پنالتی شدن طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در طراحی سایت پنالتی یعنی خارج شدن طراحی سایت شما از گوگل یا از دست دادن رتبه طراحی  سایت شما در گوگل اگر به تازگی ترافیک وبازدید طراحی سایت خود را از دست داده اید ما در این مقاله شما را راهنمایی می کنیم تا علت آن را بیابید .با لا بودن رینک در گوگل یکی از مهم ترین چیزهایی است که یک کسب وکار باید داشته باشد .اگر طراحی سایت شما در تعداد زیادی از کلمات کلیدی در جستجوی اول گوگل نمایش داده می شوید این بدان معناست که قدرت کسب وکار شما بالا است و اگر کلمات کلیدی که با آن خود را نشان می دهید کم هستند اصلا نگران نباشید شما باید به دنبال محتوا و همچنین سئو مناسب باشید. موضوع این مقاله چگونه نگه داشتن رتبه طراحی سایت در اول گوگل است. اگر شما به درستی طراحی سایت خود را سئو کرده باشید وبه حق رتبه های اول را به دست آورده باشید با شما کاری ندارد اما اگر به روش سئو کلاه سیاه رتبه خود را بالا ببرید باید مراقب پنالتی در گوگل باشید.

 

 

جلوگیری از پنالتی شدن طراحی سایت

اگر که طراحی سایت شما در یک سری از کلمات کلیدی در رتبه های برتر و با سرچ آنها می توانید کاربران زیادی رو برای خودتان جذب کنید ولی بعد از چند مدت به صورت ناگهانی دیگر طراحی سایت شما در صفحه اول قرار ندارید شاید پنالتی شده اید .همانطور که قبلا گفتیم گوگل دوست دارد تا مطالب بهتر و مناسب تر رابرای طراحی سایت کاربران در حال جستجو هستند نمایش بدهد و حاضر است برای رسیدن به این هدف دست به هر کاری بزند اگر محتوای شما ویا طراحی سایت شما از الگوریتم گوگل پیروی نکند شما به صورت ناگهانی از جستجو گوگل حذف می شوید . البته این نکته هم وجود دارد که ممکن است واقعا کیفیت محتوای طراحی سایت شما و همچنین سئو شما مشکلی نداشته باشد و حذف شدن شما از جستجو اول به خاطر تغیر الگوریتم ها باشد همانطور که می دانید گوگل هر چند مدت یکبار الگوریتم خود را آپدیت می کند .تا بتواند صافی های بهتر را برای پیدا کردن محتوای مناسب داشته باشد .

 

 

بهترین راه برای در امان ماندن طراحی سایت از پنالتی گوگل

یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید برای اینکه طراحی سایت شما از پنالتی گوگل در امان باشید این موضوع است که از قوانین سر پیچی نکنید البته اگر فروشگاه اینترنتی دارید ونمی دانید چگونه در اون تولید محتوا کنید و این موضوع بسیار مهمی است که چگونه تولید محتوا استاندارد کنیم؟ البته این موضوع بسیار مهم است که کاربرانی که از طراحی سایت و محتوای شما دیدن می کنند باید از طراحی سایت شما لذت ببرند احتمال درگیر شدن شما با الگوریتم گوگل کمتر است ولی همانطور که گفتیم ممکنه باز هم اشتباها دچار آن شوید اگر که سئو شما از نوع کلاه سفید است و مطالب خوبی را هم ارائه می دهید و در گوگل کار خلافی هم انجام نداده اید فقط باید صبر کنید تا گوگل دوباره الگوریتم خود را آپدیت کند. انتخاب فونت های مناسب برای طراحی سایت از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.