آشنایی با بهترین ابزار های طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در صورتی که شما شنیده اید، هر روز انیمیشن می کند. این می تواند اثر کوچکی است که به سختی در طراحی سایت شناخته می شود و به یک دکمه با کمک بی تی تی ان یا دکمه های شناور یا یک پس زمینه شبیه به شیوه چشم نواز در طراحی سایت شبیه سازی می شود که می تواند از طریق گرانیم انجام شود. انیمیشن کوچک و بزرگ، بسیار شبیه تایپوگرافی، ناوبری یا یک لوگو، یک عنصر جامع از رابط در طراحی سایت است. اگر هنوز فکر می کنید که این نوعی عجله است که در یک زمان کوتاه منتقل می شود، شما اشتباه می کنید.

انیمیشن ها فقط قطعات سرگرم کننده نیستند. آنها می توانند کارهای جدی را در طراحی سایت انجام دهند. بعضی از آنها برای چسباندن کلی تجربه کاربر با هم استفاده می شوند، در حالی که دیگران دسترسی به رابط را بهبود می بخشد و آن را در طراحی سایت قابل دسترسی و قابل فهم می سازد. نمونه ای ابزار انیمیشن در طراحی سایت میکرواینتراکشین یک نمونه عالی از انیمیشن کوچک و معنی دار در طراحی سایت است. کوچک اما قدرتمند، آنها سرنخ های بصری را به بازدید کنندگان، تجربه لذت بخش. توصیه می کنیم نگاهی به میکرون در طراحی سایت بیاندازید.

 

 

منظور از CSS متحرک در طراحی سایت

یکی دیگر از رایج اما مفید انیمیشن یک انیمیشن بارگذاری در طراحی سایت است. اگر چه اکثر کاربران به آن عادت کرده اند و به عنوان یک انیمیشن تایپوگرافی اصلی جای تعجب نیست و ما را تحت تاثیر قرار نمی دهد، اما برای تجربه کاربری خوب نیز در طراحی سایت مهم است. در حالی که طراحی سایت آماده ارائه محتوا است، علاقه بازدید کنندگان را حفظ می کند. همه ما می دانیم که صفحه نمایش های یخ زده می توانند به راحتی کاربران را بترساند. آشنایی با عناصر ضروری طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

به همین دلیل یک پروگرسبار کوچک می تواند از طریق ارائه اطلاع از بازدیدکنندگان درباره پیشرفت به شیوه ای دلپذیر در طراحی سایت کمک کند. انیمیشن تاثیر مثبتی بر جنبه های مختلف طراحی سایت دارد. کوچکترین اثرات می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. جعبه زیبا و همبرگر را در نظر بگیرید. جعبه زیبا یک کتابخانه کوچک از جلوه های برای غنی سازی تعامل با جعبه ها و دکمه های رادیویی است. در ابتدا، آن تزئینی است؛ با این حال، در طراحی سایت به لطف تمرکز بیشتر بر روی فرایند انتخاب، تصمیم گیری بیشتر مثبت و با صدای بلند می شود.

 

 

 

بررسی نقش افکت ها در طراحی سایت

همبرگر، بسیار شبیه به یک پروژه کورت پترک، شامل دوازده اثرات تحریک کننده دوست داشتنی برای دکمه های همبرگر در طراحی سایت است. این ساندویچ های کوچک سه خط انجام توابع باز و بسته است. و یک دگرگونی دلپذیر بین دو ایالت، توجه را جلب کرده و به راحتی به بازدیدکنندگان اهمیت آن را یادآوری می کند. افکت های تبدیل دوست داشتنی برای دکمه های همبرگر یک نوع دیگری از انیمیشن که ما در همه جا می بینیم این است که توسط اسکرول در طراحی سایت باعث شده است. این اولین بار در طراحی سایت های داستان سرایی دیده شد اما محبوبیت آن را به دست آورد.

این روش ثابت شده است که چسب است که یک تجربه صاف و سازگار را ایجاد می کند. علاوه بر این، تمرکز لازم را برای ایجاد یک مسیر بصری در طراحی سایت ایجاد می کند. تی اسکرول یا اسکرولانیم را در طراحی سایت در نظر بگیرید. هر دو ابزار با انیمیشن های پیمایش مقابله می کنند. اولین سی اس اس و جاوااسکریپت را در بر میگیرد در حالی که دوم، ساس را استفاده می کند. بهترین انتخاب را برای شما در طراحی سایت انتخاب کنید. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

 

 

 

انیمیشن های تزئینی در طراحی سایت

ابزارهای مدرن روز پلاگین ها، کتابخانه ها و قطعه های کدک هوشمند هر گونه جزئیات یک رابط را در طراحی سایت آسان می کند. شما می توانید راه حل های عمومی یا موارد خاص مانند جی کوئری را در طراحی سایت پیدا کنید. مایمیک یک مجموعه کوچک از اثرات به طور گسترده ای در طراحی سایت استفاده شده است که با شروع خفگی و پایان دادن به سقوط کاهش می یابد. با افزودن یک کلاس مناسب می توانید آنها را به هر عنصر دی او ام در طراحی سایت اعمال کنید. انیمیت پلاس یک کتابخانه مبتنی بر جاوا اسکریپت سبک است که گفته می شود.

بر روی عملکرد و انعطاف پذیری در طراحی سایت تمرکز می کند. این آسان و شهودی است. انیم ترپ دقیقا یک ابزار انیمیشن نیست. این یک چارچوب سی اس اس برای انیمیشن است که به عنوان یک پایه ایمن در طراحی سایت عمل می کند. از آن برای ایجاد انیمیشن های مبتنی بر اسکرول حیاتی در طراحی سایت استفاده کنید. شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان!

