گام موثر در بالا بردن نرخ کلیک طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

کلیک به معنی کلیک ترگ رد در فارسی به نرخ کلیک ترجمه شده است وبه معنی مقایسه تعداد کلیک دریافتی لینک طراحی سایت شما به ازاء تعداد دفعات است که لینک شما به نمایش در آمده است . نرخ کلیک یا CTRچیست ؟ تعداد کلیک روی تبلیغ تقسیم بر تعداد مساوی است با نرخ کلیک .نرخ کلیک با توجه به اینکه افزایش آن برای شما به معنی افزایش ترافیک طراحی سایت است و برای گوگل به معنی افزایش رضایت مخاطبانش از طراحی سایت های به نمایش گذاشته شده است. برای هر دو سوی تبلیغ دهنده وتبلیغ گیرنده سود آور  است . (منظور از تبلیغ نمایش طراحی سایت در صفحه نمایش جستجو به صورت ارگانیک ویا تبلیغاتی است ) همانطور که می دانید درتبلیغات کلیکی گوگل نرخ کلیک بالاتر به معنی هزینه تبلیغاتی کمتر برای شما خواهد بود دیجیتال مارکتینگ در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

 

نرخ کلیک خوب طراحی سایت چیست و به چه عواملی بستگی دارند؟

میزان  کلیک در طراحی سایت  به عوامل گوناگونی بستگی دارد مثلا تبلیغات شما در گوگل به صورت میانگین باید 2درصد نرخ کلیک دریافت کند .اگر شما عددی بیش از این را به عنوان میانگین کلیک دریافت کنید یعنی آنکه نرخ کلیک طراحی سایت شما خوب است . اما در فیسبوک نرخ کلیک عادی روی تبلیغات کمتر از یک درصد است .بنابراین نرخ کلیک خوب در فیسبوک با گوگل متفاوت است .نوع کسب وکار شما نیزدر  دریافت کلیک موثر است .اما اگر می خواهید با نرخ کلیک طراحی سایت خود رقابت کنید قبل وبعد از کمپین های باارزیابی نرخ کلیک طراحی سایت خود را برسی کنید .

 

گام های موثر در بالا بردن نرخ کلیک طراحی سایت

CTRیک معیار اصلی عموم بر این باور هستند که بالا بودن نرخ کلیک در طراحی سایت به معنی بالا بودن نرخ تبدیل است .این عقیده از آن جایی نشات می گیرد که کاربران بادیدن  تبلیغات وکال تو اکشن به خریداری محصول شما ترغیب می شوند وکلیک آنها روی طراحی سایت به این معنی خواهد بود که آنها تصمیم اولیه  خود را گرفته اند .تصمیم اولیه تصمیم گیری مخاطب برای مشاهده کالای شما برای مقایسه با دیگر کالاها می باشد یک طراحی سایت حرفه ای حتی در این مرحله هم می تواند درصد بالایی از مخاطبان را به خریدار تبدیل کند.

 

 

بالا بودن نرخ کلیک طراحی سایت

از مهمترین شاخص کلیدی عملکرد است .به خاطر داشته باشید که CTRمیزان کلیک بروی طراحی سایت شما را تخمین می زند و نمایش نرخ تبدیل در صفحات فرود طراحی سایت نیست .اگر شما به بازدید کنندگان طراحی سایت خود اهمیتی نمی دهید و می خواهید آمار میزان فروش طراحی سایت خود را داشته باشید CTRکمک چندانی به شما نخواهد کرد .برای رسیدن به اهداف خود در بازاریابی به عوامل مختلفی در طراحی سایت مانند CTRونرخ را اندازه گیری کنید تا تصویر درستی از بازاریابی برای طراحی سایت خود داشته باشید .