قوانین افزایش ترافیک طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

همانطور که می دانیم کشورهای فارسی زبان زیادی در دنیا وجود ندارد ولی زمانی که طراحی سایتی را به زبان فارسی بار گذاری می کنیم یکی از این کشورها را مد نظر خود قرار می دهید  کشور ایران به دلیل آنکه مردم از توان مالی بالاتری نسبت به سایر کشورها ی فارسی زبان برخوردار هستند اغلب هدف شرکت های طراحی سایت فارسی زبان می باشد. در مورد طراحی سایت زبان انگلیسی هم به همین ترتیب است شما نمی توانید صد در صد ترافیک خود را تنها از یک کشور دریافت کنید .

هدف ما در این مقاله نحوه هدف قرار دادن مردم یک کشور خاص است تامیزان ترافیک طراحی سایت خود را از آن کشور بالاتر ببریم یکی از مواردی که هنگام هدف قرار دادن یک کشور برای بازاریابی وابسته باید مد نظر قرار داشت تعداد رقبای صنعت شما در آن کشور است .اگر کشوری که در آن هستید بازار بزرگ واشباع نشده ای در زمینه صنعت شما دارد می توانید با هدف قرار دادن کشور خود سود بیشتری بدست آورید .همه می دانید که امکان خرید ترافیک برای یک طراحی سایت شدنی است .

 

 

راهکار جذب ترافیک برای از یک کشور خاص

همه ما می دانیم که دامنه های بین المللی در طراحی سایت مانند .COMوORG ساده تر از دامنه های محلی مانند IRرتبه دریافت می کنند اما اگر بخواهید مردم ایران را هدف تبلیغات طراحی سایت خود قرار دهید دامنه IRمی تواند برای رسیدن به هدف شما در این زمینه کمک کند .گوگل برای کشورهای مختلف مانند استرالیا وایتالیا و...از جستجو گران آن کشور با پسوند inاستفاده می کنند اگر کاربری بدون تغیر تنظیمات از این کشورها وارد طراحی سایت گوگل شود وگوگل به طور اتوماتیک از نسخه مربوط به این کشورها استفاده می کند ودر این حالت کاربران بیشتر طراحی سایت های مربوط به کشور خود را خواهند دید و طراحی سایت هایی که پسوند جهانی دارند سخت تر در این شرایط رتبه به دست خواهند آورد. کسب درآمد از طراحی سایت که از بهترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

 مکان سرور طراحی سایت

یکی دیگر از فاکتورهای که به دریافت ترافیک بیشترطراحی سایت  از کشوری خاص به شما کمک می کند ومکان سرور شما است اگر شما می خواهید که کاربران ایرانی را به بیشتر به طراحی سایت خود جذب کنید سرور شما باید در ایران باشد شما می توانید برای افزایش سرعت طراحی سایت خود در ایران از سرورهای CDNکه با نام سرورهای رایانش ابری هم شناخته می شوند استفاده کنید . استفاده ار ابزار وب مستر تولز گوگل گوگل وب مستر تولز ابزاری رایگان برای مدیریت طراحی سایت توسط مدیران آنها است. این ابزار به بلاگ ها و طراحی سایت ها کمک می کند که از کشور خاصی ترافیک بیشتری دریافت کنند.