استفاده از خبر خوان در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

خبر خوان یا آر اس اس چیست ؟ آر اس اس مخفف عبارتی انگلیسی و به معنای پیوند بسیار ساده بوده و در واقع وظیفه ی اصلی آن جمع آوری اخبار و اطلاعات از سایر طراحی سایت ها ، بدون وارد شدن شخص به آن طراحی سایت ، می باشد . در واقع این تکنولوژی به شما کمک می کند بدون نیاز به بازدید از چندین طراحی سایت و صرف زمان طولانی ، تنها با یک جستجو تمامی عناوین اخبار را در یک پنجره مطالعه نمایید .

 

عملکرد آر اس اس به چه صورت است آر اس اس دارای دو عملکرد می باشد :

  1. اطلاعات مورد نظر طراحی سایت را برای افرادی که آر اس اس نصب نموده اند انتشار می دهد.
  2. اطلاعات مورد نظر کاربران را از طراحی سایت های گوناگون جمع آوری نموده و در اختیار آن ها قرار می دهد.

 

 

کاربرد خبر خوان یا آر اس اس در طراحی سایت و سئو چیست ؟

خبر خوان یا آر اس اس در واقع نقش مستقیم در سئوی سایت ندارد زیرا همان طور که گفتیم افرادی که از آر اس اس برای خواندن مطالب مورد نظرشان استفاده می نمایند ، در واقع بازدیدی از سایت انجام نمی دهند و به تعداد بازدید کنندگان سایت افزوده نمی شود اما در افزایش ترافیک طراحی سایت شما تأثیر گذار است. هنگامی که آر اس اس محتوایی از طراحی سایتی در اختیار کاربران قرار می دهد ، در واقع به صورت غیر مستقیم برای این طراحی سایت ها تبلیغات انجام می دهد.

بدین صورت که افراد لینک طراحی سایت ها را مشاهده نموده و برای خواندن ادامه مطلب وارد طراحی سایت می شوند و این موضوع به افزایش بازدید ، ترافیک سایت و در نتیجه ارتقاء رتبه ی طراحی سایت در گوگل کمک می نماید .  برای دریافت نتیجه ی مطلوب تر ، طراحی سایت ها می توانند در عناوین محتواهای خود از عبارات جذاب تر و پر مخاطب تر استفاده نمایند و همه روزه مطالب خود را به روز نمایند تا کاربران بیشتری را به سمت طراحی سایت خود جذب نمایند .

 

 

چگونه از آر اس اس برای طراحی سایت خود استفاده نماییم ؟

برای این منظور کافیست قالب فید آر اس اس خود را که یک فایل ایکس ام ال می باشد تهیه نمایید . سپس اطلاعات خود را به همراه تگ های ضروری طراحی سایت خود ، جمع آوری نمایید .سپس محتواهای خود را به همراه تگ ها و لینک های طراحی سایتتان در فید آر اس اس قرار دهید و در پایان برای بدست آوردن نتیجه ی مطلوب تر ، به دو نکته ی زیر توجه داشته باشید :

  1. فید آر اس اس طراحی سایت خود را دینامیک و پویا نمایید .
  2. فید آر اس اس خود را در معرض نمایش فید خوان ها قرار دهید .
  3. چگونگی ایجاد یک طراحی سایت کاربرپسند را نیز مطالعه نمایید.