آموزش گام به گام و تصویری طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بهترین نرم افزار طراحی را می توان برای ایجاد هر دو طراحی سایت ها و آیکون ها استفاده کرد. اگر در اطراف جستجو کنید، مقدار زیادی آیکون برای فتوشاپ نیز پیدا خواهید کرد. اما دستورالعمل های نوشته شده همیشه به اندازه کافی در مورد طراحی سایت بصری نیست. اغلب آموزش های ویدئویی را ترجیح می دهم، زیرا روش های گام به گام را ساده تر ارائه می دهند. و در این پست من از بهترین آیکون طراحی سایت رایگان آیکون های مختلف است. لینک فالو و نوفالو در طراحی سایت چیست

پوشش نرم افزار های مختلف و تکنیک های مختلف آیکون سازماندهی شده است. مهم نیست که چه سطح مهارت طراحی سایت شما من را تضمین می کند شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! این شما را از طریق تفاوت بین عناصر بردار و بیت مپ، چگونه در برنامه ای کار می کند و زمانی که شما باید از پیکسل ها در هنگام استفاده از بردار در طراحی سایت استفاده کنید.

 

 

 

یادگیری نقاشی در طراحی سایت

شاید بهترین نرم افزار طراحی برای طراحی آیکون در طراحی سایت باشد. این نرم افزار در طراحی فتوشاپ برای همه چیز از تصاویر دیجیتال به آیکون های پیچیده ای او اس در طراحی سایت است. در این ویدیو دقیقه ای، شما یاد خواهید گرفت که چطور چیزی را با استفاده از آن ها در طراحی سایت جلب کنید. این فرایند آسان نیست، بنابراین فقط با تماشای ویدیو آن را انتخاب نخواهید کرد.

شما باید ساعت ها تمرین کنید و تکرار تکنیک ها را به تنهایی انجام دهید تا بتوانید آنها را در مغز خود در طراحی سایت قرار دهید. از آنجا آن را مانند حافظه عضلانی خواهد بود و شما می توانید تصاویر خود را از ابتدا در طراحی سایت ایجاد کنید. بهتر است که با نسخه ی نمایشی این ویدیو شروع کنید اما مایل باشید دیگر تمرینات تصویری را نیز در طراحی سایت امتحان کنید. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

 

 

 

ایجاد آیکون دی در طراحی سایت

یکی از بهترین ویژگی های فتوشاپ، استفاده ی ظریف از لایه ها و جلوه های سفارشی در طراحی سایت است. این به شما اجازه می دهد تا هر چیزی از شیب های براق را به مدال های مقیاس پذیر دی مانند در این آموزش ایجاد کنید. توجه داشته باشید که فتوشاپ دارای یک ویژگی دی یکی از بسیاری در جدیدترین نسخه سی سی در طراحی سایت است. اما برای این آموزش شما خواهید آموخت که چگونه توهم عمق را با اشکال بردار در طراحی سایت ایجاد کنید که دکمه ها دی هستند.

این تکنیک است که هر کسی می تواند آن را استفاده کند و با تمرین کافی می تواند آن را تبدیل به یک عنصر در کار طراحی سایت آیکون شما کند. توجه داشته باشید این یک راهنمای گام به گام به یک آیکون تنها مانند این آموزش های دیگر در طراحی سایت نیست. در عوض، این یک مرور کلی از طراحی آیکون است که شما را با استفاده از نمونه هایی که در ابتدای راه استفاده می کنند را در طراحی سایت آموزش می دهد.

 

 

 

ایجاد آیکون مواد در طراحی سایت

بازگشت به برنامه آیکون برنامه ما این آیکون ویدیو مواد است که فقط کمی 30 دقیقه. این کمک خواهد کرد که هر کسی یاد بگیرد که چگونه آیکون های طراحی سایت مواد را از ابتدا با یک قالب دستی و مراحل راهنمایی در طول مسیر ایجاد کند. محصول نهایی یک آیکون سایه طولانی است اما نشان می دهد که چگونه باید آیکون های خود و الگو را که باید دنبال کنید را در طراحی سایت ایجاد کنید. این یک انتخاب عالی برای توسعه دهندگان است.

