بهینه سازی تضمینی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بهینه سازی طراحی سایت چیست ؟ آمارها نشان می دهند که حدود %98 کاربران اینترنتی از جستجو گر گوگل برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند و از همین تعداد کاربر ، بیش از %90 آنها پس از جستجوی کلمه ی مورد نظر خود ، تنها صفحه ی اول نتایج گوگل را بازدید می کنند . این موضوع ، اهمیت بالا بودن رتبه ی طراحی سایت در گوگل را نشان می دهد و به همین علت ، افرادی که به دنبال کسب بازدید کننده ی بیشتر و موفقیت روز افزون در زمینه ی کاری خود هستند می بایست اقدامات لازم در جهت بالا بردن رتبه ی طراحی سایت خود را انجام دهند و این اقدامات در قالب بهینه سازی طراحی سایت انجام می گیرد .

 افرادی که در زمینه ی سئو و بهینه سازی طراحی سایت ، تخصص و تجربه دارند ، با انجام کارهای لازم و به صورت متوالی سایت را به رتبه ی بالا در گوگل ارتقاء می دهند . گوگل نیز دارای الگوریتم ها و محدودیت های خاص خود در زمینه ی سئو و بهینه سازی سایت می باشد و با هر سایت متخلفی بر خورد خواهد کرد . به همین دلیل بهینه سازی و سئو سایت کار آسانی نمی باشد و برای انجام آن می بایست تمامی الگوریتم ها و جریمه های گوگل را که همه روزه دستخوش تغییرات نیز می باشند را شناخت .

 

 

چرا می بایست از بهینه سازی تضمینی سایت استفاده نماییم ؟

کار بهینه سازی و سئو طراحی را به هر کسی می توان سپرد زیرا در ظاهر ، این کار نیاز به تخصص و دانش خاصی ندارد و با ارائه توضیحات اندکی ، هر فردی قادر خواهد بود طراحی سایت را با روش های متداول ، بهینه سازی نماید اما نکته ی مهم در خصوص بهینه سازی سایت ، هدف آن می باشد . هر سایتی را می توان با پرداخت مبلغ و با سئو سیاه برای چند ساعت و یا چند روز در رتبه ی اول گوگل قرار داد که به دلیل انجام عملیات خلاف استاندارد های گوگل ، این طراحی سایت توسط گوگل جریمه می شود و علاوه بر اینکه رتبه ی آن به شدت پایین می آید ، مشکلات دیگری نیز برای آن پیش خواهد آمد . در حالتی دیگر افراد تازه کار و غیر متخصص نیز توانایی بهینه سازی طراحی سایت در راستای بالا بردن رتبه ی سایت را ندارند .

 

 

 لذا اگر به دنبال بهینه سازی تضمینی سایت خود می باشید :

  • به شرکت های تخصصی سئو طراحی سایت مراجعه نمایید .
  • اصطلاحات کاربردی در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.
  • حتما در خصوص سئو و بهینه سازی طراحی سایت خود از شرکت سئو ، قرار دادی تضمینی بخواهید .
  • در خصوص بهینه سازی طراحی سایت کمی صبور باشید ، زیرا بهینه سازی ای که اصولی انجام بشود نیاز به سپری شدن زمان دارد و نتیجه ی حاصل ارزش زمانی که برای آن گذاشته شده است را دارد .