روش های بهبود سئو طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

سئو یا همان بهینه سازی سایت یکی از ارکان های اصلی سایت است. در واقع برای توسعه ی تجارت و کسب و کار از طریق اینترنت و فضای مجازی تنها راه اندازی سایت کافی نیست و پس از طراحی سایت تازه گام اول را برداشته اید و اول راه هستید. داشتن طراحی سایت موفق در شرایطی امکان پذیر است که آمار بازدید کنندگان بالایی داشته باشید چرا که هدف اصلی طراحی سایت بیشتر دیده شدن می باشد. افزایش نرخ ترافیک و سئو سایت روش های بسیاری دارد اما نباید از این نکته بگذریم که سئو یک علم است و باید دانش کافی و آگاهی لازم در این حوزه را داشته باشید وگرنه تلاش هایتان تحت عنوان بهینه سازی بی نتیجه خواهد ماند و حتی نتیجه عکس می دهد.

 بسیاری به غلط بر این باورند که سئو یک هزینه است و حتی بسیار گران است اما اگر به اهمیت سئو سایت آگاهی پیدا کنند متوجه می شوند که سئو یک سرمایه گذاری است که نباید آن را به دست افراد غیر حرفه ای سپرد چرا که ممکن است خسارات جبران ناپذیر و هزینه بری برای شما به وجود آورد که افت رتبه سایت تنها یکی از این خسارات است در شرایط بدتر گوگل سایت شما را پنالتی می کند و به طور کلی سایت را حذف می کند که برای رهایی از این شرایط می بایست مبالغ هنگفتی بپردازید.

 

 

روش های سئو سایت شامل موارد زیر می باشند :

  • محتوای با کیفیت دز طراحی سایت

محتوایی که در سایت خود به اشتراک می گذارید می بایست ارزشمند و موثق و به روز باشد. این اطلاعات به روز شامل اخبار و مقاله های پر طرفدار در حوزه کاری خودتان که مورد پسند کاربران است می باشد. همچنین اگر طراحی سایتی فروشگاهی دارید به معرفی محصولات جدید , تخفیف ها و اطلاعات کامل فروشگاه شامل آدرس , شماره تماس و قدمت کاری بپردازید. علاوه بر این به یاد داشته باشید که یک سایت در صورتی می تواند به عنوان منبع شناخته شود که اطلاعاتی به روز و بدون غلط های نگارشی املایی داشته باشد پس به طور منظم طراحی سایت خود را به روز رسانی کنید و سایت را تازه نگه دارید.

 

  • کلید واژه های طراحی سایت

کلید واژه ها نقش پر رنگی در بهینه سازی سایت دارند اما عده ای تصور می کنند که اگر از کلمات کلیدی به تعداد زیاد استفاده کنند نتیجه ی مثبتی می گیرند اما این باور به طور کلی غلط است. در واقع کلید واژه ها می بایست به صورت ماهرانه و معنی دار در متن محتوا گنجانده شود و مخاطب احساس پوچی به محتوای شما پیدا نکند.

 

  • لینک های طراحی سایت

تمامی لینک های ورودی به سایت شما می باست با کیفیت باشند و مخاطب را به صفحه مورد نظر هدایت کنند. لینک های سایت خود را بررسی کنید و لینک های شکسته و بی کیفیت را حذف کنید. ساخت سایت فروشگاهی در تهران را نیز مطالعه نمایید.