 

 

 

چارچوب CSS برای انیمیشن ها در طراحی سایت

پلاگین جی کوئری فوق العاده توسط لئوناردو سانتوس را به روش های مختلفی به زندگی می دهد. این کار با مسیرها در طراحی سایت انجام می شود، به طوری که شما می توانید از گرافیک برای ایجاد جلوه های منحصر به فرد استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می توانید آن را برای تکثیر جلوه های اسکرول کشیدن، انیمیشن های ماسک و غیره در طراحی سایت استفاده کنید. مووینگ لترز یک پروژه شخصی طراحی سایت است. او شگفت انگیز انیمیشن مبتنی بر نوع ارائه می دهد که باور نکردنی است. به سادگی کپی کردن کد و قرار دادن کد و تولید اثر دلخواه در پروژه طراحی سایت خود را کپی کنید.

این یک کتابخانه کوچک از جاوا اسکریپت از انیمیشن های سی اس اس در طراحی سایت است. هر اثر را می توان به هر عنصر دی او ام درست در داخل طرح اچ تی ام ال و یا از طریق اسکریپت در طراحی سایت. ایجاد پس زمینه مدرن در طراحی سایت انیمیشن ها می توانند از وظایف بی اهمیت بسیار مفید باشند. به عنوان مثال، اگر می خواهید مرتب سازی بصری جذاب در طراحی سایت انجام دهید، از میکسلت آپ استفاده کنید. این یک راه حل بدون وابستگی برای تحریک اقدامات مختلف مانند فیلتر کردن، مرتب سازی، درج و غیره در طراحی سایت است.

 

 

 

بررسی انیمیشن های مبتنی بر نوع در طراحی سایت

اس وی جی ابزار برای اهداف صرفا سرگرمی هستند. سه مجموعه دیگر در مجموعه ما در طراحی سایت وجود دارد که همچنین نقش تزئینی را به عهده دارد. این ها برای ترکیب ویژگی های مرسوم در رابط کاربری برای غنی سازی تجربه کاربر در طراحی سایت ساخته شده اند. تایلت یک پلاگین کوچک برای ایجاد اثرات شیب بارز چشم انداز چشمگیر است و یک انتقال را به یک موج پیکسلیست تبدیل می کند که به خوبی با طراحی سایت های مرسوم، دارای یک ارتعاش هندسی می شود.

پلاگین انتقال به یک موج پیکسلیید را تبدیل می کند خطوط دی تری یک راه حل کوچک بر اساس در طراحی سایت است. از آن برای ایجاد زمینه های مدرن با رنگ های دائما در حال تغییر و خطوط متحرک در طراحی سایت استفاده کنید. منبع جایگزین پلاگین ها در طراحی سایت جایگزین معتبر برای پلاگین ها می تواند یک قطعه کد باشد، مخصوصا کسانی که از طرفدار واقعی مانند مری لو در طراحی سایت هستند. انیمیشن های نامه های تزئینی و اثر گلایتچ را در نظر بگیرید.

 

 

 

استفاده از فایل آپلود در طراحی سایت

آخرین، اما نه کمترین آپلود کننده ها یک جزء عمومی هستند، به طوری که شما می توانید یکی را با خودتان به راحتی در طراحی سایت ایجاد کنید.  و اگر شما در جستجوی آپلود فایل ساده با طراحی سایت عالی هستید، سپس از کدپن نگاه کنید. همیشه یک قطعه کد فوق العاده وجود دارد. قطعه کد توسط مات براساس جاوا اسکریپت وانیل است. این یک منطقه کشیدن و رها کردن و پیش نمایش تصویر در طراحی سایت است. در حالی که قلم از طریق برنا در ال ایکس دارای یک منطقه آپلود عکس ابتدایی اما ظریف با انیمیشن زیبا در طراحی سایت است.

آپلود فایل یک عنصر رایج است که بومی برای اچ تی ام ال در طراحی سایت است و به کارهای اضافی از زبان های سمت سرویس گیرنده مانند جاوا اسکریپت برای کار نیاز ندارد. با این حال، بسیاری از توسعه دهندگان آن را مشکل و یا چالش برای سفارشی کردن و اضافه کردن قابلیت های اضافی. راه حل های فوق حل بسیاری از مسائل را، صرفه جویی در توسعه دهندگان از خسته کننده و خسته کننده روال در طراحی سایت. هر دو مقاله شامل نسخه های برجسته ای است که می تواند تکرار شود. آنها تازه و شیک هستند.

 

 

 

نتیجه گیری

اگر می گوئید که طراحی سایت شما استاتیک است، پس شما یک دایناسور هستید. انیمیشن ها نمایش را اجرا می کنند. شما نیاز به درک پویا از رابط های طراحی سایت است. البته ما ابزارهایی را که پشت سر راه های الهام بخش و پیشگام در طراحی سایت هایی پشت سر می گذارند، نمی گذاریم، اما این ابزار برای اولین بار در این زمینه اقدامات کافی خواهد بود. شما در مورد وسواس با انیمیشن فکر می کنید چه نوع اثراتی را در پروژه های طراحی سایت خود استفاده می کنید هنگامی که به انیمیشن می آید، چه عواملی را در نظر بگیرید کارایی سازگاری مرورگر یک چیز دیگر نقص اصلی این است که آنها بسیار پیشگام هستند و در سازگاری مرورگرها در طراحی سایت کم است. با این حال، این یک مانع غیر قابل تحمل نیست؛ در نهایت این مسئله حل خواهد شد.