منظور از بوت استرپ در طراحی سایت چیست

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بوت استرپ یک چارچوب رابط کاربری ظریف، بصری آسان و قدرتمند است، افزایش سرعت و ایجاد برنامه های کاربردی برای طراحی سایت را آسان می کند. این شامل اچ تی ام ال و سی اس اس قالب های طراحی برای تایپوگرافی، فرم های وب، دکمه ها، برچسب ها، واحد های ناوبری، و سایر اجزای رابط طراحی سایت، از جمله برنامه های جاوا اسکریپت است. بوت استرپ برای طراحان و توسعه دهندگان با هر سطح دانش و تجربه، برای ریش و مبتدیان در طراحی سایت ایجاد شده است قوانین افزایش ترافیک طراحی سایت که از بهترین و جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

شما می توانید از آن هر دو به طور کامل، برای طراحی کامل و به طور جزئی و در پروژه های طراحی سایت خود استفاده کنید. بوت استرپ از جدیدترین پیشرفت های موجود در زمینه سی اس اس و اچ تی ام ال در طراحی سایت استفاده می کند، بنابراین باید به پشتیبانی مرورگر قدیمی توجه داشته باشید. سی اس اس خوب با شکست مواجه می شود، در طراحی سایت می آید. متغیرها، توابع توزیع شده، اپراتورها باعث ایجاد سریع و کارآمدتر از سی اس اس می شوند.

 

 

بررسی ویژگی های بوت استرپ در طراحی سایت

شبکه ها: اندازه ستون از پیش تعیین شده، که بلافاصله در طراحی سایت قابل استفاده است، به عنوان مثال ستون عرض 90 مربوط به کلاس اسپان  در طراحی سایت است که می تواند در توصیف سند سی اس اس مورد استفاده قرار گیرد قالب ها قالب سند ثابت یا انعطاف پذیر در طراحی سایت تایپوگرافی توصیف فونت ها، تعریف کلاس های خاصی برای فونت ها، مانند کد، نقل قول ها و غیره در طراحی سایت مدیاز ارائه می دهد مدیریت خاصی از تصاویر و فیلم ها در طراحی سایت جداول ابزار طراحی سایت برای جداول، تا اضافه کردن قابلیت مرتب سازی فرم ها است.

کلاس های طراحی برای نه تنها فرم ها، بلکه حوادث مرتبط خاص ناویگیشن کلاس های طراحی تبز، اینزرتس، منو و نوار ابزار در طراحی سایت هشدارها طراحی جعبه های محاوره ای، نکات و پنجره ها. حتی بدون تغییرات، طرح ایجاد شده برای بسیاری از چیزها در طراحی سایت مناسب است این را می توان برای برنامه های وب بدون ادعا در مورد طراحی استفاده کرد، که همه چیزها مهم نیستند شما به سرعت می توانید یک نمونه اولیه از صفحه خود را در جریان توسعه، و بعد از رابط کاربری مورد نیاز در طراحی سایت استفاده کنید.

 

 

 

چارچوب سی اس اس در طراحی سایت

چارچوب سی اس اس در ابتدا برای بازنشانی برای آی ای ساخته شده بود، به این معنی که برخی از تنظیمات اینترنت اکسپلورر سبک از نرمال در طراحی سایت بازنشانی شده است. به عنوان مثال، مرز از تصاویر حذف شد. پس از آن، مردم به منظور نگاه خوب به نقض قوانین پرداختند. این به این معنی هدر، عرض ستون، خطوط و حاشیه است. پیش فرض به اندازه ای مورد استفاده قرار گرفت که، یک سبک در حال اتصال، هر صفحه افتضاحی در طراحی سایت بهبود یافت. سپس، میمون های ریش آور به فرم ها منتقل شدند. ورودی های مختلف، عناصر زیبا اجازه می دهد تا گرافیک به آسانی متصل شود، اما خدا را شکر، گرافیک اساسا در طراحی سایت رد شد.

سپس فردی از جمعیت فریاد زد: "پایین با شبکه!" و اسپان اختراع شد. دیگران خواستار آن در طراحی سایت بودند. لاستیک رد شد و در نهایت، با ظهور اچ تی ام ال با یک موج از دست، امکان ساخت یک طراحی سایت دقت بی سابقه با بطور معناداری موج پاشنه بالای صفحه کلید ایجاد شد. تازه ترین گرایش تاریخی دقیقا توسط بوستراپپ در طراحی سایت نشان داده شده است، سی اس اس به طور قابل ملاحظه ای برای تحقیق در ذهن تغییر می کند و لس در طراحی سایت به وجود آمده است.

 

 

بررسی نمونه هایی از طراحی سایت های بوستراپ

طراحی سایت تخت یک مجموعه جامع از عناصر مبتنی بر سی اس اس و اچ تی ام ال کامل پیکسل است که برای بسیاری از طرح های طراحی سایت ضروری است. هر یک از آنها با سبک صاف، رنگ آمیزی زرق و برق دار و البته بوت استرپ در طراحی سایت تقویت شده است. در حالی که نسخه حق بیمه اجازه می دهد تا هر ایده دیوانه را به زندگی، نسخه فری میوم نیز چیزی است که در طراحی سایت جالب توجه است. به این ترتیب، شما تبدیل به یک مالک می شوید با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! دکمه های متعدد چندین نوع منوهای ناوبری ورودی های براق میله پیشرفت و لغزنده جابجایی و برچسب هاجعبه های جعبه و دکمه های رادیو و برخی دیگر. علاوه بر این، اثرات فانتزی سی اس اس در طراحی سایت وجود دارد که همراه با آیتم های مختلف و آیکون های طراحی سایت جدید فونت.

