تگ Alt و تاثیر آن بروی سئو طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

شما به عنوان یک مدیر طراحی سایت باید از اهمیت تصاویر در محتوا باخبر باشید می دانید که تصاویر به جذاب شدن محتوا در طراحی سایت واین که بیشتر مورد توجه کاربران قرار بگیرید کمک می کند استفاده از تصاویر باعث می شود که کاربر بهتر مطلب را درک کند عکس ها علاوه بر جذاب کردن محتوا وراهنمایی کاربر باعث می شوند ورودی طراحی سایت شما زیاد شود .تگ آلت در این قسمت متنی برای شرح تصویر نوشته می شود .این کار بیشتر برای زمانی کاربرد دارد که تصویر  در مرورگرها باز نمی شود واین متن تگ آلت به جای عکس نمایش داده می شود .

 

تگ Alt و تاثیر آن بروی سئو طراحی سایت

اگر در محتوا طراحی سایت  ومطالب خود از تصاویر استفاده می کنید حتما به تگ آلت نیاز دارید چرا که تاثیر زیادی در سئو طراحی سایت شما دارد .در تگ آلت هم می توان از کلمات کلیدی مرتبط با متن ومحتوا در ان استفاده کرد وهم این که می توانید از ادرس URLاستفاده کنید .استفاده از URLبیشتر برای این کاربرد دارد که اگر کسی محتوای طراحی سایت شما راکپی کرد وتصاویر در مرورگر لود نشد آدرس طراحی سایت شما نشان داده شود که این خود یک بک لینک دهی محسوب می شود . ثبت نام طراحی سایت در گوگل که از کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

قسمت های مختلف تگ Alt به شرح زیر می باشد:

  • اسرک ایمیج دراین قسمت آدرس جایی که تصویرطراحی سایت در آنجا ذخیره شده است قرار می گیرد .
  • آلت در این قسمت باید کلمه کلیدی مرتبط بامتن یا URLنوشته شود .
  • تایتلی نوشتن یک عنوان مناسب برای تصویر دراین قسمت الزامی است
  • در تگ آلت برای درک بهتر موتورهای جستجو از تصاویر استفاده می شود .
  • تگ الت تصاویر ، از نظر موتور جستجو گر گوگل دارای اهمیت بالایی است .

همانطور که گفتیم تگ  آلت باعث بهتر فهمیدن موضوع می شود اهمیت تگ الت به قدری است که گوگل سرویسی به نام گوگل ایمیج وافزونه سئو طراحی سایت را راه اندازی کرده است .به این گونه که محتوای طراحی سایت قبل از اینکه بار گزاری شود را برسی می کند وباید محتوا به گونه ای باشد که حتما یک تصویر به همراه تگ آلت با دارا بودن کلمه کلیدی در محتوا طراحی سایت باشد وگرنه به شما اخطار داده می شود.

 

تگ Alt در طراحی سایت وردپرس

اگردر طراحی سایت  از وردپرس استفاده می کنید باید بدانید که در این جا به طور پیش فرض ،  نامی که تصویر با آن ذخیره شده است برای نام تصویر و عنوان در نظر گرفته می شود . که بهتر است نام آن را با موضوع مورد نظر مرتبط کرد . شما به عنوان یک مدیر طراحی سایت باید از اهمیت تصاویر در محتوا باخبر باشید می دانید که تصاویر به جذاب شدن محتوا در طراحی سایت واین که بیشتر مورد توجه کاربران قرار بگیرید کمک می کند استفاده از تصاویر باعث می شود که کاربر بهتر مطلب را درک کند عکس ها علاوه بر جذاب کردن محتوا وراهنمایی کاربر باعث می شوند ورودی طراحی سایت شما زیاد شود .