نرم افزارهای آندروید یا هر کسی که طراحی مواد گوگل برای طراحی سایت را دوست دارد. ایجاد آیکون کامل پیکسل در طراحی سایت اگر شما برای طراحی آیکون با نام تجاری جدید هستید، من توصیه می کنم با شروع این ویدیو توسط آیکون طراحی سایت شود. این راهنمای جدیدتر برای طراحی آیکن است که شامل تمام ابزارهایی است که شما نیاز به ساخت آیکون های بصری کامل از پیکسل در طراحی سایت دارید.

 

 

 

الگوی نسبت طلایی در طراحی سایت

نسبت طلای یک مفهوم محبوب در طراحی سایت کلی است که شاخه ها را به آیکون ها و هنرهای تجسمی می دهد. این یک نسبت بسیار خاص در طبیعت است و بعضی افراد این نسبت را در کار طراحی سایت تقلید می کنند. اگر میخواهید نسبت طلایی آیکنها رو به رو شوید، این فیلم ارزش تماشا دارد. آن را به شما نشان می دهد که چگونه نسبت طلایی کار می کند و سپس از یک آموزش تصویری نمونه برای نشان دادن روند در طراحی سایت استفاده کنید.

همه چیزهایی که در اینجا یاد خواهید گرفت بر اساس شبکه های رایج است، بنابراین یک ایده خوب برای انتخاب برخی از الگوهای شبکه و اعمال این به آیکون های طراحی سایت شما نیز است. نرم افزار یک جایگزین منبع آزاد رایگان برای برنامه های طراحی سایت پرداختی مانند فتوشاپ است. این نرم افزار به طور گسترده ای مورد استفاده نیست، اما برای هر کسی که در بودجه کار می کند، به خوبی در طراحی سایت کار می کند.

 

 

آیکون دراپر در طراحی سایت

و اگر شما امیدوار به یادگیری طراحی آیکون با این ویدیو ایجاد شده توسط طراح نیک در طراحی سایت شروع می شود. این فقط دقیقه طول می کشد اما مقدمه ای جامع برای طراحی آیکون و رابط را در طراحی سایت ارائه می دهد. شما نیازی به تجربه واقعی قبلی در نرم افزار ندارید، اما اگر واقعا با آن ها آشنا هستید، مطمئنا مفید خواهد بود. هر کس می تواند این را انتخاب کند و شروع به کار کند، به همین دلیل یک راهنمای جامع مبتدی طراحی سایت نیز هست.

در اینجا یکی دیگر از آموزش های طراحی سایت است که کمی عمیق تر می شود. آیکون های ایزومتریک چشم انداز بسیار عجیب و غریب را مشاهده می کنند و در بسیاری از طراحی سایت ها محبوب نیستند. اما آنها آموزش بسیار خوبی برای طراحی آیکون ارائه می دهند و این ویدیو آیکون فروشگاه برای یادگیری رابط ، طراحی سایت ایزومتریک و چند تکنیک آیکون مفید است. حتی اگر هرگز برنامه ای برای طراحی آیکون های ایزومتریک نباشد.

 

 

 آموزش تلفن تخت در طراحی سایت

در حال حاضر برای چیزی کمی بیشتر عملی شما همچنین ممکن است این آیکون آیفون را در طراحی سایت امتحان کنید. همچنین توسط نیک ایجاد شده است، بنابراین اگر سبک آموزشی خود را از ویدیوهای دیگر دوست دارید، قطعا این را در طراحی سایت دوست خواهید داشت. این یک راهنمای بسیار ساده است، بنابراین هر مبتدی باید قادر به پیروی از آن در طراحی سایت باشد.

آیکون به علاوه دستگاه بسیار محبوب است، بنابراین این چیزی است که می تواند راه خود را به یک پروژه طراحی سایت در دنیای واقعی پیدا کنید. آیکون فروشگاه ایزومتریک در طراحی سایت این هنوز یک آموزش عالی برای پیروی در طراحی سایت است. شما جی یو ال را همراه با روند کلی ساخت یک آیکون از ابتدا در طراحی سایت یاد خواهید گرفت.

