پتانسیل تحول دیجیتال برای بازاریابی در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

قبل از اینکه به طور کامل طراحی سایت ما دیجیتالی شود .بازاریابان تمایل دارند که استراتژی خود را نسبت به مصرف کننده عمومی یا بازار هدف مشخص کنند . این رویکرد برای بازاریابی بر تجربه مشتری و نحوه کار آمدی پاسخ به نیازهای و افرادی است که به دنبال خرید یا سرمایه گذاری در طراحی سایت هستند متمرکز شده است .به عبارت ساده تر بازاریابی دیجیتال مسئول ارتقای برندها یا محصولات از طریق رسانه های الکترونیکی در طراحی سایت  می باشد.

از طریق کانال های رسانه ای مختلف اینترنت ،تلویزیون ، ورادیو افراد می توانند کمپین های بازاریابی را انالیز کنند تا فراز و فرودهای شرکت خود را دریابند . به دنبال تحول دیجیتال در طراحی سایت بازاریابان نباید فقط به استراتژی فکر کنند بلکه مدل بازاریابی کلی را تجدید نظر کنند .بدین ترتیب به جای برنامه ریزی برای هدایت یک مصرف کننده کلی از طریق قیف خرید بازاریابان باید راهکارها را دنبال کنند که توجه به سفرهای مشتری خود داشته باشد .

 

 

آشنایی مشتری با پروسه طراحی سایت

سفر مشتری از مرحله ای که مخاطب با محصول و یا خدمات شما آشنا می شود تا زمانی که محصول ویا سرویس شما را خریداری می کند و همچنین خدمات پس از فروش شما مراحل مختلفی از سفر مشتری رادر بر می گیرد .به عبارت دیگر همه تعاملات که یک مشتری در طراحی سایت با برند شما از راههای مختلف انجام می دهد تا کار مشخص مانند خرید محصول را به انجام برساند .با استراتژی جدید بازاریابان باید نقاط ضعف را شناسایی کنند که نشان دهند تغیر در نیازهای مشتری بایک تغیر در خواسته های مشتری می باشد .سپس با استفاده از نقاط انحنا و تکنولوژی دیجیتالی جدید بازاریابان می توانند فوری به فرد واکنش نشان دهند وایمیل ،تبلیغات وپست شبکه های اجتماعی وغیره ارسال کند . استفاده از خبر خوان در طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

چگونه بازاریابان می توانند با تحول دیجیتال طراحی سایت خود را شروع کنند ؟

روش برند شما در طراحی سایت برای شروع دیجیتال مارکتینگ باید دقیق باشد تا بهترین نتایج را تضمین کند .برای ایجاد یک کسب و کار دیجیتال باید برنامه ریزی وطراحی مسخصی داشته باشید وبعد به دنبال راهکاری برای عمل کردن به نقشه خود بگردید ونکات زیرا در نظر بگیرید .نخست در نظر گرفتن طراحی سایت در موبایل :پیش بینی می شود در سال 2018 دستگاه های موبایل نزدیک به هشتاد درصد ازاینترنت جهانی وشصت درصد از تبلیغات دیجیتال را به خود اختصاص دهد.

این نشان می دهد که کسب وکارهانمی توانند قدرت تلفن را نادیده بگیرند وباید همیشه موبایل را برای کانال های خود در اولویت ودر دسترس قرار دهند. کسب و کار دیجیتال باعث کمک به بهبود تجربه مشتریان می شود به طور کامل داده خود را در طراحی سایت آنالیز کنید حجم داده تولید شده توسط دیجیتال مارکتینگ و فر آیندهای دیجیتال در شرکت شما می تواند زیاد باشد بنابراین باید به درستی پردازش وتجزیه وتحلیل شوند.