بررسی عملکرد پلاگین وردپرس در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

حتی با محبوبیت جی کوئری، نیازی به تکیه بر کتابخانه جی اس برای هر پروژه طراحی سایت وجود ندارد. کلاسیک جاوا اسکریپت در تمام مرورگرهای اصلی کار می کند و واقعا همه ی شما نیاز به ایجاد رابط های پویا در طراحی سایت دارد. اما به جای برنامه ریزی از ابتدا، هنوز هم در بالای پلاگین های موجود در طراحی سایت آسان تر است. در گذشته پلاگین های عالی جی کوئری را پوشانده ایم و اکنون می خواهم بهترین افزونه های جاوااسکریپت وانیلی جاوا را در طراحی سایت پوشش دهم. ارائه محتوا به مخاطب در طراحی سایت از بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 این پلاگین ها باید با تمام مرورگرهای مدرن کار کنند و شما می توانید بسیاری از آنها را با دانش جی اس اولیه در طراحی سایت تطبیق دهید. افرادی که در مدیوم هدر پنهان کردن خودکار را در طراحی سایت تبلیغ کرده اند، اکنون ویژگی های مشترک بسیاری از وبلاگ هاست. پلاگین هدروم دامنه طراحی سایت نوار سایت خود را به طور خودکار از یک نقطه خاص دور می کند. همچنین باعث می شود که نوار ناوبری دوباره ظاهر شود هر زمان کاربر به سمت بالا صفحه حرکت می کند.

 

 

جاوا اسکریپت در طراحی سایت

این ویژگی ها تقلید مدیوم و همچنین می توانند با گزینه های موجود در عملکرد اصلی پلاگین در طراحی سایت سفارشی شوند. گیت هوب را برای مستندات بررسی کنید و می توانید پیش نمایش زنده را در طراحی سایت اینجا ببینید. طراحی سایت تجارت الکترونیک در طراحی سایت های تجارت الکترونیک که مگس شما دیده می شود، جایی که شما یک عکس محصول را می کشید و یک دید بزرگ به سمت آن می کنید. این یک اثر بسیار فنی برای بازسازی است، اما با یک پلاگین مانند رانش آن نسیم در طراحی سایت است. شما می توانید.

چند مثال زنده در این پست با استفاده از تکنیک های مختلف از کلیک و شناور جلوه های زوم ببینید. شما می توانید سبک انیمیشن، منطقه بزرگنمایی و اثر زوم بر اساس تصاویر مختلف را در طراحی سایت تغییر دهید. من می خواهم این افزونه را به هر کسی که با گالری عکس های طراحی سایت و یا فروشگاه های تجارت الکترونیک توصیه می کنم. اسناد بسیار دقیق است و بهترین پلاگین رایگان برای قابلیت بزرگنمایی تصویر در طراحی سایت است. محصولات در سبد خرید، یا پست های وبلاگ، و یا حتی عکس بر اساس برچسب. شما می توانید هر چیزی را با هولمز مرتب کنید.

 

 

 

استفاده از تصاویر در طراحی سایت

سبد خالی دیگر اثر محبوب برای تصاویر در یک صفحه طراحی سایت است. اینها با پرچم ها و طراحی سایت هایی هستند که تصاویر زیادی در یک صفحه وجود دارد. پلاگین به شما کمک می کند تا اثرات سبد چند منظوره را با تعداد نامحدودی از عکس ها در طراحی سایت بسازید. این پشتیبانی از تمام حرکات لمسی ضربه تند وشدید زدن برای کاربران تلفن همراه است و به طور کامل در طراحی سایت پاسخگو است. حتی از ویژگی های اضافی مانند زیرنویس های تصویری و اثرات انتقال سی اس اس در طراحی سایت پشتیبانی می کند.

علاوه بر این منبع وابسته و رایگان است بنابراین این قطعا توصیه من برای بهترین افزونه سبد وینیل جی اس عکس در طراحی سایت است. و شما می توانید گزینه های ضربه تند وشدید زدن با جاوا اسکریپت سفارشی در طراحی سایت. صفحه گیت هوب افزونه دارای تعدادی نمونه کد منبع و نسخه های زنده است که می توانید سعی کنید ببینید آیا این می تواند در پروژه طراحی سایت بعدی شما قرار بگیرد یا خیر تا زمانی که کلید واژه ها و معیارهای جستجو برای فیلتر کردن آن در طراحی سایت داشته باشد.

 

 

پلاگین لوریا در طراحی سایت

پلاگین لوریا یکی دیگر از کشویی عکس لمسی فعال است، اما از اثر سبد در طراحی سایت استفاده نمی کند. در عوض این افزونه به شما اجازه می دهد اسلاید ها را با هر تعداد اسلایدها، عرض های ثابت یا متغیر جاسازی کنید و آنها را در هر عنصر محتوا در طراحی سایت قرار دهید. این فوق العاده آسان برای راه اندازی است بررسی نوار لغزنده در طراحی سایت اچ تی ام ال ورودی نوار لغزنده را برای ثبت مقادیر عددی در طراحی سایت اضافه کرد. اما افزونه یک کشویی جاوا اسکریپت است که با گزینه های طراحی سفارشی و ویژگی هایی که شما نمی توانید با اچ تی ام ال ساده در طراحی سایت دریافت کنید. این افزونه فوق العاده سبک است.

در تمام مرورگرهای بزرگ از جمله دستگاه های تلفن همراه کار می کند. لغزنده را می توان به صورت عمودی یا به صورت افقی در صورت نیاز تغییر داده و باعث انعطاف پذیری فوق العاده ای در طراحی سایت می شود. اگر به یک ورودی کشویی نیاز دارید، سعی کنید از نسخه ساده اچ تی ام ال در طراحی سایت استفاده کنید و از این به جای آن استفاده کنید. این یک پلاگین ساده برای راه اندازی است و مزایای فوق العاده ای در طراحی سایت است.

