نقش سئو در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در دنیای رقباتی امروز حضور آنلاین در اینترنت وطراحی سایت برای همه شرکت ها پر اهمیت می باشد مردم تقریبا در هر موضوعی جستجوی آنلایندر طراحی سایت  انجام می دهند تحقیقات نشان می دهد که کاربران قبل از خریدشان حداقل یک جستجو انجام می دهند .از این رو برای شرکت ها داشتن طراحی سایت که به صورت موثر در گوگل دیده شود بسیار مهم است این روزها طراحی سایت به ویترین شرکت تبدیل شده است ودر تصمیم گیری جهت خرید مخاطبین کاملا موثر می باشد. اما فقط داشتن یک طراحی سایت کافی نیست بلکه حضور درنتایج جستجو گوگل زمانی که مخاطب کلمات مرتبط را جستجو می کند حائز اهمیت است. اکثر مخاطبین اسم طراحی سایت را جستجو نمی کنند بلکه به جای جستجوی اسم طراحی سایت آنچه را که نیاز دارند جستجو می کنند .

 

 

 

درآمدزایی از طریق سئو طراحی سایت

معمولا محصول مورد نظر و یا خدمات که مورد نیاز است مورد جستجو قرار می گیرد.اگر طراحی سایت در نتایج جستجو گوگل نباشد برای کاربران وجود خارجی نخواهد داشت. چگونه از طراحی سایت خود با کلمات کلیدی اطمینان حاصل کنید . به چه دلیل طراحی سایت شما در بین هزاران طراحی سایت مرتبط در صفحه اول موتورهای جستجو گوگل قرار می گیرد .در حالی که سئو شامل بسیاری از پارامترها مانند معماری طراحی سایت ،محتوا ،لینک های درون طراحی سایت ،گرفتن لینک از طراحی سایت های دیگر و غیره می باشد این مقاله درمورد نقشی که طراحی سایت دارد صحبت می کند . اصول سئو تضمینی طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 


سئو و اهمیت آن در طراحی سایت

سئو وطراحی سایت باید دست در دست با هم حرکت کنند این روزها بسیاری از طراحان سایت سئو را با طراحی سایت ترکیب می کنند .اگر چه بسیاری از شرکت ها اهمیت نقشی که سئو در طراحی سایت ایفا می کند را جدی نمی گیرند و در مراحل طراحی سایت سئورا لحاظ نمی کنند .زمانی که طراحی سایت شما سئو باشد دریافت برای طراحی سایت شما بسیار راحت تر می شود .به طور مثال خیلی از این تکنولوژی ها استفاده شده باشد ممکن است شما در حال محدود کردن یا کند کردن موتور جستجو باشید که درحال جستجو طراحی سایت شما می باشد .

اگر یک موتور جستجو توانایی سریع وراحت در دسترسی به مطالب طراحی سایت شما را که درنتایج بالاموتور جستجو  دیده نخواهد شد را نداشته باشد  ترکیبات سئو بهترین فعالیت برای طراحی سایت شما می باشد که حتی از لینک کردن و محتوای صرف طراحی سایت فراتر می رود بهینه سازی طراحی سایت با استفاده از تکنولوژی ، معماری سایت ،هدایت سایت و...اتفاق می افتد .به این دلیل است که سئو می تواند نقش حیاتی رادر طراحی سایت ایفا کند .