نمایش سایت به عنوان رتبه یک

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

کسب رتبه یک برای طراحی سایت در موتورهای جستجو باعث دیده شدن هرچه بیشتر کسب و کار و افزایش درآمد شما می شود. هنگامی که کاربران برای رفع نیازهای خود به گوگل مراجعه می کنند به همان لینک های برتر و اولین نتایجی که موتورهای جستجو نمایش می دهند وارد شده و کمتر پیش می آید که صفحات دوم و سوم رجوع کنند به همین دلیل است که مدیران وب سایت ها به دنبال کسب رتبه یک هستند.

اما این هدف به آسانی محقق نمی شود و نیازمند تلاش فراوان و زمان کافی است تا طراحی سایت به موفقیت برسد و رتبه یک را بدست بیاورد. یک طراحی سایت می بایست دارای ویژگی های خاص و مطابق با الگوریتم های گوگل باشد و همچنین تمامی صفحات طراحی سایت بهینه سازی شده باشد تا در بهترین زمان بهترین نتیجه را ببینید. آموزش حرفه ای طراحی سایت را که از بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد مطالعه نمایید.

 

 

ویژگی های طراحی سایت برای کسب رتبه یک گوگل شامل موارد زیر می باشند:

 

  • عدم انتشار مطالب کپی شده در طراحی سایت

کپی مطالب از سایر طراحی سایت ها موجب دریافت جریمه از سوی گوگل می شود و رتبه سایت شما را کاهش می دهد. به علاوه مطالب جدید و به روز طرفداران بیشتری داشته و کاربر پسند هستند پس با صر زمانی کم برای ارائه مطالب مفید و به روز نرخ بازدید از طراحی سایت خود را افزایش دهید.

 

  • انتخاب کلمات کلیدی طراحی سایت

پس از راه اندازی طراحی سایت خود به بررسی کلید واژه ها و میزان فضای رقابتی آن ها بپردازید. شما باید بدانید با چه عباراتی مورد جستجو قرار می گیرید و چه عباراتی نرخ ترافیک بیشتری را به سمت طراحی سایت شما سرازیر می کند. به این ترتیب از اولین اقدامات برای سئو سایت و کسب رتبه برتر گوگل انتخاب کلید واژه درست می باشد. 

 

  • سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت

این مورد از المان هایی است که در امتیاز دهی گوگل بسیار حائز اهمیت است. سرعت پایین طراحی سایت نه تنها موجب افزایش نرخ خروج کاربران می شود بلکه ممکن است از طرف گوگل جریمه شوید و به رتبه های پایین سقوط کنید. 

 

  • ریسپانسیو بودن طراحی سایت

طبق آمار و نتایج مشخص شده که بیشترین سرچ ها توسط موبایل ها صورت می گیرد و به دنبال این امر یکی از الگوریتم های مهم گوگل شناخته شد که طراحی سایت هایی که به جز دسکتاپ در سایر دستگاه ها به قابل نمایش و خواندن برای کاربر نباشد نمی تواند جایگاه مناسب و رتبه خوبی را کسب کند. 

 

  • آپدیت منظم مطالب طراحی سایت

هنگام سرچ کاربر گوگل به زمان انتشار مطالب نیز توجه می کند و سایت هایی که مقالات به روز تری دارند را در نتایج برتر نمایش می دهد حال اگر مطالبی واقعا مفید داشته باشید ولی تاریخ آن برای یک سال قبل باشد احتمال بازدید کمتری دارد. پس برای رفع این مشکا بهتر است هر چند وقت یک بار مطالب قدیمی را وبرایش کرده و مجدد بارگذاری کنید تا توجه گوگل را نیز جلب کنید.