لینک فالو و نوفالو در طراحی سایت چیست

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

لینک فالو و نوفالو  فاکتورهای بسیار مهمی در بهینه سازی طراحی سایت برای موتور جستجو می باشند همه طراحی سایت ها و صفحات وب به یک روش یا توسط لینک های دیگر با هم ارتباط برقرار می کنند ساختن بک لینک جزئی از سئو خارجی است و استخوان بندی موفقیت هر طراحی سایت یا توسط لینک های دیگر با هم ارتباط برقرار می کنند.

ساختن بک لینک جزئی از سئو خارجی است و استخوان بندی موفق هر طراحی سایت در این مقاله به برسی انها و تفاوت لینک های فالو و نوفالو خواهیم پرداخت هنگامی که پست یا صفحه جدیدی را اضافه می کنید ربات ها یا خزنده ای گوگل آن صفحه یا پست را کراول  می کند .فرض کنید که در حال نوشتن یک مطلب هستید ودر آن پست شما لینک های داخلی ویا لینک های خارجی طراحی  سایت های دیگر را به طراحی سایت خود اضافه می کنید .در این صورت هنگامی که گوگل آن پست را کراول می کند این لینک های داخلی و خارجی را نیز دنبال خواهد کرد.

این لینک ها در طراحی سایت توسط بازدید کنندگان نه گوگل دنبال خواهد شد .بنابراین اکنون می دانیم که اگر به گوگل اجازه دهیم لینک های خارجی در محتوای ما کراول شوند این لینک ها فالو نامیده می شوند واگر تگ نوفالو را در لینک خارجی در وب سایت خود اضافه کنیم درنتیجه لینک های فالو نامیده می شوند و اگر تگ نوفالو را در لینک های خارجی در طراحی سایت خود اضافه کنیم در نتیجه لینک های نوفالو نامیده می شوند .

 

 

تاثیر لینک فالو در سئو طراحی سایت

به منظور درک تفاوت لینک فالو و نوفالو در طراحی سایت  باید به نحوه کار موتور جستجو نگاهی بیندازیم موتور جستجو مانند گوگل همیشه به دنبال سر نخ هایی بروی صفحات طراحی سایت هستند که دارای بالاترین رتبه بروی نتایج جستجو هستند یکی از مواردی که موتورهای جستجو در نظر می گیرند تعداد لینک هایی است که از طراحی سایت های دیگر لینک به آن صفحه شده است.

برای مثال دو پست با موضوع جستجو درنظر بگیرید هر دو پست دارای کیفیت بالایی هستند وبه خوبی نوشته شده است وهردو پر از مطالب مفید هستند با این حال یکی از این پست ها دارای صدهالینک طبیعی که به آن لینک شده از طراحی سایت خارجی می باشد در حالی که مورد دیگر تنها یک یا دو لینک دارد .

 

تاثیر لینک های نوفالو در سئو طراحی سایت

زمانی که افراد به اهمیت لینک ها اشاره کنند به طراحی سایت پی برده اند برخی از طراحی سایت ها وافراد به طور افراطی از انها استفاده کردند و شروع به دریافت لینک به هر طریقی کرده اند .آنها  لینک ها را می خریدند و افراد تا آنجا که می توانستند سعی می کردند از هر وب سایتی بک لینک بگیرند از کامنت ها سوء استفاده می کردند به این ترتیب آنها می توانستند رتبه بندی موتور جستجوی خود را افزایش دهند. بالا آوردن رتبه سایت از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.