 

 

پلاگین تینگل در طراحی سایت

پنجره های مدال همه خشم الکترونیکی از ضبط به اطلاعیه های رابط. پلاگین تینگل پنجره های مودال را به سطح بعدی با گذرهای سی اس اس پایه و یک ای پی آی گزینه های جی اس تمیز برای تغییر سفارشی می کند. شما می توانید نسخه ی نمایشی زنده را با ویژگی های مختلف از جمله دکمه ها و فیلم های جاسازی شده در طراحی سایت بررسی کنید. با گزینه های جی اس شما می توانید طبقات سی اس اس سفارشی اعمال کنید، محتوای داخلی را ضمیمه کنید و حتی بعد از اینکه مودال باز می شود و در طراحی سایت بسته می شود.

ایجاد توابع فراخوانی می شود. بهترین افزونه ی مجازی وانیلی جی اس برای هر پروژه طراحی سایت است. آسان برای راه اندازی، آسان برای سفارشی کردن، و آن کار فقط راه شما انتظار می رود پلاگین پلیر در طراحی سایت من معمولا نمی خواهم یک ویدیو خارجی را پیشنهاد دهم اما ویژگی های پیلر به سادگی در طراحی سایت فوق العاده هستند. پخش پیش فرض مانند رابط کاربری برتر با زیرنویس های بسته، حالت تمام صفحه و کلید میانبر فضا برای پخش مکث رسانه ها در طراحی سایت احساس می کند. شما می توانید.

 

 

 

نقش کدها در طراحی سایت

اکثر توسعه دهندگان می دانند که چگونه کد های هایپر لینکس را کمک کنند که کاربران را در سراسر صفحه طراحی سایت پرش کنند. اما چگونه بسیاری از دوز میخواهند کتابخانه پیمایش صاف خود را بنویسند پاسخ هیچیک نیست، یا حداقل کسی که کاری را انجام می دهد تا به تیرها در طراحی سایت برسد. به همین دلیل جامپس چنین پلاگین ارزشمند در طراحی سایت است. شما فقط آن را رها کنید و فراخوانی تابع را به هر پیوند نیاز به پیمایش صاف اضافه کنید. شما در هیچ زمان و بدون هیچ گونه نگهداری و نگهداری هیچ مشکلی در طراحی سایت نخواهید داشت.

فیلم های اچ تی ام ال بومی یا فیلم های خارجی از یوتیوب را در طراحی سایت جاسازی کنید. و کتابخانه پیلر حتی با یک پخش کننده صوتی سفارشی برای یک زیبایی شناسی مشابه بدون یک نوار ویدئویی در طراحی سایت می آید. این قطعا بهترین پخش کننده ویدیویی صوتی در حال اجرا در اچ تی ام ال و وانیل جی اس است. این کاملا رایگان و فوق العاده آسان است با حداقل تلاش سفارشی در طراحی سایت افزونه هولمز در طراحی سایت که عناصر صفحه خاصی را در طراحی سایت محدود می کند. این می تواند.

 

 

منوی بومی در طراحی سایت

منوی بومی اچ تی ام ال انتخاب عالی است، اما آنها عجیب ترین عناصر در صفحه طراحی سایت نیستند. اما این همه می تواند به لطف آن ها، یک افزونه جی اس رایگان ساخته شده توسط تیم هاپ اسپات تغییر کند. با استفاده از این افزونه می توانید تمام منوهای انتخاب شده را با یک زیبایی شناسی طراحی سایت مینیمال سفارشی کنید. اگر می خواهید آن را در عمل ببینید، نسخه ی نمایشی زنده نیز در طراحی سایت وجود دارد. این کار اضافی را اضافه نمی کند، بنابراین فقط یک افزونه ساخته شده برای دفاع از صفحه شما است.

با این حال، آن را سبک، آسان به راه اندازی، و حتی راحت تر با تم سی اس اس در طراحی سایت خود سفارشی کنید. با استفاده از مرورگرهای همیشه در حال گسترش، کاربران اینترنت دائما در هر طراحی سایت بیشتر از ویژگی های پویا انتظار می رود. کشیدن و رها کردن یک رفتار رایج در فرمهای آپلود است و در عین حال یک ویژگی محبوب است که از ابتدا نیز در طراحی سایت سخت است.

 

 

نقش مرورگرها در طراحی سایت

خوشبختانه ما دراپ زون، یک کتابخانه جاوااسکریپت کاملا کشیدن و رها کردن برای بارگذاری هر چیزی در طراحی سایت را داریم. صفحه گیت هوب پر از اسناد است، اما شما می توانید اطلاعات بیشتر و نسخه ی نمایشی زنده در طراحی سایت رسمی دراپ زون پیدا کنید. این کار درست از جعبه با کمی سفارشی مورد نیاز است. اما شما همیشه می توانید این کتابخانه را با کد جی اس خودتان گسترش دهید که باعث می شود آن بیش از یک افزونه باشد.

این واقعا یک کتابخانه کامل جی اس برای قابلیت کشیدن و رها کردن در طراحی سایت است. انتظار میرود که بیشتر کاربران از آن برای جستجوهای متنی در مرورگر در طراحی سایت استفاده کنند. اما با استفاده از ویژگی های مرتب سازی پویا شما می توانید تجربه کاربر بهتر با یک افزونه مانند هولمز فراهم می کند این افزونه رایگان به شما اجازه می دهد جستجوی سفارشی را بر روی یک صفحه با فیلترهای خودکار مرتب سازی کنید.