تاثیر بردکرامب بر سئو طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

آیتم ها یا نوشته ها تکراری در طراحی سایت برد کرامب نباشد چون باعث سر در گرمی کاربران طراحی سایت می شود از علامت آشنا برای درست کردن نشانگر صفحات استفاده کنید تا کاربران در طراحی سایت دچار سر در گمی نشوند. در تهیه نشانگر صفحات از کلمه کلیدی مرتبط با مطلب استفاده کنید تا به سئو طراحی سایت خود نیز کمک کرده باشید.

برد کرامب نباید خیلی بزرگ باشد چون یک ابزار ثانویه برای نوار ناوبری صفحه طراحی سایت شما است. اگر حجم زیادی از صفحه را اشغال کند از نظر ظاهری زیبا نیست. برای طراحی مسیر راهنمای صفحات از سطح کلان به سطح خود بروید در زبان فارسی مسیر نوشتن نشانگر صفحات از راست به چپ است .بنابراین نزدیکترین لینک به سمت راست باید لینک صفحه اصلی باشد ونزدیکترین لینک لینک به سمت چپ لینک صفحه فعلی که کاربر در آن حضور دارد.

 

 

نشانگر های صفحات طراحی سایت

از نشانگر صفحات متناسب با طراحی سایت خود استفاده کنید. مثلا طراحی سایت فروشگاهی بهتراست از برد کرامپ استفاده کنند. با توجه به مخاطب نشانگر خود را اصلاح کنید شرکت اپل از مسیر راهنمای صفحات در پایین صفحه استفده می کند واین به این دلیل است که مخاطبان اکثر افراد متخصص هستند . به دسته بندی راحت  تر و واضح تر مطالب طراحی سایت شما کمک می کند بدین ترتیب شما عناوین تکراری نخواهید داشت.

از نشانگر صفحات به جای هدینگ استفاده نکنید و حتما برای صفحات خود در طراحی سایت عنوان مشخص بگذارید صفحه ای را که کاربر در آن قرار دارد در قسمت برد کرامب مشخص کنید می توانید از تایپ بولد حروف یا رنگی کردن حروف استفاده کنید. صفحه ای که کاربر در آن حضور دارد بهتر است به صورت لینک نباشد چون با کلیک کردن بروی آنها به صفحه جدید منتقل نمی شود.

 

 

آیا برای برد کرامب برای طراحی سایت خود به برد کرامب نیاز دارید ؟

پیش از آنکه نشانگر صفحات را به طراحی سایت خود اضافه کنید بهتر است یک نقشه طراحی سایت تهیه کنید و ببینید آیا ساختار سلسله مراتب در طراحی سایت شما وجود دارد یا نه سپس تجزیه وتحلیل کنید که اضافه کردن ناوبری برد کرامب حرکت کاربر را در طراحی سایت شما آسان تر می کند وبه بهبود تجربه کاربری منجر خواهد شد یا نه. زمانی که محتوای طراحی سایت شما بسیار زیاد است وهمه ذیل یک عنوان ودر یک ساختار خطی و سلسله مراتبی قرار می گیرند بهتر است عناوین را دسته بندی کنید سعی کنید منطق خاصی برای دسته بندی کردن عناوین داشته باشید. بررسی فونت های جدید طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.