نکات مهم در لینک سازی خارجی طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

لینک سازی در حوزه کاری خودتان  از جمله راههایی که گوگل برای تشخیص لینک سازی خارجی در طراحی سایت استفاده می کند لینک گرفتن از طراحی سایت هایی است که درزمینه شما فعالیت می کنند است پس حتما در هنگام لینک سازی خارجی دقت کنید که به طراحی سایت های مشابه لینک بزنید . لینک سازی به صفحات طراحی سایت در نظر بگیرید طراحی سایت های هر کشور بر اساس زبان آن بارگذاری می شود پس حتما در نظر بگیرید بیشتر به طراحی سایت هایی لینک بزنید که هم زبان با طراحی سایت شما است طراحی سایت با استفاده از بوت استرپ را نیز مطالعه نمایید.

 

 

طراحی سایت های اسپم ممنوع

طراحی سایت هایی وجود دارد که اصطلاحا به آنها طراحی سایت های اسپم می گویند و علت ان نیز تعداد لینک های بالایی است که به آن می دهیم لینک زدن به چنین طراحی سایت های باعث می شود لینک شما تاثیر نداشته باشد به عنوان مثال گاهی طراحی سایت هایی با یک میلیون بک لینک نسبت به طراحی سایت با 20هزار بک لینک در رتبه پایین تری قرار می گیرد.

محتوا پادشاه و لینک سازی ملکه داشته باشید همان گونه که لینک سازی اهمیت بسیار بالایی در طراحی سایت دارد نباید از محتوا غافل شوید مهمترین عامل تاثیر گذار در سئو طراحی سایت شما محتوا است گاهی برخی از کسب و کارها با محتوایی فوق حرفه ای بدون لینک سازی در صفحات اول قرار گرفته اند.

 

 

نتیجه گیری

بی گدار به آب نزنید برای لینک سازی در طراحی سایت برنامه ریزی داشته باشید هرگز بی گدار به آب نزنید چرا که در آن صورت نتیجه ای عکس برای شما در پی خواهد داشت .برای مثال در یک روز زیاد لینک نزنید نهایتا دو یا سه لینک در روز بزنید می توانید یکی در روز ویکی در شب بزنید این کار باعث می شود که گوگل به طراحی سایت شما شک نکند  ونتیجه ای عالی از لینک سازی خارجی خود بگیرید .

به عنوان جمع بندی در آخرمقاله باید بگوییم راههای بسیار زیادی برای طراحی سایت وجود دارد که شما لینک سازی خارجی کنید ولینک سازی شما تاثیر گذار باشد و حتماعوامل سئو که یکی از آنها لینک سازی است را درنظر بگیرید .تنها به یکی از انها بسنده نکنید لینک سازی خارجی در طراحی سایت  محبوبیت شما را در نزد گوگل بیشتر می کند وباعث بهبود رتبه طراحی سایت شما می شود .حتما سعی کنید از طراحی سایت هایی با اعتبار بالا برای لینک زدن استفاده کنید .باتلاش و کسب اطلاعات شما هم روزی میان طراحی سایت ها با اعتبار خواهید شد .