نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

مدت زمان زیادی از همه گیر شدن طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در ایران نمی گذرد اما هرچه پیشتر می رویم به تعداد آنها افزوده می شود و کسب و کارهای اینترنتی روز به روز افزایش می یابند مسلما شما نمی توانید به صورت 24 ساعته پاسخ گوی مشتریان خود باشید بهترین راه ساخت وراه اندازی طراحی سایت است که با امکان پرداخت آنلاین وارسال به شهرهای دیگر و فعالیت بدون محدوده زمانی ومکانی باعث بالا رفتن سطح فروش خود شوید وبه بهترین شکل ممکن پذیرای مشتریان خود باشید. در پایان نکاتی که برای طراحی سایت اینترنتی باید در نظر گرفت را به آن اشاره خواهیم کرد .  

 

جلب اعتماد بازدید کنندگان طراحی سایت

در طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی حرفه ای قبل از هر چیز باید نظر بازدیدکنندگان را جلب نمود با این کار شما قبل از هرچیز باید اعتماد بازدیدکنندگان از طراحی سایت خود را جلب کنید وشما می توانید مشتریان خود را به مشتریان دائم طراحی سایت تبدیل کنید .این کارنیز با در اختیار گذاشتن اطلاعات فروشگاه از جمله آدرس وشماره تلفن پشتیبانی خوب وشرایط بازگشت کالا ونماد اعتماد الکترونیکی وغیره .....انجام شود .پس اگر به دنبال طراحی سایت اینترنتی حرفه ای هستید این مورد را در نظر بگیرید. بهینه سازی تضمینی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

ظاهر جذب کننده طراحی سایت

پس از جلب اعتماد مشتریان طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی حرفه ای باید به گونه ای باشد که ظاهری خوب و جذاب داشته باشد .اگر شما در طراحی سایت خود از رنگ های تیره ویا رنگ هایی که چشم را اذیت می کند استفاده کنید بی شک بازدیدکنندگان به زودی طراحی سایت شما را به ترک خواهند کرد همچنین طراحی سایت های موفق از المان ها وآیتم های مناسب برای زیبایی هر چه بیشتر طراحی سایت خود استفاده می کنند ودراین طراحی سایت ها منو به خوبی طراحی شده است وامکان دسترسی به تمام بخش ها را فراهم می نماید در طراحی سایت فروشگاهی باید به راحتی زیر شاخه ها را بتوانید مشاهده کنید وبتوانید به صفحه اول بازگردید .

 

فیلتر کردن و مرتب کردن گزینه های طراحی سایت

کاربر باید در هر دسته بندی ویا هر قسمت از طراحی سایت که حضور دارد بتوانید گزینه ها را برحسب نیاز خود محدود کند به این ترتیب که اگر آیتمی مورد نیاز کاربر نباشد آن را فیلتر واز موارد نمایشی حذف می نماید برای مثال کاربر باید بتواند بین کالا هایی که بایک رنگ خاص هستند پیمایش کند وهمچنین امکان مرتب کردن گزینه ها بر اساس قیمت و.....باید وجود داشته باشد. تنوع  محصولات در طراحی سایت در یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موفق از هر محصول انواع مختلفی وجود دارد وبازدید کننده براحتی می تواند محصول مورد نظر خود را در بین انها انتخاب نماید پس بنابر این هنگام طراحی سایت اینترنتی  موفق باید لیست  تمام محصولات خودرا وارد نمایید .