آشنایی با طراحی سایت ریسپانسیو

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

مشتریانی که در حال مشاهده طراحی سایت شما هستند، هر روز در حال رشد هستند. تنها راه دیدن یک طراحی سایت چند سال پیش از طریق یک رایانه لوحی یا یک لپ تاپ با یک صفحه نمایش بزرگ بود. طراحی سایت ها باید فقط برای اندازه های بزرگ روی صفحه نمایش طراحی شده باشند. این به شدت تغییر کرده است. مشتریان دستگاه هایی با اندازه های مختلف دارند و تلفن همراه، قرص یا لپ تاپ و طراحی سایت شما را بر روی تمام این دستگاه ها می گیرد.

برای تمام این اندازه های مختلف عملا غیر ممکن است نسخه های مختلف طراحی سایت را داشته باشید. برای حل این نیاز ما باید تم های واژگانی وردپرس را ایجاد کنیم که باید بتوانند به صورت خودکار به اندازه های مختلف پاسخ دهند. این را می توان با استفاده از ترکیبی از پوسته های قابل انعطاف، تصاویر و استفاده از پرس و جو های رسانه ای انجام داد، بنابراین همان تم وردپرس در طراحی سایت می تواند به اندازه های مختلف دستگاه پاسخ دهد. نمایش داده های رسانه ای آن را آسان و عملی ساخت پاسخگو تم وردپرس نقش سئو در طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

اهمیت رسانه ها در طراحی سایت

پرس و جو های رسانه ای CSS بسیار مفید است برای تغییر خواص طراحی سایت خود را بر اساس خواص دستگاه. یکی از ساده ترین انواع پرس و جو رسانه ای، داشتن سبک های مختلف برای صفحه نمایش و چاپ است. کد بالا کمک می کند تا صفحات مختلف سبک را بر اساس اینکه آیا آن یک دستگاه چاپگر یا یک دستگاه صفحه نمایش است در طراحی سایت بارگذاری می شود. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! پرس و جو رسانه ها به شما اجازه می دهد تا حتی یک ظاهر طراحی مشروط را بر اساس پارامترهای دیگر مانند عرض دستگاه در طراحی سایت اضافه کنید. بنابراین شما می توانید سبک هایی برای یک دستگاه صفحه نمایش داشته باشید و می خواهید سبک های اضافی را برای دستگاه های موبایل جایگزین کنید یا آنها را ارائه دهید.

 

 

 

بررسی انواع سبک طراحی سایت

بعضی از نمونه های نمونه ای از پرس و جوهای رسانه ای برای اندازه های صفحه نمایش استاندارد در طراحی سایت عبارتند از در کد بالا ما یک بخش داریم که در آن شما تمام سبک های کلی طراحی سایت خود را اضافه خواهید کرد. سپس در صورتی که می خواهید طراحی سایت شما سبک خاصی برای موبایل داشته باشد، آن را در بخش برای دستگاه های موبایل اضافه کنید. به طور مشابه، شما می توانید سبک های قرص و صفحه نمایش های بزرگتر را در طراحی سایت تغییر دهید.

لیست فوق کامل نیست و در فهرست دستگاه هایی که قصد دارید تا طراحی سایت خود را هدف قرار دهید تغییر خواهد کرد. انواع تم ها در طراحی سایتکد یک موضوع کودک را با موضوع پایه ایجاد می کند. CSS را از مبنای اصلی وارد کنید. همه چیز در طراحی سایت درست شده است. شما می توانید موضوع کودک را در مدیر وردپرس خود ببینید و آن را فعال کنید همانطور که در طراحی سایت نشان داده شده است. وردپرس پاسخگو پس از فعال سازی، طراحی سایت دقیقا همانند نگاه می کند. اما خواندن ادامه دهید.

 

 

 

ضرورت ایجاد تم کودک در طراحی سایت

بیایید برخی از پرس و جو های رسانه ای را در طراحی سایت وردپرس امتحان کنیم. ابتدا یک موضوع کودک ایجاد کنید. سپس برخی از درخواست های رسانه ای را برای تغییر رفتار طراحی سایت ما اضافه خواهیم کرد. کد موبایل استایل را بارگذاری می کند زمانی که رسانه روی صفحه نمایش است و حداکثر عرض دستگاه پیکسل در طراحی سایت است. به طور مشابه، اگر شما می خواهید به دستگاه های با اندازه های مختلف می خواهید و طراحی سایت خود را پاسخگو باشید.

می توانید سبک های مختلفی اضافه کنید. پرس و جو های استاندارد رسانه ها بر روی دستگاه های استاندارد در طراحی سایت متفاوت است بر اساس پرس و جوی رسانه، شما مجموعه ای از سبک های که برای تمام اندازه های صفحه نمایش رایج است. سپس شما از پرس و جوهای رسانه ای خاص مربوط به دستگاه هایی که طراحی سایت شما به آن نیاز دارد، استفاده می کند و هر گونه سبک خاصی را که می خواهید برای اندازه های مختلف صفحه نمایش متفاوت باشد، در طراحی سایت رعایت کنید.

 

 

 

منظور از متا تگ ها در طراحی سایت چیست؟

برخی از مرورگرهای تلفن همراه مانند سافاری در آیفون دارای نمای بزرگتر نسبت به دستگاه واقعی هستند. این در واقع برای نمایش طراحی سایت هایی است که برای دسکتاپ طراحی شده اند و همچنین به درستی روی آیفون نمایش داده می شود. از آنجایی که ما قصد تغییر سبک و مراقبت از صفحه نمایش را در اندازه های مختلف می کنیم، باید مرورگر را بکار ببندیم تا نمایش پورت مشابه عرض واقعی دستگاه در طراحی سایت باشد تغییر عناصر جهت نمایش بهتر طراحی سایت بیایید پرس و جو رسانه را در عمل ببینیم. اگر می خواهید رنگ پس زمینه و فونت محتوا را در طراحی سایت تغییر دهید.

