فیلترینگ و نقش آن در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

وردپرس یک موتور وبلاگ نویسی بسیار محبوب است. این نیز بسیار محبوب به عنوان یک پلت فرم برای انواع مختلف طراحی سایت است که از وبلاگ ها به به طراحی سایت های تجارت الکترونیک می باشد. موفقیت وردپرس به طور عمده وابسته به معماری قابل انعطاف و به راحتی قابل گسترش در طراحی سایت وردپرس است. این به پلاگین ها و تم ها اجازه می دهد تا وردپرس را بدون تغییر اصلی فایل های وردپرس اضافه کنند. 

همچنین دو پلاگین را می توان فعال کرد و می تواند وردپرس را بدون دخالت تقریبا با یکدیگر در طراحی سایت گسترش دهد. این امکان وجود دارد از طریق قلاب های عمل و فیلترهایی که وردپرس فراهم می کند و زیرساخت هایی که آن می دهد برای تعریف و استفاده از قلاب ها و فیلتر های جدید توسط افزونه در طراحی سایت خود استفاده کنید. در این مقاله ما قصد داریم تا شاهد اقدامات و فیلترهای وردپرس و چگونگی استفاده از آن در پلاگین ها و موضوعات ما را در طراحی سایت درک کنیم.

 

 

ضرورت استفاده از قلاب و فیلتر در طراحی سایت

در نرم افزار، یک اصطلاح کلی را که به برخی از تابع و یا برخی از کد ها اشاره دارد که می تواند در جریان اصلی در برخی نقاط خاص متصل و اجرا شود، در طراحی سایت متصل می کند. وردپرس در خطوط مشابه یک زیرساخت برای پلاگین و تغییر و یا گسترش رفتار جریان اصلی وردپرس را در طراحی سایت فراهم می کند با اجازه دادن به پلاگین ها و یا تم ها به قلاب عمل و یا فیلتر های ارائه شده توسط طراحی سایت وردپرس قلاب.

منظور از قلاب های عمل در طراحی سایت قلاب های عملیاتی قلاب ها هستند که در یک رویداد خاص یا عملیاتی که در جریان یک درخواست خاص وردپرس اتفاق می افتد در طراحی سایت اخراج می شوند. می توان عملکرد خود را بر روی چنین اقداماتی اضافه کرد که می تواند برخی از کارهای اضافی را در آن عمل خاص در طراحی سایت انجام دهد. ما در حال دیدن نحوه استفاده از وردپرس در پلاگین ها / تم ها در بخش های زیر در طراحی سایت هستیم.

 

 

منظور از فیلترها در طراحی سایت

فیلترها در وردپرس به طور کلی قبل از هر گونه ذخیره یا نمایش روی صفحه در طراحی سایت نمایش داده می شوند. می توان یک تابع در یک فیلتر اضافه کرد و محتوای را که در مرورگر ذخیره می شود یا نمایش داده می شود را در طراحی سایت تغییر دهد. به طور کلی، فیلتر ها محتوا را به عنوان آرگومان منتقل می کنند و مقدار برگشتی را به عنوان محتوای فیلتر شده انتظار می رود. ما در حال مشاهده نحوه استفاده از فیلترهای طراحی سایت وردپرس در پلاگین ها / تم های ما در بخش های زیر هستیم. نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی را مطالعه نمایید تا بهترین و کاربردی ترین و درآمدزا ترین طراحی سایت فروشگاهی را داشته باشید.

 

اهمیت استفاده از قلاب های عمل در طراحی سایت

در حال حاضر ما خواهید دید که چگونه میتوان به یک قلاب فعلی تعریف شده یا توسط هسته وردپرس خود و یا برخی از پلاگین یا تم های دیگر در طراحی سایت قلاب کرد. برای قرار دادن عملکرد خود در یکی از قلاب های عمل شما باید از وردپرس فانکشین در طراحی سایت استفاده کنید. تابع اداکشین می تواند چهار استدلال را در طراحی سایت انجام دهد. اولین نام قلاب که در آن شما می خواهید قلاب کنید. دومین استدلال نام تابع برای تماس زمانی است که عمل قلاب اتفاق می افتد.

پارامتر سوم یک عدد صحیح است که اولویت تابع فعلی را در طراحی سایت تعیین می کند که وقتی قلاب اخراج می شود، نامیده می شود. هرچه تعداد آن پایین تر باشد، قبلا اجرا می شود و آخرین پارامتر تعداد استدلال است که عملکرد شما می تواند در طراحی سایت انجام دهد. اکنون یک قطعه کد کوچکی بنویسیم که یک پست را که در عنوان خود در وضعیت پیش نویس کمتر از 15 کاراکتر دارد را ایجاد کند. در صورتی که عنوان پست بیش از 15 باشد، مجاز به انتشار خواهد بود.

 

 

ساخت پلاگین در طراحی سایت

مانند فعالیت های اصلی تماس وردپرس، قلاب که شما می توانید عملکرد خود را قلاب، شما همچنین می توانید در طراحی سایت قلاب عمل است که شما در پلاگین و تم خود تماس بگیرید. این تم و پلاگین شما را گسترش می دهد و پلاگین های دیگری می توانند عملکرد خود را بر روی قلاب خود در طراحی سایت بیابند. بیایید در حال حاضر ببینیم که چگونه می توانید قلاب عمل خود را در طراحی سایت داشته باشید. فرض کنید شما یک موضوع را ایجاد می کنید و می خواهید.

