دلایل عدم استفاده توسعه دهندگان طراحی سایت از وردپرس

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

با توجه به این که ورد پرس یک نرم افراز کاملا رایگان است وبلاگ طراحی شده و امروز برای توسعه طراحی سایت ها به کار گرفته می شود بیش از 50 میلیون طراحی سایت از این پلتفرم برای طراحی سایت استفاده می کنند ورد پرس با هدف ایجاد یک سیستم مدیریت محتوا که مدیران طراحی سایت برای راه اندازی طراحی سایت خود نیاز نداشته باشند راه اندازی شد. در واقع  شما برای استفاده وردپرسی نیاز به پرداخت  هزینه ندارید. اما طراحی سایت های تجاری نیاز های اختصاصی دارند و از طرفی طراحی سایت ها باید ریسپانسیو و امن باشند.

طراحی سایت برای یک شرکت تجاری به معنای اولین نقطه تماس با مخاطب و خریدار نهایی محصولات می باشد طراحی سایت شما درست ماند کارت ویزیت شما عمل می کند .شما باید با طراحی سایت خود مخاطب را به تعامل با شرکت دعوت کنید. برنامه نویسی برای یک پلیتفرم متن باز آماده مانند وردپرس  برای مهندسان برنامه نویسی کار بسیار آسانی است.

 

 

چرا نباید از ورد پرس درطراحی سایت  استفاده کنیم

ما در این مقاله قرار نیست به شما بگوییم ورد پرس برای طراحی سایت  بد است و نباید از آن استفاده کرد .ورد پرس درست مانند سیستم عامل لینوکس است .در اروپا ویندوز گران گران بوده ومردم به سمت لینوکس که رایگان بوده می روند ولی در ایران ویندوز با قیمت مناسب فروخته می شود .ومردم از ویندوز استفاده می کنند. نتیجه گیری قصد ما این نیست که بگوییم طراحی سایت با ورد پرس غلط است .ورد پرس امکاناتی دارد که قطعا برای کاربران زیادی در سرتاسر دنیا جذاب است اهمیت آیکون های کم حجم در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

 

دلایل استفاده از ورد پرس برای طراحی سایت

اگر ویندوز در اروپا باهمین قیمت ایران فروخته می شد کسی برای طراحی سایت  به سراغ لینوکس نمی رفت .دقیقا ورد پرس هم همین قصه را دارد شما با کمی سرچ در گوگل می توانید می توانید میلیون ها پلاگین افزایش قابلیت بروی ورد پرس نصب کنید ولی تمام این ها باعث سنگین تر شدن نرم افزار می شود به همین دلیل طراحی سایت های ورد پرس در برابر پلتفرم های اختصاصی ضعیف عمل می کنند. کافی است به آگهی استخدام روزنامه ها نگاه کنید.

آگهی استخدام طراح سایت برای پلتفرم ASP،PHP بیشتر از ورد پرس است .دلیل آن هم کامل واضح است که شرکت طراحی سایت نمی خواهد طراحی سایت مشتریان شان کند تر از رقبا بار گذاری شود .وردپرس برای ارتقاء خود ناچار به افزایش پلاگین است که به افزایش حجم طراحی سایت می انجامد در صورتی که شما در سیستم مدیریت محتوای اختصاصی صرفا کدهای مورد نیاز کاربر  را در طراحی سایت درج می کنید که  حجم طراحی سایت را به شدت پایین خواهد آورد وکارایی طراحی سایت نیز در کمال خود باقی خواهد ماند .