 فقط زمانی که تلفن های همراه در حالت افقی هستند و برای قرص ها کد را به سبک استایل در طراحی سایت اضافه کنید. در اینجا سبک برای محتوای طراحی سایت را لغو می کنیم زمانی که دستگاه یک تلفن همراه در حالت افقی است یا دستگاه یک تبلت است. بنابراین اکنون اگر ما اندازه پنجره مرورگر را تغییر دهیم به طوری که آن بزرگتر از پیکسل باشد و کمتر از پیکسل سبک های رایانه لوحی  در طراحی سایت حذف خواهند شد و خواهید دید که پس زمینه و فونت تغییر می کنند.

 

 

فایروال در طراحی سایت

اگر اکنون اندازه پنجره مرورگر را در زیر 320 پیکسل کاهش دهید، کلیه دوباره باز خواهد شد و پس زمینه قرمز در طراحی سایت نخواهد بود. به طور مشابه، شما می توانید سبک های خاص را بر اساس الزامات طراحی سایت و دستگاه هایی که می خواهید پشتیبانی کنید، لغو کنید. بعضی از نمونه های طراحی سایت می تواند پنهان کردن نوار کناری در صفحه نمایش دستگاه های کوچکتر حاشیه و نحوه ایجاد فرم سفارشی در طراحی سایت وردپرس پرجمعیت ترین و یکی از بهترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است. این بیش از 60 درصد از طراحی سایت های جهان را در اختیار دارد.

به طور پیش فرض، فرم ورود به وردپرس فقط در هنگام دسترسی به داشبورد مدیریت در طراحی سایت قابل مشاهده است. اما شما ممکن است یک صفحه ورود به سیستم سفارشی را ترجیح دهید که به جای استفاده از ورود پیش فرض وردپرس به صورت بصری با طراحی سایت شما یکپارچه شود. در این آموزش، به شما آموزش خواهم داد که چگونه یک فرم ورود به سیستم سفارشی ایجاد کنید که می تواند در یک پست یا صفحه با استفاده از یک کد کوتاه و در یک مکان مشخص خاص با استفاده از برچسب قالب، در طراحی سایت جاسازی شود. جزء فرم با یک زیبایی شناسی بزرگ و برای فرم ورود در این آموزش  در طراحی سایت استفاده خواهد شد.

 

 

قالب فرم ورودی سفارشی در طراحی سایت

اول، یک پوشه به نام "دایرکتوری پلاگین" که در آن تمام فایل های افزونه ذخیره می شود را ایجاد کنید. هنگامی که یک نام کاربری یا رمز عبور نامعتبر وارد می شود، یک پیام خطا به اطلاع کاربر می رسد که داده های ارائه شده نامعتبر است با یک لینک به صفحه رمز ورود به سیستم شما نمایش داده می شود، در صورتی که کاربر رمز ورود خود را فراموش کرده است بررسی خطاها در فرم طراحی سایت تابع فرم ورود به قسمت جلو وردپرس را در طراحی سایت نمایش می دهد.

اگر فرم ثبت نام ارسال شده است و سپس با استفاده از تابع برای تأیید اعتبار نام کاربری و رمز عبور. اگر ورود به سیستم معتبر در نظر گرفته شود، کاربر به داشبورد مدیریت وردپرس در طراحی سایت هدایت خواهد شد. برای اینکه بتوانید این فرم ورود به سیستم سفارشی را به صفحه وردپرس اضافه کنید باید از طریق کد کوتاه در طراحی سایت انجام شود. یک کد کوتاه را فراهم می کند که در هنگام ورود به یک پست یا صفحه، فرم ورود در طراحی سایت وارد می شود.

 

 

پلاگین فرم ورودی در طراحی سایت

اول، پلاگین را نصب کنید و در وبلاگ وردپرس خود فعال کنید. برای جاسازی فرم ورود سفارشی در یک پست یا صفحه، از کد کوتاه در طراحی سایت استفاده کنید. برای قرار دادن یک مکان خاص در موضوع خود، از تگ قالب زیر استفاده کنید من می دانم که بسیاری از ما دوست داریم یک فرم ورود سفارشی را در یک طراحی سایت از وردپرس ایجاد کنیم. این آموزش باید به شما در دستیابی به آن کمک کند. در اینجا پیوند به فایل پلاگین برای استفاده در طراحی سایت وردپرس شما وجود دارد. شما همچنین می توانید کد را مطالعه کنید تا یاد بگیرید چگونه کار می کند.

نتیجه گیری در جهان امروز، لازم است بدانیم که دستگاه های ممکن است که می توانند برای دسترسی به طراحی سایت شما استفاده کنند. با استفاده از پرس و جوهای رسانه ای، باید هر نوع سبک یا رفتار را که می خواهید متفاوت باشد، زمانی که طراحی سایت شما با یک دستگاه از یک طراحی سایت خاص دسترسی پیدا می کند، نادیده بگیرد. پرس و جو های رسانه ای آن را ساده برای تمیز کردن تم وردپرس خود را به طوری که می تواند خود را مناسب بر روی دستگاه های اندازه های مختلف. لذت ببرید در حالی که از نمایش اطلاعات رسانه ای در موضوع طراحی سایت وردپرس بعدی خود استفاده می کنید.