که هر افزونه می تواند قبل از حلقه در موضوع خود سفارشی سازی و اجرا کند و سپس شما می توانید آن را در طراحی سایت اضافه کنید. تابع دو اکشین دو استدلال را به دست می آورد، نام عمل تماس برای تماس و استدلال ها برای انتقال به عملکرد که به قلاب عمل شما قلاب در طراحی سایت. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد انجام در لینک طراحی سایت پیدا کنید.

 

بررسی تاثیرات استفاده از فیلترها در طراحی سایت

قلاب فیلتر مانند قلاب های عمل قلاب هایی هستند که در آن می توانید عملکرد خود را در طراحی سایت اضافه کنید و هنگامی که قلاب اخراج می شود، عملکرد شما فراخوانی می شود. قلاب های فیلتر در برخی از محتوا در طراحی سایت کار می کنند. آنها قبل از استفاده از برخی محتوا یا برای قرار دادن در پایگاه داده یا روی صفحه اخراج می شوند. تابع قلاب می تواند داده ها را هنگامی که قلاب های فیلتر اخراج می شوند را در طراحی سایت تغییر دهد. بیایید در فیلد وردپرس کانتنت که قبل از هر محتوای پست بر روی صفحه نمایش داده می شود، در طراحی سایت قلم بزنیم. با استفاده از این فیلتر، یک یادداشت کپی درست را برای هر پستی در طراحی سایت اضافه کنید.

 

 

 

بررسی نقش افزونه ها در طراحی سایت

مانند دکمه های عمل، ما می توانیم فیلتری را که هسته وردپرس آتش می گیرد، در طراحی سایت استفاده کنیم یا ما همچنین می توانیم فیلتر ها را در پلاگین یا تم ما که می تواند توسط دیگر پلاگین ها متصل شود داشته باشد. این را می توان از طریق وردپرس فانکشین در طراحی سایت بدست آورد. این تابع آرگومان را به عنوان نام فیلتر، مقدار و برخی از متغیرهای اضافی منتقل می کند که به توابع منتقل می شوند که به فیلتر در طراحی سایت متصل می شوند. بنابراین در صورتی که شما تم را ایجاد می کنید و می خواهید یادداشت پاورقی خود را با هر پلاگین در طراحی سایت قابل تنظیم کنید، می توانم یک فیلد نوت زیرساخت را به صورت زیر در فوتر در طراحی سایت اضافه کنم.

 

نحوه ایجاد تصویر برجسته در طراحی سایت

پس از فعالسازی پشتیبانی تصویر برجسته در موضوع، پس از آن میتوانید شروع به اضافه کردن تصویر برجسته به پست کنید. برای اضافه کردن یک تصویر برجسته به پست شما می توانید آن را از صفحه ویرایش پست در طراحی سایت اضافه کنید. شما می توانید پانل تصوير مشخص شده را در طراحی سایت مناسب مشاهده کنید. هنگامی که روی تصویر برجسته کلیک می کنید آپلود رسانه ای از وردپرس در طراحی سایت نشان داده می شود.

شما می توانید تصویری را که می خواهید به عنوان تصویر برجسته ذخیره کنید را انتخاب کنید و سپس بر روی مجموعه ای به عنوان تصویر برجسته که در طراحی سایت نشان داده شده کلیک کنید. هنگامی که تصویر را انتخاب کرده اید، در سمت راست صفحه پست ویرایش پست خود در طراحی سایت مشاهده خواهید شد. این همچنین یک لینک برای حذف تصویر برجسته در صورتی که می خواهید تصویر ویژگی را از پست تغییر دهید و یا فقط آن را در طراحی سایت حذف کنید.

 

 

نمایش تصویر برجسته در طراحی سایت

هنگامی که تصویر برجسته را فعال کرده اید و یک تصویر برجسته اضافه کرده اید، باید موضوع را در طراحی سایت ویرایش کنید تا تصویر برجسته ای از پست در طراحی سایت شما نشان داده شود. برای اضافه کردن تصویر برجسته، شما فقط باید کد را در کد حلقه خود اضافه کنید. توابع ارائه شده توسط وردپرس یک آرگومان اختیاری را که شناسه پست است، در طراحی سایت می گیرد. در صورتی که شناسه پست منتقل نشود، شناسه های فعلی را در حلقه می گیرد.

این تابع در صورتی که پست دارای یک تصویر برجسته و متصل به آن باشد، ترو می شود و در غیر این صورت در طراحی سایت اشتباه است. تابع طول می کشد در دو پارامتر که اندازه و برخی از صفات هستند. این تابع یک برچسب ایمیج را به تصویر برجسته در طراحی سایت باز می کند. بنابراین هنگامی که کد بالا را به فایل قالب خود اضافه میکنید، تصویر اصلی را با پست خود در طراحی سایت مشاهده خواهید کرد.

 

نتیجه گیری

عملکردها و قلابهای فیلتر پایه های اصلی معماری وردپرس را در طراحی سایت تشکیل می دهند. این باعث می شود پلت فرم وردپرس به طور کامل بدون نیاز به اصلاح فایل های اصلی وردپرس را گسترش دهد. در پلاگین یا تم شما می توانید کد خود را در اقدامات خاص وردپرس در خدمت یک درخواست بدون نیاز به تغییر در هر فایل اصلی هسته طراحی سایت وردپرس اجرا کنید. علاوه بر فعالیت های قبلا تعریف شده و قلاب های فیلتر حتی می توانید قلاب های خود را اضافه کنید و عمل و فیلتر کردن که دیگر پلاگین ها یا تم ها می توانند در طراحی سایت استفاده کنند. لذت ببرید در حالی که به وردپرس در طراحی سایت متصل شوید.