سایت می کند.

 

 

انتخاب واژگان صحیح برای طراحی سایت

واژگان رنگ قبل از اینکه به تئوری طراحی سایت فرو بریزید، باید شرایط زیر را بدانید رنگهای اصلی سه رنگ اولیه برای ایجاد رنگ های دیگر استفاده می شود. رنگ های اولیه طراحی سایت پایه ای برای تمام سایه های دیگر را تشکیل می دهند. انسان ها سه رنگ پایه را می بینند قرمز، سیب و زرد هر رنگ دیگری که ما می بینیم ترکیبی از این سه رنگ در مقادیر مختلف طراحی سایت روشنایی ها، رنگ ها و سایه ها است نگاه کنید به زیر به طور سنتی، رنگ قرمز، آبی و زرد را رنگ اصلی طراحی سایت می دانیم.

اما تحقیقات نشان داده است که رنگ های قرمز، سبز و زرد بهتر از رنگ طراحی سایت ما هستند و سحر و جادو قرمز، سبز و آبی برای ایجاد رنگ های دیگر استفاده می شود. در وب از رنگهای قرمز سبز آبی و برای نشان دادن رنگ استفاده می کنیم. سیستم طراحی سایت رنگ تمام رنگ ها را به عنوان ترکیبی از سه مقدار مختلف طراحی سایت تعریف می کند یک سایه خاص قرمز یکی دیگر از سبز و دیگری آبی است.

 

 

تاثیرات شبکه های اجتماعی بر طراحی سایت

بنابراین طراحی سایت برابر با فیس بوک آبی است برابر با سیاه است برابر با سفید است سیستم رنگ هر مقدار را به یک نمایشگر شانزده پایه تبدیل می کند، مانند برابر فیس بوک آبی است برابر با سیاه است برابر با سفید است هر دو کاراکتر یک مقدار رنگی را نشان می دهد، بنابراین برای فیس بوک آبی طراحی سایت رنگ قرمز سبز و آبی است گرم و سرد رنگ های گرم و گرم رنگها نیز گرما دارند و هر کدام می توانند به رنگ گرم و یا سرد طبقه بندی شوند رنگ های گرم دارای مقادیر بالایی طراحی سایت از قرمز ها و زرد هستند.

طراحی سایت آنها می توانند یک حس گرما و اشتیاق را در طراحی سایت بیان کنند. آنها همچنین می توانند احساس خشونت آمیز و جسورانه ای داشته باشند که ما را از نشانه توقف بین المللی یاد می کنند. به همین دلیل قرمز اغلب در پیام های خطا استفاده می شود. رنگ های خنک حاوی مقادیر بالاتری از آبی است که باعث هوای سرد، یخ، زمستان، آب، شب، مرگ و غم و اندوه می شود. آنها می توانند مفاهیم تنهایی، سردی و ترس را تحمل کنند. رنگ های خنک نیز کمتر طراحی سایت و بسیار تسکین دهنده است.

 

 

تاثیرات رنگ آبی بر طراحی سایت

فکر می کنم یک آسمان آبی یا آب آبی کریستال آبی در ساحل طراحی سایت است آرامش بخش هنوز درجه حرارت افزایش دمای تصویر به معنی افزایش سطح نارنجی آن است. به طور کلی تصاویر را گرم تر و شادتر می سازد، شبیه چگونگی خوشبختی جهان طراحی سایت است وقتی که خورشید بر روی آن تابش پرتقال خود را می کشد. در مقابل، کاهش دمای تصویر موجب می شود که آن را سردتر و کمتر جذب کند، مانند یک روز باران رنگ و سایه یک رنگ پس از اضافه کردن سیاه و سفید به رنگ سفید اضافه طراحی سایت می شود.

رنگ ها و سایه ها با ایجاد سطوح مختلف طراحی سایت رنگ سفید و سیاه به رنگ پایه اجازه می دهد تا رنگ های رنگی خود را ایجاد کنید به عنوان مثال، اگر رنگ پایه شما آبی روشن همانطور که در تصویر زیر دیده می شود، می توانید یک طراحی سایت تک رنگ را با انتخاب دو رنگ دو بلوز روشن تر و دو سایه دو بلوز تیره تر ایجاد کنید این طراحی سایت رنگی تک رنگ از با استفاده از ساخته شده است.

 

 

استفاده از رنگ های گرم در طراحی سایت

اشباع رنگ و سبک اشباع شدت رنگ طراحی سایت را توصیف می کند. افزایش اشباع باعث می شود که رنگ غنی تر و تیره تر باشد، در حالی که کاهش اشباع باعث می شود که آن را فشرده تر و سبک تر کند. وقتی ما می گوئیم نور آبی یا سبز تیره ما تغییرات در طراحی سایت اشباع را توصیف می کنیم. رنگ درجه را تعیین می کند که رنگ را می توان به عنوان مشابه با رنگ قرمز، نارنجی، زرد، سبز، آبی، نارنجی و بنفش رنگ های رنگین کمان طراحی سایت توصیف کرد.

بنابراین هنگامی که یک رنگ را به عنوان سبز آبی توصیف می کنید شما طراحی سایت آن را از نظر دو رنگ تعریف می کنید همچنین به عنوان ارزش یا تن شناخته می شود روشنایی درک شده یک رنگ در مقایسه با سفید خالص را تعریف می کند طراحی سایت رنگ اقتباس شده از  مجوز از طریق رایانه های شخصی چرخ یک چرخ رنگ پایه حاوی رنگ استاندارد استفاده شده برای ایجاد طراحی سایت های رنگی است هر تکه از پای نشان دهنده یک خانواده از رنگ است.

