ضرورت بردکرامب بر بهبود سئو طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بردکرامب برای طراحی سایت هایی که ساختار پیچیده دارند ودسته بندی های متعدد برای موضوعات مختلف دارند استفاده از مسیر راهنما ی طراحی سایت مفید خواهد بود هر طراحی وب سایت یا وبلاگی می تواند از نشانگر صفحات استفاده کند مگر آنکه دسته بندی منظمی نداشته باشد یا سلسله مراتب طراحی سایت آن به درستی انجام نشده باشد. لازم به ذکر است که برد کرامب یک قابلیت اضافه برای طراحی سایت شما است و به هیچ عنوان نمی توانید آن را جایگزین منوی اصلی طراحی وب سایت کنید. نحوه خرید دامین برای طراحی سایت از مقالات کاربردی وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

 

تاثیر برد کرامب بروی سئو طراحی سایت

بی شک به این موضوع واقف هستید که بات های جستجو گر گوگل برای ایندکس کردن صفحات طراحی سایت وارد سایت می شوند و در صورتی که نقشه طراحی سایتی مشکل نداشته باشد مسیر خود را پیدا می کند وبه مطالب به بهترین شکل دسترسی پیدا می کند نشانگر صفحات به شما کمک می کند تا ساختار طراحی وب سایت خود را به بهترین شکل کار آمد تهیه کنید، به این ترتیب بات های جستجوگر گوگل راحت تر می توانند ساختار طراحی سایت شما و لینک های صفحات را بررسی کنند.

تجربه راحت تر می تواند کاربری دلپذیر برای طراحی سایت شما فراهم کند بنابراین بر سئو طراحی سایت شما تاثیر مثبت می گذارد. از طرف دیگر در صورتی که از مسیر راهنمای صفحات استفاده می کنید. هنگامی که در صفحه نتایج جستجو گوگل ظاهر می شوید جایگاه مطلب در ساختار طراحی سایت به کاربر نشان داده می شود.

در صورتی که توجه کاربر به مطلب شما جلب شود وارد طراحی سایت می شود و به این ترتیب سی تی آر طراحی سایت شما افزایش پیدا می کند. وقتی طراحی سایت شما نشانگر صفحات داشته باشد کاربر می تواند موضوعات متنوع تر و مرتبط تر با موضوعات مورد علاقه خود را ببیند و به سایر صفحات طراحی سایت برود. بنابراین نرخ پرش کاربران کم می شود و تاثیر مثبتی بر سئو طراحی وب سایت شما خواهد گذاشت.

 

 

بهبود تجربه کاربری در طراحی سایت

برای کاربرانی که در طراحی سایت زیاد جستجو می کنند پیش می آید بنابراین اتفاق رایجی است که کاربران فراموش کنند از کجا رسیده اند برد کرامب به کاربرها کمک می کند موقعیت خودش را به یاد بیاورد ورضایت کاربر فراهم شود. مفید بودن برای نسخه موبایل مسیر راهنمای صفحات با فونت کوچک وبه صورت افقی در طراحی سایت قرار می گیرند بنابراین طراحی سایت های که نشانگر دارند برای کاربرن که با موبایل وارد طراحی سایت می شوند مفید ترند باعث می شود تعداد کلیک های بیهوده کاربران برای رسیدن به مطلب مورد نظر کم شود.