 

 

آیکون خطوط وکتور در طراحی سایت

ما همه آیکون های خط را دیده ایم؛ زیرا برخی از شایع ترین آیکون ها برای طراحی سایت های مدرن هستند. و از آنجایی که آنها اغلب به سادگی طراحی شده اند، این پروژه های طراحی سایت شروع کامل برای طراحان جدید به کار آیکون است. این کل فرآیند طراحی سایت آیکون های خط از یک بوم خالی به قطعه تکمیل شده را پوشش می دهد. شما یاد خواهید گرفت چگونه شکل کلی آیکون را شکل دهید و سپس آن را به خطوط بردار تبدیل کنید.

 که همه آنها به درستی وصل شوند. یک منبع عالی برای طراحان طراحی سایت جدید به دنبال یک شروع آسان است. من نمی توانستم این پست را بدون برخی از آموزش ها بنویسم و ​​این نماد آب و هوا یک منبع یادگیری فوق العاده برای کاربران در طراحی سایت است. این قبیل تجربه قبلی را قبول می کند اما مطمئنا نیازی به متخصص نیست. آیکون ها مسطح هستند و عمدتا از اشکال ترکیبی ساخته شده اند

 

 

 

آیکن خط در طراحی سایت

در یک یادداشت مربوطه در اینجا یک راهنمای دیگر آموزشی برای اسکتچ پوشش خط آیکون در طراحی سایت است. این کمی کوتاه تر از راهنمای قبلی با این مجموع در حدود 14 دقیقه است. اما از طریق این آموزش، شما یک آیکون چند خط را از ابتدا ساختید و فرایند کلی را در آن ها در طراحی سایت یاد خواهید گرفت. مجددا نیازی به تجربه قبلی زیادی ندارید اما اگر قبلا از آن استفاده می کنید واقعا کمک می کند. اگر سوالی دارید، می توانید همیشه از طریق سایر طرح های طراحی سایت یا مستندات رایگان کاوش کنید.

آیکون های آب و هوا در طراحی سایت بنابراین حتی اگر هرگز آیکون ها را قبل از اینکه بتوانید از آن در طراحی سایت استفاده کنید، طراحی نکنید. شما ممکن است برای آیکون های آب و هوایی کاربردی نداشته باشید، اما این تنها تمرین برای شروع شما است. از اینجا شما می توانید شاخه های مختلف و سعی کنید هر طرح دیگری که در طراحی سایت دوست دارید.

 

 

 

آیکون غذا در طراحی سایت

من مجبور شدم این آموزش را شامل شود زیرا این یکی از راهنمایی های مفصل برای آن ها در طراحی سایت است. با این حال یک مشکل وجود دارد هیچ صوتی. اکثر آموزشها هدایایی را از طراح ارائه می دهند، به شما این امکان را می دهد که دقیقا همان کاری را که انجام می دهید، چه ابزارهایی را انتخاب کنید، و اساسا چطور مراحل را در طراحی سایت دنبال کنید. این تصویر آیکون غذا هنوز قادر به انجام است و به همین ترتیب نتیجه به پایان رسید زیبا است. اما شما نیاز به برخی از انعطاف پذیری را به نفوذ بدون هدایت صوتی در طراحی سایت.

آموزش نماد آیکون در طراحی سایت بازگشت به ادوبی ایلوستریتور ما این آموزش لیستی را برای نشان دادن نحوه طراحی سایت یک نماد پد کاغذ با اثر سایه طولانی داریم. این ویدیو در واقع بر اساس این راهنمای نوشتاری از تاتس پلاس است. با این وجود اغلب به راحتی می توانید ویدیو را دنبال کنید زیرا از نظر شفافیت کاملا در طراحی سایت مشخص است و به شما نشان می دهد دقیقا چگونه موقعیت، رستایل و طراحی سایت را در هر مرحله تغییر دهید.