 

 

 

طراحی سایت اسکاتزیو

اگر چه این پروژه طراحی سایت به طور رسمی بسته شد، با این حال این ساختار یک صفحه ای با یک روز قیامت به نظر می رسد به سادگی فوق العاده است. با تمرکز قوی بر محتوا، پاک و دقیق است. تصویر هدر به سادگی در طراحی سایت، جریان هوا را روشن می کند. این به نظر می رسد عالی در قرص و دستگاه های تلفن همراه در طراحی سایت است. طراحی سایت جنجری جنجی مثال بسیار خوبی است که از سیستم مدولار در طراحی سایت استفاده می کند. طراحی سایت کلای استون توسط بوت استرپ طراحی شده است تا بداند در طراحی سایت چگونه به درستی با مقدار زیادی از چند علاوه بر این، با آن می آید صفحه سفارشی هفت گزینه برای بخش نمونه کارها اثرات شناور

چشم خیره کننده فرم تماس با کار سه نسخه برای طرح بندی وبلاگ و برخی دیگر در طراحی سایت طرح خط افقی کلاسیک و قابل اعتماد که در صفحه اول قرار دارد، بخش هایی با تعداد زیادی ستون را برای اندازه گیری داده ها نگه می دارد. تمایز رنگ همچنین نقش مهم آن را به طور طبیعی جدا کردن متن و ویدجت از پس زمینه در طراحی سایت می کند. طراحی سایت لینل ایکس بسیار شبیه به مثال قبلی، طراحی سایت مطالب را در دو، سه و بیشتر ستون ها به طور موثر ایفا می کند. اگر چه در مقایسه با جنجری، بخش های این بخش فضای کمتری را در بر می گیرد که منجر به ساختار فشرده تر می شود، با این حال با توجه به شبکه و زوایای نسبتا بزرگ، قابلیت خوانایی رنج می برد و اطلاعات زیادی از خوانندگان در طراحی سایت غافل نمی شوند.

 

 

طراحی سایت گورو

در حالی که سبز روشن که کل پس زمینه هدر را فاش می کند فورا چشم را جلب می کند و بدون هیچ نشانه ای در طراحی سایت احساس آرامش، صلح و هماهنگی می کند؛ ساختار کلی نیز دارای ظاهری متعادل و متعادل بین تمام قطعات است. با تشکر از بنیاد بوت استرپ، این طراحی سایت برای استفاده در هر دستگاه مفید است، از جمله اینکه آیا از طریق دستگاه همراه یا دسکتاپ آن را مرور میکنید. طراحی سایت جاسترپ فراهم کردن کاربران با قالب های قابل اعتماد و با ظاهری جوملا که بوستراپ را هدایت می کنند، تیم نشان می دهد که چطور بنیاد را به نفع طراحی سایت خود در عمل تغییر دهیم.

با یک تن از داده ها برای نمایش، صفحه اول با این کار بسیار موثر است. هر جعبه با محتوا که متن یا چند رسانه ای ساده است به نظر می رسد در طراحی سایت در جای خودش باشد. طراحی سایت ایز ناور با توجه به سیستم شبکه بوت استرپ، طراحی سایت دارای یک طرح پاسخگو و همراه است که به مخاطبین مورد نظر بدون توجه به دستگاهی که از آنها استفاده می کند، بازدید می کند. هر عنصر UI از یک پس زمینه تمیز تک رنگ و پایان دادن به تایپوگرافی رسمی تشدید، تجربه کاربر را بهبود می بخشد و اجازه می دهد که طراحی سایت کلی نتیجه ای عالی به دست آورد. به طوری که یک سرویس که در اینجا تبلیغ می شود، طراحی سایت باید مقدار زیادی مطالب را مدیریت کند.

 

 

طراحی سایت اکورد

یک تم وردپرس انعطاف پذیر و کاربردی است که برای وبلاگ نویسان ایجاد شده است. این به معنای پوشش دادن چندین پست و ارائه آنها به شیوه ای غیر قابل نفوذ و لذت بخش در طراحی سایت است. بنابراین صفحه اصلی بهترین ویژگی های سیستم شبکه و طراحی کارت را به دست می دهد و باعث می شود که نظم بدون هرج و مرج در طراحی سایت راحت باشد. همچنین شامل می شود اگرچه با دستکاری چارچوب بوت استرپ، این مانع به راحتی برطرف شده است. در ابتدا، صفحه اول به نظر می رسد محتوای سنگین است، اما می توان آن را به سرعت در طراحی سایت اسکن کرد.

داده ها به قسمت های قابل هضم که در سلول های مرتب مرتب قرار دارند شکسته می شوند. در مجموع، آنها یک ساختار امن را در طراحی سایت تشکیل می دهند نه ویدجت سفارشی اسکرول بی نهایت دو نوع هدایت مدالها فرم تماس آژاکس و خیلی بیشتر رسانه ای مقابله کند. قرار دادن همه چیز به یک سیستم شبکه سنتی در عین حال قوی، آن را موجب صرفه جویی در صفحه اصلی از نگاه کثیف و کلم. این به یک سبک مینیمالیستی که در چنین شرایطی بسیار سودمند است، در طراحی سایت تکیه می کند.