 

 

طرح های تکمیلی طراحی سایت

که می تواند باشد با اشباع، رنگ طراحی سایت سایه و مخلوط رنگ های همسایه حاصل می شود. رنگ ترکیبی به عنوان مثال، زرد و نارنجی حاصل از مخلوط کردن مقادیر برابر با رنگهای پایه زرد و نارنجی است طراحی سایت قرمز، زرد و آبی رنگ اصلی هستند. بنفش، نارنجی و سبز رنگ های ثانویه هستند. همه چیز دیگر رنگ سوم است، ترکیبی از رنگ طراحی سایت است. طرح های رنگی را برای انتخاب طرح های رنگی استفاده می کنند که در چهار نوع طعم قرار می گیرند.

نوع طرح های رنگ طراحان طراحی سایت با ایجاد چند رنگ خانواده از چرخ رنگ، طرح های رنگی ایجاد می کنند. این معمولا هنگامی که یکی از الگوهای زیر را دنبال می کنید، بهتر است تک رنگ یک طرح رنگی تک رنگ شامل رنگ های مختلف، سایه ها و اشباع رنگ یکپارچه می باشد. آنها بسیار منسجم هستند، اما خطر ابتلا به یکنواختی را متحمل می شوند. یک طراحی سایت رنگی تک رنگ بر پایه بنفش مکمل طراحی سایت های تکمیلی بر اساس دو رنگ از طرف مقابل چرخ رنگ است.

 

 

استفاده از رنگ های مکمل در طراحی سایت

از آنجا که دو رنگ طراحی سایت کاملا متفاوت است، چنین طرح هایی می توانند بسیار تاثیر گذار و قابل توجه باشند. نوک طرفدار یک رنگ مکمل برای تماس های شما را برای اقدام انتخاب کنید با استفاده از طرح زیر، اگر پس زمینه صفحه طراحی سایت خود را نعناع سبز شما ممکن است برای دکمه خود صورتی استفاده کنید طراحی سایت رنگی تکمیلی بر اساس سایه های سبز و قرمز است مشابه طرح های مشابه دارای سه رنگ هستند که در کنار چرخ های رنگی قرار می گیرند.

با توجه به شباهت های تونل، این طراحی سایت ها می توانند یک احساس کاملا یکپارچه و یکپارچه ایجاد کنند بدون یکنواختی یک طرح تک رنگ طراحی سایت رنگ مشابه با رنگ قرمز، نارنجی و زرد سه گانه برای ایجاد یک طرح رنگ سه بعدی، یک مثلث صاف مثلثی که هر سه طرف یکسان است را روی چرخ رنگ بکشید و سه رنگ در نقاط مثلث را انتخاب کنید. این یک طراحی سایت متنوع و در عین حال متوازن ایجاد می کند.

 

 

روانشناسی رنگ در طراحی سایت

طراحی سایت رنگی سه گانه بر پایه بنفش بژ و سبز روانشناسی رنگ هر رنگ دارای تن و معانی خاص است با دقت انتخاب رنگ شما می توانید پیام کلی یک طراحی سایت را تقویت کنید. نکته معنای رنگ می تواند به طور چشمگیری در سراسر فرهنگ ها و مناطق متفاوت باشد. توصیف های زیر عمدتا برای ایالات متحده است سرخ این رنگ پر جنب و جوش، تهاجمی می تواند معانی مختلفی را بسته به زمینه، اما همه این کار را با قدرت و ظرافت طراحی سایت انجام می دهد.

ترکیب آن را با سیاه و سفید برای احساس مردانه، تهاجمی مناسب برای یک ماشین ورزشی آن را با سفید و طلایی طراحی سایت ترکیب کنید و از عشق و شوریت صحبت کنید. قرمز نیز نشان دهنده خطر است فکر می کنم توقف علائم و خون فکر می کنم صلیب سرخ نارنجی گرما، اما کمتر تهاجمی از قرمز، نارنجی است که به سختی از دست که توضیح می دهد استفاده از آن در ساخت و ساز طراحی سایت ایمنی، و تجهیزات شکار است.

 

 

رنگ های سیاه سفید در طراحی سایت

همچنین طراحی سایت عملا فریاد می زند، سیب، کدو تنبل و هالووین. گرما نارنجی می تواند یک فضای سرگرم کننده و پر انرژی ایجاد کند رنگ زرد زرد نشان دهنده خورشید، گرما و تابستان است. این نیز رنگی ترین رنگ در طیف است، بنابراین واقعا از شما پرش می کند. این امر به ویژه هنگامی که در ترکیب با سفید یا طراحی سایت قرار می گیرد، همانطور که در تجهیزات ایمنی طراحی سایت اتوبوس های مدرسه و تاکسی قرار دارد با این همه مراقب باشید.

زیرا بسیاری از مردم آن طراحی سایت را تحریک کننده می دانند آبی، سیاره ای، گرمسیری و عجیب و غریب را حرفه ای می سازد. با توجه به ارتباط طولانی با آب، ما به رنگ آبی به عنوان طراوت و پاکیزگی فکر می کنیم. با این حال، سایه های تیره تر از آبی، می توانند از غم و اندوه استفاده کنند. به همین دلیل ما آن را بلوز می نامیم سبز به عنوان رنگ بیشتر طراحی سایت احساس رشد و سلامتی را به ارمغان می آورد، و آن را برای محصولات طراحی سایت محیط زیست و سالم مناسب می کند.