کسب درآمد از طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

امروزه اهمیت فضای مجازی برای توسعه ی کسب و کار بر کسی پوشیده نیست و صاحبان مشاغل به خوبی می دانند افزایش درآمد از راه مجازی و اینترنتی به کمک طراحی سایت امکان پذیر است به همین دلیل است که شاهد طراحی سایت های بیشماری در سرچ گوگل هستیم و هر روزه به شمار آن ها اضافه می شود. هر کدام از طراحی سایت ها با هدف های گوناگونی تشکیل می شوند و هدف کلی مدیران سایت ها دیده شدن است که با توجه به حوزه فعالیت هر یک متفاوت است. اما کسب درآمد از طراحی سایت کار ساده ای نیست و نیازمند برنامه ریزی دقیق توسط تیم متخصص و حرفه ای است.

شرکت های زیادی وجود دارند که به طراحی سایت و حتی سئو سایت شما می پردازند اما می بایست با آگاهی کامل به انتخاب شرکت طراحی سایت مورد نظر بپردازید که علاوه بر طراحی سایت قوی امکان تولید محتوای مناسب و استفاده از قالب های متنوع و شکیل را داشته باشد همچنین دارای تیم قوی در زمینه سئو باشند تا فرآیند سئو سایت شما را نیز انجام دهند. اگر به بررسی شرکت های مختلف پرداخته باشید متوجه شده اید که تعرفه ی ثابتی وجود ندارد و علاوه بر انصاف شرکت مورد نظر کیفیت کار نیز باعث تغییر در تعرفه های پیشنهادی می شود. درج سیستم نظرسنجی در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

 

المان های اساسی برای کسب درآمد از طراحی سایت شامل موارد زیر می باشند:

  • ارائه فرم تماس با ما و آدرس در طراحی سایت

هنگامی که کاربر به وب سایت شما مراجعه می کند ابتدا به مطالعه خدمات و امکانات شرکت می پردازد و صورت تایید تماس بر قرار می کند بنابراین بهتر اطلاعات تماس و آدرس را در تمام صفحات طراحی سایت قرار دهید تا مخاطب به آسانی امکان دسترسی داشته باشد.

 

  • گرافیک مناسب و مرتبط طراحی سایت

طراحی , انتخاب رنگ ها , گرافیک سایت و... می بایست مرتبط با حوزه ی فعالیت شما و مورد پسند مخاطبانتان باشد. همچنین فونت نوشته ها نیز باید خوانا و دارای ظاهری زیبا باشد.

 

  • نمایش گواهینامه ها و مجوزها

اگر دارای گواهینامه و مجوز خاصی مرتبط با زمینه شغلی خود هستید حتما در صفحه ی اصلی به نمایش بگذارید . همچنین نمایش  نماد اعتماد الکترونیک باعث جلب اعتماد کاربران می شود.

 

راه های کسب درآمد از طراحی سایت چیست ؟

  • تبلیغات در طراحی سایت

سایت های تازه کار برای بیشتر دیده شدن به سایت های پر بازدید مراجعه می کنند و اگر سایتی پر بازدید حتی شخصی داشته باشید می توانید با اجاره بخشی از وب سایت که مربوط به بخش تبلیغات می باشد و یا تبلیغات کلیکی به کسب درآمد بپردازید.

 

  • خرید و فروش کالا

امروزه سایت های زیادی طراحی شده اند که به فروش کالا به صورت مجازی و ارسال در محل می پردازند که اتفاقا مورد استقبال مردم قرار گرفته است به طوری که وب سایت های قدرتمند درآمد های میلیونی از این طریق دارند پس شما هم می توانید از همین حالا شروع کنید!