اصول سئو تضمینی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

با توجه به اینکه سئو شامل تکنیک ها وفعالیت هایی است که درون و بیرون طراحی سایت به کار می رود تا باعث که طراحی سایت مورد نظر در کلمه کلیدی خود در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ما امروزه شاهد افرادی هستیم که خودرا متخصص سئووطراحی سایت  می نامند و سئو تضمینی را برای بهینه سازی طراحی سایت ادعا می کنند. سئو یک علم است وهر علمی نیاز به یادگیری دارد تا بتوان در ان تبحر پیدا کرد البته امروزه سئو وطراحی سایت  یک کسب وکار تلقی می شود. آیا این اتفاق افتاده که کسب و کاری در همان آغاز به کار برای خود مشتریان زیادی را داشته باشد.

مسلما هر کسب و کاری زمان زیادی را صرف کرده تابه مرحله فروش بالا رسیده باشد تا بتواند خود را بین مشتریان و بازار کار معرفی کرده باشد. حالا سوال ما این است چگونه می توان یک طراحی سایت اینترنتی را یک شبه در صفحه اول گوگل قرار داد بعضی از شرکت های طراحی سایت از نا آگاهی مشتریان سوء استفاده می کنند و عبارت سئو تضمینی را به کار می برند و ادعا می کنند می توانند در کمترین زمان ممکن طراحی سایت شما را در صفحه اول گوگل قرار دهند.

 

 

 

بهینه سازی طراحی سایت

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کاملا تضمینی افرادی که خود را متخصص طراحی سایت وسئو می نامند یا به عبارتی قرار گرفتن در  رتبه اول گوگل را کاملا در  تخصص خود می دانند وبه شما قول می دهند که قرار گرفتن طراحی سایت شما در صفحه اول گوگل به صورت تضمینی خواهد بود با این روش سعی می کنند تا مشتریان زیادی را به سمت خود بکشانند در صورتی که یک شرکت متخصص طراحی سایت وسئو  واقعی به هیچ عنوان از کلمه سئو تضمینی برای جذب مشتری و افزایش کسب وکار خوداستفاده نمی کند یک شرکت ماهر در زمینه طراحی سایت به صراحت در روز اول اعلام می کند که بهینه سازی طراحی سایت وافزایش رتبه گوگل شامل تکنیک هایی است که ممکن است حداقل در ابتدا  6 ماه طول بکشد باید در طول این 6 ما تمام تکنیک های سئو داخلی و خارجی را اجرا کرد .

 

 

استفاده از نیروی متخصص در طراحی سایت

ما دارای نیروهای متخصص هستیم که رابطه زیر زمینی با گوگل دارند این حرف کاملا کذب است بزرگترین شرکت ها هیچ گاه این ادعا را نمی کنند چون گوگل اصلا شرکت های بزرگ را جزء مشتریان خرد خود محسوب ن می کند چه برسد به شرکت هایی کوچک که ادعای سئو تضمینی می کنند شاید آنها مدارکی نشان دهند که از گوگل دریافت کرده اند ممکن است این مدارک اموزشی توسط شخص یا افرادی از گوگل دریافت شده باشند حتی ممکن است این مدارک توسط افرادی که حتی شرکت طراحی سایت ندارند دریافت شده باشد آموزش ساخت هدر طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.